Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz ledy z tylu? jesli sa ledy z tylu, to pala sie ze swiatlami do jazdy dziennej. Gdy masz zwykle(nie diodowe) wtedy dziala tylko przod - tak jest domyslnie ustawione. Podejrzewam, ze ze wzgledu na oszczednosc diod. No bo przeciez hamujesz... wiec lepiej, ze dioda swiecila mocniej - niz zapalala sie i gasła. Tak ja to widze.
  2. u mnie tez jest okolo 630Nm przy 4000rpm... Mow jak sie jezdzi?
  3. 2.0 T na K04 to moim zdaniem jak najbardziej rozsadny konkurent dla takiego 3.0 TDI. mialem okazje zobaczyc, jak chodzi takie 2.0 TFSI i powiem, ze swietnie to jezdzi. ale to moja opinia
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pochwal sie, jak to zrobiles...
  5. gratuluje!! jak tam, sprzeglo jeszcze dziala?
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, musisz wyciagnac kratki i jak je odwrocisz, to zobaczysz jak sie sciaga. podwazasz i wychodza
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym? Jest osobny kabel do nich? ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym? Jest osobny kabel do nich?
  8. mozesz podac procedure? klapy wykonuja automatycznie test po wlaczeniu stacyjki
  9. Jesli tylko uda mi sie pokonac problem, to napisze tutaj rozwiazanie. Ciebie prosze o to samo!
  10. rozumiem, dzieki za informacje... Mam jeszcze obawy, co do tego, ze u mnie wystepuje troszke inny rodzaj bledow. Zastanawiam sie czy to nie jest wina nastawnika
  11. rozumiem, ze do tego rozbierales caly kolektor?
  12. Temat nie jest wyczerpany, bo nie wiadomo czy problemem sa same rozciagajace sie ciegna, czy cos innego. napisalem juz do Olo_Gda... wiem, ze on robił juz takie rzeczy... i wiem, tez, ze mozna odeslac do nich kolektor w celu naprawienia. mam zamiar sobie to sam naprawic - dam znac, jak juz bedzie po fakcie! dzieki za zainteresowanie
  13. masz w linku... - no chyba, ze nie dziala?
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    probuj...moze Ci sie uda! Przy okazji wypadalo by wiedziec, co jest przyczyna. dzieki
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie mam pojecia, jak sobie z tym poradzic... A przeszkadza mi to strasznie!
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niestety nie. Zostalo to naprawione w tamtym roku, ale w tym problem niestety powrocil(po zimie) nie wiem ile dokladnie jest gwarancji na perforacje. tlumaczy sie to tym, ze kamienie leca z kol i obijaja sie o nadkola
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam... Ja mam B8 z maja 2008... mam ten sam problem... niestety
  18. Witam serdecznie, Od jakiegos czasu pojawia się u mnie błąd klap kolektora ssącego. Czyżby wyrobione cięgna? Z tego co zdąrzyłem przeczytać, to wyrobione cięgna objawiają sie troszke innym kodem błedu. http://imageshack.us/photo/my-images/269/intakeflapposition.png/ Błąd powraca po okolo 100km od skasowania. Dodam jeszcze, ze zauważyłem, ze samochód się troszeczkę wolniej nagrzewa. pozdrawiam Gabriel
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w tym wypadku chodzi o zawartosc siarki... takze mysle, ze mozesz spokojnie tankowac, raz za czas zatankowac lepsze paliwko, badz dolac jakis dodatek np STP
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mozesz tak tankowac, nic sie nie bedzie działo. Proponuje tylko nie wyjezdzac calego paliwa w baku - tylko jak zapali sie rezerwa, to dotankowac - dla dobra pompy Jesli chodzi o DPF, to JAKOSC a nie ilosc paliwa ma znaczenie.
  21. super wyglada! Mirku, zastanawiales sie nad sprezynami Eibach'a?? nie masz wrazenia,ze samochod troszke wysoko siedzi? gratuluje... warto było czekać na zdjecia
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tez slyszalem, ze tam swietna kawiarnia jest
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a zdjecie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.