Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Gdzie Ty Grzesiu dostales takie cuda ? jak sie jezdzi?
  2. oj... juz nie pamietam, w kazdym razie wiem, ze nie dzialalo to kodowanie, To bylo cos, co sie nazywalo Efficency Program... czy jakos tak... Apropo's DRL, to kodowanie, ktore przedstawiasz, dotyczy chyba jasnosci diod podczas wlaczony swiatlach drogowych, oraz C/L home domyslnie bylo na 8? a ponizej 4 diody przestaja swiecic, zgadza sie?
  3. taaak? to dziel sie informacjami... Ja kiedys probowalem i mi sie nie udalo
  4. fajne, ale to chyba nie w kazdym modelu jest do zakodowania. Procedura?
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co raz to tansze
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witaj, Szczerze to nie wiem, czy jakakolwiek ETKA dziala z Win x64... Ja osobiscie taki posiadam, ale mam zainstalowana maszyne wirtualna z WinXP, na ktorym jest zainstalowana ETKA 7.3 i bez problemu robi aktualizacje.
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak... dokladnie o to chodzi... Kolega mnie uprzedzil... ale podał tylko dla wersji MMI 3G
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    niestety... do konca listopada mnie nie bedzie. Mysle, ze jak ktos bedzie mial VAG'a, to na pewno sobie poradzicie
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, o ile mnie pamiec nie myli, jest cos takiego... W tym samym module, gdzie wlaczasz lap timer i test zegarow - na samej gorze sa opcje, jak maja byc podswietlane zegary(czy ma swiecic tarcza, czy tez sama wskazowka) Nie jestem pewien, jak to sie ma przy swiatlach ustawionych na zero, ale zawsze warto sprobowac. pozdrawiam
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam, Ja zmienialem u siebie oba zarniki... Nie bylo zadnych problemow, P&P weszly oba
  11. Swietny samochod, Gratuluje... :) ile wazy ten samochod z tym silnikiem?
  12. witam, u mnei sie wlasnie spalila jedna mata grzewcza w lusterku. Bede musial sobie jakos z tym poradzic? Cuber, jakie maty kupowales? pewnie Ty to masz elegancko zrobione
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    eee tam... nie wszystko..... tylko halogeny!
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to nie jest argument... Moglby nawet Armani robic, ale powinny kosztowac okolo 1 tys zl
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a dlaczego do sedana sa takie drogie?
  16. Witam, wybaczcie, ze w tym temacie, ale mam pewien problemik z Dirt'em 2. Mianowicie nie moge utworzyc wlasnej gry, gdy zapraszam kolege to pojawia mi sie komunikat: blad sieci. gra jest juz pelna albo zostala zakonczona.(a tak na prawde nikogo nie ma i caly czas czekam) nie ma zadnego problemu z dolaczaniem sie do kogos, wtedy sie gra... wszystko fajnie dziala. zna ktos moze przyczyne, jak mozna online pograc z kolega? co robie nie tak? probowalem wylaczyc firewalla, kaspersky nie monitoruje aplikacji dirt2 ... nie wiem, co moze byc nie tak. z gory dzieki za wsparcie, Gabriel
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jaka cena tylnych lamp diodowych do sedana w ASO?
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szkoda... Ale jakby byly jakies wieści, to ja bylbym zainteresowany zakupem takich lamp do siebie
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...a do sedana?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ciekawe kiedy beda dostepne nowe ledy do tylu
  21. no wlasnie na ebay sa te znaczki, ale niestety nie mam jak ich zamowic ale dzieki za sugestie
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    generalnie jest tak, ze temp oleju wynosi okolo 70-75 stopni przy tym jak temp cieczy chlodzacej dochodzi do 90. trzeba jeszcze chwilke poczekac az olej sobie "dojdzie" sprawdz, daj znac jak to wyglada.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.