Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gdzie Ty Grzesiu dostales takie cuda ? jak sie jezdzi?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
oj... juz nie pamietam, w kazdym razie wiem, ze nie dzialalo to kodowanie, To bylo cos, co sie nazywalo Efficency Program... czy jakos tak... Apropo's DRL, to kodowanie, ktore przedstawiasz, dotyczy chyba jasnosci diod podczas wlaczony swiatlach drogowych, oraz C/L home domyslnie bylo na 8? a ponizej 4 diody przestaja swiecic, zgadza sie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
taaak? to dziel sie informacjami... Ja kiedys probowalem i mi sie nie udalo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajne, ale to chyba nie w kazdym modelu jest do zakodowania. Procedura?
-
B8 TrOOOOp
co raz to tansze
-
B8 TrOOOOp
witaj, Szczerze to nie wiem, czy jakakolwiek ETKA dziala z Win x64... Ja osobiscie taki posiadam, ale mam zainstalowana maszyne wirtualna z WinXP, na ktorym jest zainstalowana ETKA 7.3 i bez problemu robi aktualizacje.
-
B8 TrOOOOp
tak... dokladnie o to chodzi... Kolega mnie uprzedzil... ale podał tylko dla wersji MMI 3G
-
B8 TrOOOOp
niestety... do konca listopada mnie nie bedzie. Mysle, ze jak ktos bedzie mial VAG'a, to na pewno sobie poradzicie
-
B8 TrOOOOp
Witam, o ile mnie pamiec nie myli, jest cos takiego... W tym samym module, gdzie wlaczasz lap timer i test zegarow - na samej gorze sa opcje, jak maja byc podswietlane zegary(czy ma swiecic tarcza, czy tez sama wskazowka) Nie jestem pewien, jak to sie ma przy swiatlach ustawionych na zero, ale zawsze warto sprobowac. pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
witam, Ja zmienialem u siebie oba zarniki... Nie bylo zadnych problemow, P&P weszly oba
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ORI czyli ATE?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Witam, Jakie Klocki zalozyles do przodu?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Swietny samochod, Gratuluje... :) ile wazy ten samochod z tym silnikiem?
-
Brak podgrzewanych lusterek
witam, u mnei sie wlasnie spalila jedna mata grzewcza w lusterku. Bede musial sobie jakos z tym poradzic? Cuber, jakie maty kupowales? pewnie Ty to masz elegancko zrobione
-
B8 TrOOOOp
eee tam... nie wszystko..... tylko halogeny!
-
B8 TrOOOOp
to nie jest argument... Moglby nawet Armani robic, ale powinny kosztowac okolo 1 tys zl
-
B8 TrOOOOp
a dlaczego do sedana sa takie drogie?
-
DIRT 3
Witam, wybaczcie, ze w tym temacie, ale mam pewien problemik z Dirt'em 2. Mianowicie nie moge utworzyc wlasnej gry, gdy zapraszam kolege to pojawia mi sie komunikat: blad sieci. gra jest juz pelna albo zostala zakonczona.(a tak na prawde nikogo nie ma i caly czas czekam) nie ma zadnego problemu z dolaczaniem sie do kogos, wtedy sie gra... wszystko fajnie dziala. zna ktos moze przyczyne, jak mozna online pograc z kolega? co robie nie tak? probowalem wylaczyc firewalla, kaspersky nie monitoruje aplikacji dirt2 ... nie wiem, co moze byc nie tak. z gory dzieki za wsparcie, Gabriel
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
... no i chyba nie beda pasowac do sedana
-
B8 TrOOOOp
a jaka cena tylnych lamp diodowych do sedana w ASO?
-
B8 TrOOOOp
szkoda... Ale jakby byly jakies wieści, to ja bylbym zainteresowany zakupem takich lamp do siebie
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ciekawe kiedy beda dostepne nowe ledy do tylu
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
no wlasnie na ebay sa te znaczki, ale niestety nie mam jak ich zamowic ale dzieki za sugestie
-
B8 TrOOOOp
generalnie jest tak, ze temp oleju wynosi okolo 70-75 stopni przy tym jak temp cieczy chlodzacej dochodzi do 90. trzeba jeszcze chwilke poczekac az olej sobie "dojdzie" sprawdz, daj znac jak to wyglada.