Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
... widze, ze Grześki maja dyskusje fajna... ktos kupuje?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
bedzie DIY ?
-
B8 TrOOOOp
szybko... tylko nie przymarznij przy montazu jaka temp w rzeszowie?
-
B8 TrOOOOp
te z linku daja strasznie mocne swiatlo ciekaw jestem jak swieca orginalne? ma ktos zdjecie?
-
B8 TrOOOOp
tak, docisnalem i zostawilem na noc... ale podobno 4h wystarcza
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/boll-klej-do-szyb-samochodowych-szyby-samochodowej-i2094165865.html jedna tubka w zupelnosci wystarcza na oba progi Ja robilem tak, ze dawalem od wewnetrzej strony tasme(pasek od gory i pasek od dolu przez caly prog) i do srodka klej( "kupki" kleju co 5-10 cm) poki co wytrzymuje nawet -25C
-
B8 TrOOOOp
witam, ja podklejalem klejem do szyb boll (taki czarny) oraz tasma dwustronna
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Witam, Gratuluje, Bardzo fajnie wyglada ten spojlerek... Na zywo pewnie jeszcze lepiej a tak z ciekawosci... jak sie sciaga taki spojlerek? bo rozumiem, ze nie trzeba calego zderzaka sciagac do tego
-
B8 TrOOOOp
Cuber Ci powie, on mierzyl kiedys miejsce przyklejenia znaczka...
-
B8 TrOOOOp
Jeden znaczek jest w Carbonie (droższy), a drugi jest wlasnie w barwach Sline(tanszy) tez kiedys sie zastanawialem, nad zakupem tych znaczkow
-
B8 TrOOOOp
Tylko nie zapomnij wyłaczyc radia
-
B8 TrOOOOp
u mnie 100% ... samochod stał na zewnatrz
-
B8 TrOOOOp
nie! Oni daja minimum 18 do s4 http://imageshack.us/photo/my-images/207/001hyc.jpg tak wyglada to zacisk S4 na 17 calach
-
B8 TrOOOOp
... ...czyli S4 to na felge 17 wejdzie na styk
-
B8 TrOOOOp
Witam gregski - jesli chcesz zakladac tarcze 345mm to zalezy jaki zacisk do tego bedziesz dobieral (jesli S4, to wejdzie,,ale na styk pod 17 - pytaj wrclaguny jakie ma byc ET felgi)
-
B8 TrOOOOp
ile Wam trzeba, zeby sie auto nagrzalo do 90 stopni?
-
B8 TrOOOOp
moze wyłacz radio na noc...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dlaczego sie nie da na dach GK wjechac?
-
B8 TrOOOOp
kątem cięcia... w A5 jest cięte z dolu do gory i od zew do wew
-
B8 TrOOOOp
pocietego z A4 nie chcesz?
-
B8 TrOOOOp
... i rozni sie koncowkami wydechu
-
B8 TrOOOOp
jesli mozesz, to zapytaj tez o 3.0 TDI co i jak... dzieki
-
B8 TrOOOOp
a co dla B8 3.0 TDI ?
-
B8 TrOOOOp
moze byc problem... moge nie zdarzyc
-
B8 TrOOOOp
no prosze, prosze... na facebook'u sie siedzi