Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
moze gdzies jest nieszczelny uklad? kiedy zmieniales filtr paliwa? objawy troche jak po zapowietrzeniu ukladu...
-
B8 TrOOOOp
hm... piotrek, ciekawe - u mnie nic takiego nie mialo miejsca ani raz. Ja bym lecial w strone cisnienia paliwa, mozliwe ze pompa.Dziwne, ze nie ma bledow w vagu...
-
B8 TrOOOOp
a jaka masz liste todo obecna?
-
B8 TrOOOOp
ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa? Cuber...a to przypadkiem nie jest czujnik roznicy cisnien? exhaust pressure sensor? cos takiego Ci wywala?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej... powiedzcie mi, gdzie najlepiej kupic przeplywke do 1.8T poza aso w krk?
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
eee...Grzechu... slabe - nikt nawet fotela nie trzyma :/
-
B8 TrOOOOp
w koncu "Auto-Części Teresa"
-
B8 TrOOOOp
to jak juz wrzucamy "ciekawe" aukcje, to ja tez cos zapodam Audi A3 S line 08-11r zderzak przód nowy oryginał (2595455981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B8 TrOOOOp
hm... cos tanio, ale przebieg 200tys
-
B8 TrOOOOp
06J 115 611 E - 2.0tfsi -
-
B8 TrOOOOp
"traktory" sa szybsze bagnet ma wymiary 610x40x22 - co dokladnie potrzebujesz, bo nawet nie wiem
-
B8 TrOOOOp
na pocieszenie Wam powiem, ze moj 3.0 TDI seryjny, tez lezy w garazu
-
B8 TrOOOOp
a przypadkiem nie chodzi o to, ze podpial inny aku i komp to wykryl, ze nowy aku nie jest zakodowany?
-
B8 TrOOOOp
podlaczyles dobrze wiatrak z przodu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też sie zgadzam z nex'em Zrob tak, jak Ci napisal a bedziesz zadowolony. Ja u siebie tez montowalem na seryjnym orurowaniu IC, pamietac nalezy tylko o solidnych obejmach, bo czasem gumowy waz sobie lubi zejsc. uwazam, ze najlepsza metoda bedzie, jak zrobisz IC i pojedziesz na soft
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TriTurbo wcale nie jest takie szybkie, jak opisuja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta ja robiłbym najpierw program, tym bardziej idzie zima to braku cooleru narazie nie odczujesz. Do wiosny dozbierasz kasy na jakies graty i mozna myslec o colerze. Robienie duzego ic na serynjym soffcie nic nie da, jedynie moze zwiekszyc laga turbiny ale jak zaczne od coolera i pozniej program a nie ze program i potem cooler to nie bede musial korekty juz robic.. czyz nie? fajnie by bylo, jakbys zrobil korekte - ale nic nie musisz Wg mnie, zrob sobie od razu IC i jedz na soft z IC
-
B8 TrOOOOp
oj nie przesadzaj, nie tylko Twoje jezdzisz na 17stkach?
-
B8 TrOOOOp
ło kurde... ale zakupy rotorki sa fajne, sam sie zastanawiam, ale mi silnik po glowie chodzi
-
B8 TrOOOOp
uzywki?? piezoelektryczne i uzywki? jestes pewien?
-
B8 TrOOOOp
napewno dostal... nie odpisal, bo pewnie Cie nie lubi!! Grzechu, jak z tymi wtryskami? gdzie najlepiej dostac?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Wymien sobie IC przed remapem. Polecam, jesli sie decydujesz za soft
-
B8 TrOOOOp
co sie dzieje? rozrzad?