Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moze gdzies jest nieszczelny uklad? kiedy zmieniales filtr paliwa? objawy troche jak po zapowietrzeniu ukladu...
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hm... piotrek, ciekawe - u mnie nic takiego nie mialo miejsca ani raz. Ja bym lecial w strone cisnienia paliwa, mozliwe ze pompa.Dziwne, ze nie ma bledow w vagu...
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jaka masz liste todo obecna?
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ej... powaznie moga wystepowac B8ki bez DPFa? Cuber...a to przypadkiem nie jest czujnik roznicy cisnien? exhaust pressure sensor? cos takiego Ci wywala?
  5. hej... powiedzcie mi, gdzie najlepiej kupic przeplywke do 1.8T poza aso w krk?
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak?
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    powaznie??!!
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    eee...Grzechu... slabe - nikt nawet fotela nie trzyma :/
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w koncu "Auto-Części Teresa"
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jak juz wrzucamy "ciekawe" aukcje, to ja tez cos zapodam Audi A3 S line 08-11r zderzak przód nowy oryginał (2595455981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hm... cos tanio, ale przebieg 200tys
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    06J 115 611 E - 2.0tfsi -
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    "traktory" sa szybsze bagnet ma wymiary 610x40x22 - co dokladnie potrzebujesz, bo nawet nie wiem
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na pocieszenie Wam powiem, ze moj 3.0 TDI seryjny, tez lezy w garazu
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a przypadkiem nie chodzi o to, ze podpial inny aku i komp to wykryl, ze nowy aku nie jest zakodowany?
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podlaczyles dobrze wiatrak z przodu?
  17. Ja też sie zgadzam z nex'em Zrob tak, jak Ci napisal a bedziesz zadowolony. Ja u siebie tez montowalem na seryjnym orurowaniu IC, pamietac nalezy tylko o solidnych obejmach, bo czasem gumowy waz sobie lubi zejsc. uwazam, ze najlepsza metoda bedzie, jak zrobisz IC i pojedziesz na soft
  18. TriTurbo wcale nie jest takie szybkie, jak opisuja
  19. Fanta ja robiłbym najpierw program, tym bardziej idzie zima to braku cooleru narazie nie odczujesz. Do wiosny dozbierasz kasy na jakies graty i mozna myslec o colerze. Robienie duzego ic na serynjym soffcie nic nie da, jedynie moze zwiekszyc laga turbiny ale jak zaczne od coolera i pozniej program a nie ze program i potem cooler to nie bede musial korekty juz robic.. czyz nie? fajnie by bylo, jakbys zrobil korekte - ale nic nie musisz Wg mnie, zrob sobie od razu IC i jedz na soft z IC
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    oj nie przesadzaj, nie tylko Twoje jezdzisz na 17stkach?
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ło kurde... ale zakupy rotorki sa fajne, sam sie zastanawiam, ale mi silnik po glowie chodzi
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    uzywki?? piezoelektryczne i uzywki? jestes pewien?
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    napewno dostal... nie odpisal, bo pewnie Cie nie lubi!! Grzechu, jak z tymi wtryskami? gdzie najlepiej dostac?
  24. Wymien sobie IC przed remapem. Polecam, jesli sie decydujesz za soft
  25. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co sie dzieje? rozrzad?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.