Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wiecej procent czyli pozniej... przynajmniej ja tak to rozumiem
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z tego co wiem, to tymi opcjami nie da sie opoznic wlaczania swiatel drogowych - da sie jedynie przyspieszyc
  3. ja wczoraj bylem na Django.. i powiem Wam, ze Murzyn na koniu w czasach niewoli w rytmach Rick'a Ross'a - to chyba tylko Tarrantino Dobry Wszystkim
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sprawdze i dam znac. Troche tak i troche nie, bo przeciez po to jest czujnik swiatla, zeby z niego korzystac. Z drugiej strony to troszke taki "zabijacz" zarnikow - sam u siebie wymienialem, bo zapalaly sie i gasily w roznych momentach, az w koncu padly - stad troche dystansu nabralem do "czujnikow" ...ale owszem, zgodze sie - moglyby sie zapalac odrobine pozniej
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie jestem pewien - wiem, ze jest mozliwosc manipulacji czujnikiem deszczu, ale czy czujnikiem swiatla? hm...? sprawdze jutro w kompie, czy da sie cos z tym zrobic. zawsze mozesz, jezdzic na 0-dziennych i przelaczac na auto, wtedy kiedy uwazasz, ze powinny sie zapalic swiatla drogowe
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w MMI jest taka opcja.
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolega wcisnie zielony guzik, jak telefon dzwoni
  8. Panowie, macie jakiegos dobrego mechanika, ktory ogarnia fordy/PSA? dzieki
  9. Ty lepiej się zjaw u nas na spocie we Czwartek w końcu będzie okazja przed bukowiną się poznać a wypić to wypijemy w BT nie mam czym bo na szkoleniu tu jestem - mieszkam w Campanile i najdalej jak chodzę to 100m do House of Beer no ale zobaczymy - może użyję komunikacji miejskiej na pewno chetnie Cie ktos podrzuci
  10. no Pablo ma tam wykłady z NAVI hehehe... bedzie nowe MMI??
  11. w tle widze budynek uczelni
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie zaciekawila ostatnia puszka z nowsj a6 tdi, slyszeliscie jak to gada? Audi A6 TDI (BiTDI) quattro (30L V6 biturbo TDI diesel) Engine Start, Rev, and Sounds!!! - YouTube ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Czy nasze B8 mają gdzieś pod maską złącze gdzie można podpiąć prostownik? Ostatnio zostawiłem w garażu na noc światła postojowa i wyssało ako. Dobrałem się od środka do bagażnika, ale jaka gimnastyka to matafaka. Jest miejsce w podszybiu
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlaczego avant??? Protestuje
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dobre pytanie... sam jestem ciekaw, niestety u mnie nic sie nie dzieje z termostatem. Daj znac, jak Ci sie uda cos wskorac w temacie termostatu w 3.0 TDI
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w CKMie?
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukaj i bedziemy kodowac. A hamowac lewa noga sie u Ciebie da?
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy esp off odcina ci gaz? Dziwne... 3.0 q? tak.... też mnie to dziwi. Da się zrobić jakąś adaptacje/kalibracje ESP?? czasem tak sie dzieje, jak jest za duze wychylenie auta - nie wiem czym to jest spowodowane...np jak robisz back entry, to sie tak dzieje nie kazde wychodzi
  18. ...i wlasnie najczesciej sie tak konczy. jestem tego samego zdania
  19. Panowie, Jak latacie sie poslizgac, to gdzie? i mam pytanie - glownie do "wladz"... z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ogarnial ktos spolszczenie to takiej navi http://img140.imageshack.us/img140/6332/navit.jpg??
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nom...a jakby ktos chcial wiekszy IC niz w 3.0TDI? Trzeba sie pieprzyc z tym radarem, a tak to problem z glowy
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak bardzo bym Ci chcial pomoc, ale nie mam tej ZBEDNEJ funkcji i dzieki temu bez problemu sie mieszcza rury do intercooler'a
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poszla fota Jak sie spodobaja, to moge jeszcze kilka wyslac... kilka fot bardzo zdolnego Pana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.