Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny: mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles? polift ma te same blotniki??
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje? Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku? dzieki
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak woda nie pomoze, to moze sprobuj wlozyc do goracej herbaty
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to samo mialem napisac
  5. powiem tak, Setup 340PS jest spokojnie do osiagniecia na seryjnej turbinie i dzialajcym filtrze DPF
  6. Kolektory dolotowe owszem padaja(przepustince sterujace), ale one raczej nie maja wplywu na dawke paliwa. Jaka turbine planujesz wlozyc? Mozesz zdradzic? Jakie prognozy po zmianie turbiny?
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystko działało dopuki nie odpaliłem Pamieci Wszystko mam poprawnie zakodowane w sterownikach drzwi i KOMFORCIE zczytac Ci kod jaki mam u siebie? ...i jeszcze jest chyba kodowanie w centralnym zamku
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w MMI opcja? co juz zrobiles, zamykaja sie, jak ustawisz pokretlo?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musialbym sobie "przypomniec" mam
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podzielisz się czemu ?? Jest to opcja przy Pamieci fotela i lusterek Po wbiciu wstecznego obniza sie nam lusterko (sporo więcej niz normalnie) i dodatkowo przehyla sie lekko w kierunku auta . Zrobie jakis filmik i pokaże opcje dodatkowo mozesz regulowac pokretlem, jak juz sie obnizy(mozesz korygowac ile i jak sie ma obnizac)
  11. Z osobami z poza krakowa, to juz sie nie przywitasz?!
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czasem tez tak mam, nie wiem od czego - reset MMI pomaga. bez kodowania wszystko wraca do normy
  13. Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore... ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta Sam masz fajne auto:wink:
  14. ..."jak Cie stara nie zagazuje", to przyjedz apropos dzwiku auta, opowiadalem Wam wczoraj o R-Sound Effect w Renault New Renault Clio comes with six different engine sounds [w/videos]
  15. szczerze... raczej watpie 1800kg... jesli sie mamy scigac z rolki to niestety, raczej mam male szanse.
  16. widze, ze Ty jestes moim agentem jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke ... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady
  17. ciezko powiedziec... pojechalem sie przejechac jezdzi ktos dzisiaj, czy wszyscy pija?
  18. a ogólnie to co to miało być dowod na to, ze jednak ktos byl pod plaza
  19. bylismy pod plaza - stala tylko jedna Evo X i nic poza tym dzien dobry wszystkim
  20. Dzieki rowniez:wink:
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki dobry czlowieku:decayed:
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki... ja tylko tak z ciekawosci. u siebie mam DS
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko VCDS, odpuściłem montaż przycisków, chociaz nie jest to ani drogie ani skomplikowane. Czyli ustawienia polozenia przepustnicy i servotronic... masz gdzies kodowanie?
  24. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może gałka pomoże KULKA GAŁKA NA KIEROWNICĘ BILA 8 METALOWA (3026934205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czyli ten mod sobie odpuszczę amory z magnesem i sterownikiem to droga impreza, chyba żebym miał automat, wtedy też powinien inaczej zmieniać biegi na sekwencjach przy opcji sport lub komfort. Ja usiebie zrobiłem DS, mogę ustawiać tryb pracy "silnika" i wspomagania (różnica w wspomaganiu jest powyżej 20 km/h, przy manewrach parkingowych nie ma znaczenia, zawsze wspomaganie jest maksymalne). Fajna sprawa, jest mocna różnica w reakcji auta na wciśniecie gazu w trybie Dynamic. Robiles pelny DS czy bawiles sie VCDSem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.