Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny: mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles? polift ma te same blotniki??
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje? Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku? dzieki
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
CCWA i CAPA wychodza podobnie
-
B8 TrOOOOp
Jak woda nie pomoze, to moze sprobuj wlozyc do goracej herbaty
-
B8 TrOOOOp
to samo mialem napisac
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
powiem tak, Setup 340PS jest spokojnie do osiagniecia na seryjnej turbinie i dzialajcym filtrze DPF
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Kolektory dolotowe owszem padaja(przepustince sterujace), ale one raczej nie maja wplywu na dawke paliwa. Jaka turbine planujesz wlozyc? Mozesz zdradzic? Jakie prognozy po zmianie turbiny?
-
B8 TrOOOOp
Wszystko działało dopuki nie odpaliłem Pamieci Wszystko mam poprawnie zakodowane w sterownikach drzwi i KOMFORCIE zczytac Ci kod jaki mam u siebie? ...i jeszcze jest chyba kodowanie w centralnym zamku
-
B8 TrOOOOp
w MMI opcja? co juz zrobiles, zamykaja sie, jak ustawisz pokretlo?
-
B8 TrOOOOp
musialbym sobie "przypomniec" mam
-
B8 TrOOOOp
Podzielisz się czemu ?? Jest to opcja przy Pamieci fotela i lusterek Po wbiciu wstecznego obniza sie nam lusterko (sporo więcej niz normalnie) i dodatkowo przehyla sie lekko w kierunku auta . Zrobie jakis filmik i pokaże opcje dodatkowo mozesz regulowac pokretlem, jak juz sie obnizy(mozesz korygowac ile i jak sie ma obnizac)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z osobami z poza krakowa, to juz sie nie przywitasz?!
-
B8 TrOOOOp
czasem tez tak mam, nie wiem od czego - reset MMI pomaga. bez kodowania wszystko wraca do normy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore... ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta Sam masz fajne auto:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
..."jak Cie stara nie zagazuje", to przyjedz apropos dzwiku auta, opowiadalem Wam wczoraj o R-Sound Effect w Renault New Renault Clio comes with six different engine sounds [w/videos]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczerze... raczej watpie 1800kg... jesli sie mamy scigac z rolki to niestety, raczej mam male szanse.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze, ze Ty jestes moim agentem jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke ... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciezko powiedziec... pojechalem sie przejechac jezdzi ktos dzisiaj, czy wszyscy pija?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ogólnie to co to miało być dowod na to, ze jednak ktos byl pod plaza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bylismy pod plaza - stala tylko jedna Evo X i nic poza tym dzien dobry wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki rowniez:wink:
-
B8 TrOOOOp
dzieki dobry czlowieku:decayed:
-
B8 TrOOOOp
dzieki... ja tylko tak z ciekawosci. u siebie mam DS
-
B8 TrOOOOp
Tylko VCDS, odpuściłem montaż przycisków, chociaz nie jest to ani drogie ani skomplikowane. Czyli ustawienia polozenia przepustnicy i servotronic... masz gdzies kodowanie?
-
B8 TrOOOOp
może gałka pomoże KULKA GAŁKA NA KIEROWNICĘ BILA 8 METALOWA (3026934205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czyli ten mod sobie odpuszczę amory z magnesem i sterownikiem to droga impreza, chyba żebym miał automat, wtedy też powinien inaczej zmieniać biegi na sekwencjach przy opcji sport lub komfort. Ja usiebie zrobiłem DS, mogę ustawiać tryb pracy "silnika" i wspomagania (różnica w wspomaganiu jest powyżej 20 km/h, przy manewrach parkingowych nie ma znaczenia, zawsze wspomaganie jest maksymalne). Fajna sprawa, jest mocna różnica w reakcji auta na wciśniecie gazu w trybie Dynamic. Robiles pelny DS czy bawiles sie VCDSem?