Treść opublikowana przez _Gabriel_
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za co?
-
B8 TrOOOOp
juz mam, tylko sie powstrzymuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musze Wam powiedziec, ze tylko w krakowie padalo, u mnie nie ma ani cm wiecej...w wieliczce, tez nie za duzo nasypalo:wink: dzieki za meczyk!
-
B8 TrOOOOp
chyba jest roznica w srednicach 57mm do 60mm(3.0TDI) o ile dobrze pamietam, ale nie jestem pewien. jakbys chcial IC to mam swoj stary
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A czy większy stopień sprężenia = większa moc? Gabrielu, a ty ksiądz jesteś? tylko w przypadku silnikow doladowanych - o ktorych tutaj mowimy, dziala to troszke inaczej. Turbo silniki sa raczej "odprezone" i w przypadku kiedy zalejemy paliwo o wyzszej liczbie oktanowej, to jestesmy w stanie uzyskac wyzsza moc przy nizszym doladowaniu - bardziej agresywnie ustawic zaplon. Niech ktos mnie poprawi, jak mowie nieprawde. Ucze sie od momentu, kiedy czarnego nie wybrali na papieza czuje sie zobowiazany
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jakim cudem?
-
B8 TrOOOOp
przod 345 - zacisk ten sam(jarzmo inne), tyl 330 troszeczke szerszy zacisk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niezle to wyglada - podoba mi sie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
jaki jest rozmiar i ET tych felg? przyznam sie, ze ja tez kupilem i czekam na odbior... tylko do mnie juz troche dlugo ida :wink:
-
B8 TrOOOOp
zmieszcza sie nawet w 17stce z odpowiednim ET
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyslalem PW. dzisiaj na spocie mnie nie bedzie - bede dopiero w weekend:wink: dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie... macie jakies miejsce na poniedzialkowa pilke czy jest Was komplet?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo... ewidentnie jestes glodny:wink:
-
B8 TrOOOOp
ja mialem ET 43 i dystans 15mm - wszystko gralo idealnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie jest przypadkiem rura od EGRu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siemka wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe... prezent na dzien kobiet sie przydal??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj znac jak bedziesz jechal...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakies fotki? ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- wybiera sie ktos jutro do Lapanowa na memoriał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rowniez dzieki za spota wszystkim:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez postaram sie pojawic
-
B8 TrOOOOp
Jakiego czujnika? przypadkiem nie chodzi o czujnik roznicy cisnien? On sie chyba sam adaptuje...
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy z poziomu softu da sie cos zrobic, mnie sie nie udalo. Fizycznie wystarczy podac stale +12V (T30) (najlepiej przez przelacznik) na cewke odpowiedniego przekaznika w bagazniku chodzi o glowny gniazdo 12V - fajnie by bylo jakby sie to dalo zrobic. Poki co nie znalazlem, ani zadnego kodowania, ani innego sposobu wlaczenia tego. W a3 kolega ma, i mu dziala normalnie, wiec na pewno jest jakis sposob
-
B8 TrOOOOp
Panowie...da sie zrobic tak, aby gniazdo zapalniczki dzialalo bez wlaczenia stacyjki?