Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nom... mnie sie tez tak wydaje, ze ten ponizej powinienes wpisac
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jakie masz stare kodowanie?
  3. niezle... musze przyznac, ze poza zdolnosciami rezyserskimi jestes takze cierpliwym
  4. nie wiem heheh mam tylko numer seryjny pewnie Bosch witam:hi:
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i chyba trzeba miec dwie strefy klimy, zeby to dzialalo...
  6. A poza? nie trenujecie nigdzie?
  7. Panowie widze, ze sie pojawil temat pilki nozej... gracie w jakims turnieju, czy sobie trenujecie? Mozna gdzies przyjsc zagrac? Ja wracam dopiero w niedziele, wiec przyszly tydzien bylbym chetny pobiegac - jesli oczywiscie moge:decayed:
  8. z tym sie zgadzam... dlatego ja ten watek opuscilem Myslalem tylko, ze na spotach sa "sami swoi", ale jak Karol napisal o tym grillu, to sie mocno zdziwilem:kwasny:
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zwykle..... sie nie myslisz
  10. tylko uważaj żeby sie ze smyczy nie zerwała ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- ja wiem że jestem w pokoju z Trnsitem i jeszcze mamy 2 miejsca podobno Fantowski i Pablo ma być z Nami a jak pojedzie to jeszcze Lenox.... zresztą mi to obojętne byleby swoim byli w pokoju co by sie nikomu nic nie przykleiło do rączki , niestety mój umysł non stop pracuje w tym kierunku , takie tam zboczenie zawodowe ... tam chyba tacy nie jezdza?! w koncu wiekszosc z forum...
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest mozliwosc... vcdsem albo przez zielone mmi. A co Ci dokladnie przeszkadza?
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak próbowałem u nas na gwarancji i stwierdzili że pod perforacje nie można podciągnąć ponieważ rdza od zewnątrz a nie od wewnątrz - ogólnie ściema Nie mam pojęcia jak odróżnić dobre od złych - jedyna różnica jaką zauważyłem to ta gruba, fabryczna, dodatkowa powłoka zabezpieczająca na rancie więc bież używki z powłoka bez śladów rdzy i tyle (ja dałem po 300zł za sztukę ale miałem je na miejscu wiec nie wybrzydzałem). dzieki bardzo, bede szukal, moze uda mi sie znalezc wlasciwe
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja? W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zalatwiles sprawe blotnikow? Sami wymienili, czy musiales placic? Mozesz zdradzic, jak wyglada cala procedura "walki" z tymi blotnikami? nowe maja jakis inny nr czesci? dzieki:wink:
  15. ja tez jeszcze nie widzialem zadnego CCLA po modach...
  16. nie bralbym za wyznacznik cisnienia w railu. P.S. Gratuluje swietnego egzemplarza EVO
  17. Do pomiaru wszystko można zrobić, tylko kwestia tego jak długo się na tym pojeździ jezdzi juz 225tys km - > 100tys na takim setupie:wink: dobra - nie zasmiecamy tematu kolegi, bo nas zieloni zaatakuja
  18. w porzadku robiac program i tak podnosisz cisnienie w railu. Powiem Ci jeszcze, ze CAPA jestes w stanie zrobic taki wynik, nie dokladajac zewnetrznej pompy paliwa
  19. no i wtryski....sa nie do konca takie super. wtyskiwacze z CDUC wsadzisz do CAPA wychodzi Ci moc okolo 330PS - maja inne czasy wtryskow
  20. CCLA, którego ze świeczką szukać. Ma CR 2000bar. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- CAPA - CR 1600bar CCWA - CR 1800bar CDNC - tez tez ma szyne z cisnieniem okolo 2000bar - cisnienie w railu nie jest wyznacznikiem CDNC to chyba Pb Wyznacznikiem czego ? CDUC - wybacz blad... wyznacznikiem wydajnosci ukladu wtryskowego
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny: mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles? polift ma te same blotniki?? wymieńcie na te po lifcie ale tym z 2011 roku - ja mam błotniki już niestalowe.... ASO wymieniaja na gwarancji?
  22. CCLA, którego ze świeczką szukać. Ma CR 2000bar. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- CAPA - CR 1600bar CCWA - CR 1800bar CDNC - tez tez ma szyne z cisnieniem okolo 2000bar - cisnienie w railu nie jest wyznacznikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.