Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
nom... mnie sie tez tak wydaje, ze ten ponizej powinienes wpisac
-
B8 TrOOOOp
a jakie masz stare kodowanie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niezle... musze przyznac, ze poza zdolnosciami rezyserskimi jestes takze cierpliwym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem heheh mam tylko numer seryjny pewnie Bosch witam:hi:- B8 TrOOOOp
i chyba trzeba miec dwie strefy klimy, zeby to dzialalo...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A poza? nie trenujecie nigdzie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie widze, ze sie pojawil temat pilki nozej... gracie w jakims turnieju, czy sobie trenujecie? Mozna gdzies przyjsc zagrac? Ja wracam dopiero w niedziele, wiec przyszly tydzien bylbym chetny pobiegac - jesli oczywiscie moge:decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tym sie zgadzam... dlatego ja ten watek opuscilem Myslalem tylko, ze na spotach sa "sami swoi", ale jak Karol napisal o tym grillu, to sie mocno zdziwilem:kwasny:- B8 TrOOOOp
Jak zwykle..... sie nie myslisz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko uważaj żeby sie ze smyczy nie zerwała ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- ja wiem że jestem w pokoju z Trnsitem i jeszcze mamy 2 miejsca podobno Fantowski i Pablo ma być z Nami a jak pojedzie to jeszcze Lenox.... zresztą mi to obojętne byleby swoim byli w pokoju co by sie nikomu nic nie przykleiło do rączki , niestety mój umysł non stop pracuje w tym kierunku , takie tam zboczenie zawodowe ... tam chyba tacy nie jezdza?! w koncu wiekszosc z forum...- B8 TrOOOOp
Jest mozliwosc... vcdsem albo przez zielone mmi. A co Ci dokladnie przeszkadza?- B8 TrOOOOp
tak próbowałem u nas na gwarancji i stwierdzili że pod perforacje nie można podciągnąć ponieważ rdza od zewnątrz a nie od wewnątrz - ogólnie ściema Nie mam pojęcia jak odróżnić dobre od złych - jedyna różnica jaką zauważyłem to ta gruba, fabryczna, dodatkowa powłoka zabezpieczająca na rancie więc bież używki z powłoka bez śladów rdzy i tyle (ja dałem po 300zł za sztukę ale miałem je na miejscu wiec nie wybrzydzałem). dzieki bardzo, bede szukal, moze uda mi sie znalezc wlasciwe- B8 TrOOOOp
Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja? W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...- B8 TrOOOOp
Jak zalatwiles sprawe blotnikow? Sami wymienili, czy musiales placic? Mozesz zdradzic, jak wyglada cala procedura "walki" z tymi blotnikami? nowe maja jakis inny nr czesci? dzieki:wink:- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
ja tez jeszcze nie widzialem zadnego CCLA po modach...- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
nie bralbym za wyznacznik cisnienia w railu. P.S. Gratuluje swietnego egzemplarza EVO- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Do pomiaru wszystko można zrobić, tylko kwestia tego jak długo się na tym pojeździ jezdzi juz 225tys km - > 100tys na takim setupie:wink: dobra - nie zasmiecamy tematu kolegi, bo nas zieloni zaatakuja- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
w porzadku robiac program i tak podnosisz cisnienie w railu. Powiem Ci jeszcze, ze CAPA jestes w stanie zrobic taki wynik, nie dokladajac zewnetrznej pompy paliwa- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
na CAPA / CCWA wychodzi 340ps- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
no i wtryski....sa nie do konca takie super. wtyskiwacze z CDUC wsadzisz do CAPA wychodzi Ci moc okolo 330PS - maja inne czasy wtryskow- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
...ale tez single turbo- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
CCLA, którego ze świeczką szukać. Ma CR 2000bar. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- CAPA - CR 1600bar CCWA - CR 1800bar CDNC - tez tez ma szyne z cisnieniem okolo 2000bar - cisnienie w railu nie jest wyznacznikiem CDNC to chyba Pb Wyznacznikiem czego ? CDUC - wybacz blad... wyznacznikiem wydajnosci ukladu wtryskowego- B8 TrOOOOp
Tak, wymieniłem błotniki na poliftowe:decayed:, mam 2009, ale też niestety gniły:kwasny: mozesz mi powiedziec, jak to zrobiles? polift ma te same blotniki?? wymieńcie na te po lifcie ale tym z 2011 roku - ja mam błotniki już niestalowe.... ASO wymieniaja na gwarancji?- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
CCLA, którego ze świeczką szukać. Ma CR 2000bar. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- CAPA - CR 1600bar CCWA - CR 1800bar CDNC - tez tez ma szyne z cisnieniem okolo 2000bar - cisnienie w railu nie jest wyznacznikiem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!