Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
za***ista ta kulka
-
B8 TrOOOOp
tak, dokladnie - MAGNETIC RIDE
-
B8 TrOOOOp
Da sie nawet zrobic Drive Select bez dodawania przyciskow(sterowane z poziomu MMI). Jest to zabawa Servotroniciem - jestes w stanie do tego stopia ustawic "dynamiczne" kierowanie, ze na parkingu sie nie da krecic kierownica:decayed:
-
B8 TrOOOOp
a jesli chodzi o ustawienia VCDSem, to cos zmieniles?
-
B8 TrOOOOp
hehe... BTW... poradziles sobie z tym czujnikiem zmierzchu? sa jakies efekty? wlaczaja Ci sie pozniej?
-
B8 TrOOOOp
i jak to "cos" dziala??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten znaczek sie wyciaga, on jest na takich dwoch blaszkach(od gory i od dolu)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty na prawde masz aspiracje rezyserskie:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktore dwa?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry zawodnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spotkalem go w niedziele w bonarce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_536503793049512_1142234536_n.jpg Ta w środku. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-gps-nawiewie-carbonem-259291/ Patrzcie na chłopa jaką wyrezał nawi w B5:decayed: Pablo... ta z lewej to Gracjan Roztocki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja czesto jezdze przez wieliczke To polecam warto zajrzeć pewnie nie trafie...
-
B8 TrOOOOp
ejjj, ja będę gadał z Arturem odnośnie naklejek.. nie o koszulkach ...coz za oburzenie Synek... "ale 18stka" -
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja czesto jezdze przez wieliczke
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
potwierdz sobie jeszcze, bo ja nie jestem wszechwiedzacy
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
a wiec jesli chodzi o wtryski z 3.0 BiTDI to nie beda pasowac. Sa troszke inne - maja 8 otworkow i sam wtrysk jest troszke dluzszy i o ile dobrze sobie przypominam - maja 7 czasow wtryskow. Jak juz wpominalem, BiTDI ma troszke inna glowice
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
rozumiem, ze masz seryjny intercooler u siebie? wiec proponuje zaczac o zmiany IC a potem dopiero wtryski dodatkowa pompa paliwa i wtryski sie troszke roznia w BiTDI - glowica z reszta tez
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
inne cisnienie w railu maja te w BiTDI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iście... kup w czwartek kilka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z jakiego ranca?! jest prawie poludnie
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
wtryski 1,4 juz troche maja wysoka korekcje... jak bede przy.kompie to odpisze na pw.
-
B8 TrOOOOp
Kolega Jedrekx cos haftował, ale mu ponoć włóczki zabrakło