Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Moge wyslac 2 zdjecia ??
-
B8 TrOOOOp
prosze... ... jaki ten swiat maly co zlego mowili... przyznawaj sie
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ĐŃŃŃонио ŃаПОНоŃа ТУ-204 - YouTube widzieliscie katastrofe TU-204?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rowniez dziekuje. milo bylo Was wszystkich ponownie spotkac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powinienem byc blizej 19h30 - najwyzej poczekam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lokalizacja niezmieniona? niebieski 19h30? hehe... zapewne sie ucieszysz jak przyjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moze tez sie zjawie dzisiaj
-
B8 TrOOOOp
łooo kur**, ktos sie niezle napracowal
-
B8 TrOOOOp
Dokladnie... Czujnik roznicy cisnien i swieca zarowa
-
B8 TrOOOOp
Hamulce od rs4 to 8mio tloczkowe zaciski z tarcza bodajze 364 i pasuja do b8
-
B8 TrOOOOp
aaaa... dzieki juz wiem... mirek takie ma u siebie dla mnie najladniejsze felgi, zaraz po rotorach
-
B8 TrOOOOp
ja nie widzialem. o ktore felgi chodzi?
-
B8 TrOOOOp
cos jeszcze musi odbierac sygnal z tych czujnikow...
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
dzieki... oby sie spelnily Twoje zyczenia. duzo radosc i cierpliwosci.... na swieta
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
tak, gwarantuje Ci - moze ja jestem jakis ewenementem, bo widze, ze jak sie komus cos zrobi z samochodem, to nie jest to normalne, zeby zostawic kartke, czy nawet poczekac... Ja mam swoje podejscie do takich spraw - denerwuje mnie to. Przykladow innych Panstw nie biore pod uwage.
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
to ja Cie zaskocze - nie mialem zadnej takiej sytuacji czyt. nigdy nikomu nie uderzylem w zaden samochod, staram sie zwracac uwage jak parkuje. hipotetyzuje... zastanawiam sie, co mozna w takiej sytuacji zrobic? Ostatnim razem, jak stalem na parkingu, to nie moglem uwierzyc jak mozna pier**l**c w czyjs samochod wysiadajac i nawet nie spojrzec czy sie cos stalo... ja osobiscie jestem wrazliwy na takie rzeczy. rozumiem, ze sie moze komus zdarzyc... ale to co ja obserwowalem, to zwykly odruch chamstwa.
-
B8 TrOOOOp
za***ista choinka!!!
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
Powaznie... A jesli osoba sie nie chce zgodzic bo np slad jeest prawie niewidoczny?
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
Witam, Co moge zrobic w sytuacji kiedy ktos parkujac obok mnie wysiada ze swojego samochodu uderzajac drzwiami w moje auto i np zostaje slad? Co w takiej sytuacji moge zrobic? Wiem ze wtedy przepisy ruchu drogowego nie dzialaja. A sprawca ma mala ochote na rozwiazanie sprawy - czasem nawet ciezko powiedziec przepraszam. Jest jakas mozliwosc "zalatwienia takiej sprawy"? Pozdr Gabriel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, ktos z klubu jezdzi bialym avantem b8 z naklejka compsport - rej KR?
-
B8 TrOOOOp
dokladnie to mam na mysli zawsze sie smieje, ze intrukcja w jezyku niemieckim jest najkrotsza
-
B8 TrOOOOp
https://shops.audi.com/assets/904_ASOS/de_DE/904_IPZM_8K5064160A_DEU_001.jpg https://shops.audi.com/de_DE/web/zubehoer/p/sonnenschutzsystem-2er-set-8k5064160a-10?articleId=51014#c3388 niemcy to maja zalete w tym swoim jezyku - wszystko nazywaja za pomoca jednego slowa ( a u nas roleta przeciwsloneczna... bla bla bla )
-
B8 TrOOOOp
Kur**... gasnica!! wiedzialem, ze cos musze do auta kupic
-
B8 TrOOOOp
DPF - a co z nim mam zrobic? dziala poki co bardzo sprawnie - sam jestem w szoku Jeszcze chyba nikt nie zaczal, wiec moze ja rozpoczne Zdrowych, Wesolych Wszystkim