Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
dzieki ale z tego co wiem to piezoelektrycznych sie nie czysci
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
tak... i bede mial 300 PS - super sprawa
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
ja tez musze zerknac, a nie chce schodzic do garazu, bo jest lekki przeciag na schodach hehehe
-
B8 TrOOOOp
dzieki za link. Od razu mi poprawiles humor <gałka za 500zl> a ona nie powinna byc pikowana? moze warto sie rozgladnac za jakąś ladniejsza, aftermarketowa ?
-
B8 TrOOOOp
hm... wpisalem w google "sportowa gała" i mi jakies dziwne strony wyskoczyly...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam jeszcze pytanie - potrzebuje gałke zmiany biegow do b8? S-line/S4 ma inna galke niz standardowa wersja? Ma ktos taka w posiadaniu, lub widzial na sprzedaz? dzieki
-
B8 TrOOOOp
to zalezy tez jak zalozysz spryskiwacz... bo ja jakos znalazlem patent na to, postaram sie porobic foty i wrzucic
-
B8 TrOOOOp
mgielke trzeba podpilowac, zakladalem tez koledze w A5 i fajnie to dziala
-
B8 TrOOOOp
To ja dodam, ze nie jest to skomplikowane a w razie pytan pisz... cos bedziemy radzic! Generalnie nie masz czego zepsuc
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
dzieki... przypomne sie
-
B8 TrOOOOp
Drogie Kolegi jakby ktos wiedzial, gdzie mozna wtryski do 3.0 TDI CAPA kupic, bede wdzieczny http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-127/wtryski-3-0-tdi-capa-255356/#post3196370
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
Tylko, te wtryski sa pod 2000bar... CAPA ma nizsze cisnienie w railu.
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
Czyli ja musze szukac tych z koncowka AK? dzieki Grzesiek
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
nie padly... maja juz spore czasy wtrysku, wiec wole je wymienic. Przebieg 220kkm
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
hehe... dzieki za informacje jestem wdzieczny no to musze szukac dalej. Ma ktos jakies info, gdzie moge dostac komplet wtryskow? ile jest prawdy w tym, ze mozna kupic nowe wtryski z partii "odrzutu", ktore nie do konca sa ok? dzieki ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Grzesiu.. kiedy sie zmienil nr czesci? Cos sie zmienilo poza nr? Mozesz mi powiedziec, jakie wtryski sa montowane w CDUC?
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
Dzwonilem... rozmawialem i mieli miec. Teraz sie probuje dodzwonic do nich od 2 dni - bezskutecznie. Zalezy mi na zakupie jeszcze w tym roku, wiec sie musze spieszyc
-
Wtryski do 3.0 TDI CAPA
Witam, Poszukuje wtryskow do B8 3.0 TDI CAPA - i teraz tak... znalazlem informacje, ze nr czesci zmienil sie z 057 130 277 AG na 057 130 277 AK - ktos moze to potwierdzic? Jestem zainteresowany kompletem, takze jesli ktos wie, gdzie moge dostac 6sztuk takich wtryskow, to prosze o info. dzieki Gabriel
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
reczny sie nie zaciaga sam... mozesz zostawic na biegu bez recznego
-
B8 TrOOOOp
yyy... Powaznie, jest jakas adaptacja? ja wymienialem w 1.9 TDI i po wymianie usunalem bledy i gralo. Nie sadze, zeby u Ciebie bylo inaczej, ale moze sie myle
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
dzieje sie cos z filtrem DPF? a co jest nie tak z autem mirka?
-
B8 TrOOOOp
Oil ash sprawdz? powyzje 0,57 jest do wymiany - ale nie sadze... u mnie jest 0,33 a mam troche wiecej nalatane niz Ty ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- wszedzie?? wymieniales kiedys filtr paliwa?
-
B8 TrOOOOp
nieszczelny mialem na mysli, ze dostaje sie powietrze. Poki co glosno mysle...