Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki ale z tego co wiem to piezoelektrycznych sie nie czysci
  2. tak... i bede mial 300 PS - super sprawa
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pozycz...
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja tez musze zerknac, a nie chce schodzic do garazu, bo jest lekki przeciag na schodach hehehe
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki za link. Od razu mi poprawiles humor <gałka za 500zl> a ona nie powinna byc pikowana? moze warto sie rozgladnac za jakąś ladniejsza, aftermarketowa ?
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hm... wpisalem w google "sportowa gała" i mi jakies dziwne strony wyskoczyly...
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam jeszcze pytanie - potrzebuje gałke zmiany biegow do b8? S-line/S4 ma inna galke niz standardowa wersja? Ma ktos taka w posiadaniu, lub widzial na sprzedaz? dzieki
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to zalezy tez jak zalozysz spryskiwacz... bo ja jakos znalazlem patent na to, postaram sie porobic foty i wrzucic
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mgielke trzeba podpilowac, zakladalem tez koledze w A5 i fajnie to dziala
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja dodam, ze nie jest to skomplikowane a w razie pytan pisz... cos bedziemy radzic! Generalnie nie masz czego zepsuc
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki bardzo
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki... przypomne sie
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Drogie Kolegi jakby ktos wiedzial, gdzie mozna wtryski do 3.0 TDI CAPA kupic, bede wdzieczny http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-127/wtryski-3-0-tdi-capa-255356/#post3196370
  14. Tylko, te wtryski sa pod 2000bar... CAPA ma nizsze cisnienie w railu.
  15. Czyli ja musze szukac tych z koncowka AK? dzieki Grzesiek
  16. nie padly... maja juz spore czasy wtrysku, wiec wole je wymienic. Przebieg 220kkm
  17. hehe... dzieki za informacje jestem wdzieczny no to musze szukac dalej. Ma ktos jakies info, gdzie moge dostac komplet wtryskow? ile jest prawdy w tym, ze mozna kupic nowe wtryski z partii "odrzutu", ktore nie do konca sa ok? dzieki ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Grzesiu.. kiedy sie zmienil nr czesci? Cos sie zmienilo poza nr? Mozesz mi powiedziec, jakie wtryski sa montowane w CDUC?
  18. Dzwonilem... rozmawialem i mieli miec. Teraz sie probuje dodzwonic do nich od 2 dni - bezskutecznie. Zalezy mi na zakupie jeszcze w tym roku, wiec sie musze spieszyc
  19. _Gabriel_ opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Poszukuje wtryskow do B8 3.0 TDI CAPA - i teraz tak... znalazlem informacje, ze nr czesci zmienil sie z 057 130 277 AG na 057 130 277 AK - ktos moze to potwierdzic? Jestem zainteresowany kompletem, takze jesli ktos wie, gdzie moge dostac 6sztuk takich wtryskow, to prosze o info. dzieki Gabriel
  20. reczny sie nie zaciaga sam... mozesz zostawic na biegu bez recznego
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    yyy... Powaznie, jest jakas adaptacja? ja wymienialem w 1.9 TDI i po wymianie usunalem bledy i gralo. Nie sadze, zeby u Ciebie bylo inaczej, ale moze sie myle
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o Ku***...
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieje sie cos z filtrem DPF? a co jest nie tak z autem mirka?
  24. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oil ash sprawdz? powyzje 0,57 jest do wymiany - ale nie sadze... u mnie jest 0,33 a mam troche wiecej nalatane niz Ty ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- wszedzie?? wymieniales kiedys filtr paliwa?
  25. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nieszczelny mialem na mysli, ze dostaje sie powietrze. Poki co glosno mysle...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.