Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
to mozesz sobie sciagnac 5150, jesli nie chcesz aktualizowac 5570 to ostatni update dla 2G
-
B8 TrOOOOp
tak, wypalasz CD nr 1 i wkladasz do pierwszego slotu i resetujesz MMI
-
B8 TrOOOOp
Jesli nie chcesz miec wizyty w serwisie... to proponuje sciagnac wersje 5570 - wypalic 1CD i wlozyc do pierwszego slotu - MMI sie wtedy wlaczy.
-
B8 TrOOOOp
lo stary... sprobuj zresetowac MMI SETUP+kolko+gorny prawy klawisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie takie tablice drukują a zdziwisz sie bo to są ori z niemiec, tylko bez naklejek i znaku din, ale robione normalnie w budce w szwabowni. dokładnie i to zaraz pod urzedem celnym ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Panowie miał ktoś do czynienia z silnikiem 3.0 TFSI ? Jakies opinie?? nie interesują mnie info ktos gdzies kiedys...tylko konkrety... jakies wady? Usterki standardowe dla tego silnika? Anybody? Pogadaj z Bartkiem ma taki motor to Ci powie. Wiem, że ma ale czy o ten sam motor jest w A6 C6 co w S5? Chyba nie bardzo?? te silniki w A6 i S4/S5 roznia sie kolem kompresora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wylacza system START/STOP
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
a co to mamy za prog boczny?
-
B8 TrOOOOp
dzieki zlutowanie bezpiecznika swoja droga, tam jest jeszcze zapalnik z tylu
-
B8 TrOOOOp
Panowie, gdzie w B8 jest zlokalizowany bezpiecznik, ktory odcina napiecie od akumulatora np podczas wypadku? Mozna go czyms zastapic? dzieki
-
B8 TrOOOOp
Albo jak przelacznik od lusterek ustawisz na srodku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
jakie mieliscie najlepsze czasy?
-
B8 TrOOOOp
no coz... tak to jest, jak sie czlowiek zwiaze nie z ta kobieta co powinien! popatrz... chciales byc dobrym czlowiekiem i przeznaczyc pieniadze na cos do samochodu. rownie dobrze mogles je wydac na alkohol, albo kokaine... i biegac z siekiera po domu dla zabawy. tak to jest, kobieta tego nie zrozumie, ze postapiles dobrze modyfikujac auto
-
B8 TrOOOOp
Az to niewyrozumiala kobieta! zdarzyla Ci kupic chociaz cos do auta?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie zmiazdzyla "ameryka lacinska" jako kontynent
-
B8 TrOOOOp
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proponuje uwazac z takimi eksperymentami... Inna klasa plynnosci- B8 TrOOOOp
Panowie... ogarnial ktos temat geometri w B8 tak dokladniej - katy i te sprawy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mowilem Ci, ze rysika nie zastapisz nozem...- B8 TrOOOOp
tak, tak - nie wiem dlaczego napisalem "nadkole" chodzi o blotnik - sa blotniki alumioniowe- B8 TrOOOOp
te nadkola, ktore masz obecnie sa stalowe. W 2009 roku weszla wersja z aluminiowymi nadkolami - wiec najlepiej wymienic na aluminiowe. niestety nie wiem jak rozpoznac wersje alu (nr czesci)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szukaj wlepki w bagazniku, tam powinno byc tam napisane - ewentualnie pod maska, tam gdzie VIN Np - BKD to 140PS- B8 TrOOOOp
Termometr dziala poprawnie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak wpiszesz nr telefonu, to jeszcze trzeba zielona sluchawke nacisnac - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!