Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Generalnie gaz podnosi temperature spalin i to w przypadku turbo nie jest porzadanym zjawiskiem. Kwestia tez instalacji i ustawienia zaplonu wszystko sie da:wink:
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
niezly pomysl z tym V10 na jakim kompie chcesz to odpalic?
-
B8 TrOOOOp
tak, dokladnie. trzeba zrobic kalibracje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
View image: ic 2 5 tdi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez!!:wink:
-
B8 TrOOOOp
a ja widzialem w a6 CLH dzialajace bez czujnika...
-
B8 TrOOOOp
wg mnie S-line do Avanta :wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JA!! jutro to zrobimy, ok?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest ten spot jutro?
-
B8 TrOOOOp
Zrobiles na dodatkowych kolankach(tak jak w opisie) czy robiles orurowanie? z tarczami chodzi o to, ze do B8(z tego co ja widzialem) do przodu pasuja tylko 2 rodzaje pod sportowe zaciski - z S(345/30) i z RS(364/34) - one maja odpowiednie osadzenie. Jezdziles na tych 4ro tloczkowych? masz jakies porownanie?
-
B8 TrOOOOp
wszystko jest mierzone z temp plynu hamulcowego Aha, dzięki za wyjaśnienie mimo wszystko było to dla mnie zaskoczeniem teraz widze, ze kolega ma a5 - to pewnie dla Ciebie byl opis montazu IC do 3.0TDI, o ktory prosil Orzeł? Zaskoczyles mnie, ze pasuja do nas 4-ro tloczkowe zaciski z RS3 - przy jakiej tarczy one pracuja(tutaj glownie chodzi mi o osadzenie tarczy)?
-
B8 TrOOOOp
wszystko jest mierzone z temp plynu hamulcowego
-
B8 TrOOOOp
a Jakie masz u siebie teraz hamulce?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Nie ma takiego quattro, ktore ma torsen na tylnej osi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co masz ciekawego na oku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie... moze mi ktos podac namiary na chlopakow od opon? Dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlaczego mialbym go oklamywac poza tym, tam byly lepsze fury wiec...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ? tylko Ci sie zdawalo :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo TY bardzo poważnie wyglądasz :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rowniez dzieki za wczoraj, mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do 1.8T firma HEPU robi pompy z metalowym wirnikiem
-
B8 TrOOOOp
bez demontazu zderzaka da rade:wink: