Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. Generalnie gaz podnosi temperature spalin i to w przypadku turbo nie jest porzadanym zjawiskiem. Kwestia tez instalacji i ustawienia zaplonu wszystko sie da:wink:
  2. niezly pomysl z tym V10 na jakim kompie chcesz to odpalic?
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, dokladnie. trzeba zrobic kalibracje
  4. View image: ic 2 5 tdi
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ja widzialem w a6 CLH dzialajace bez czujnika...
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wg mnie S-line do Avanta :wink:
  7. MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi
  8. JA!! jutro to zrobimy, ok?
  9. Jest ten spot jutro?
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobiles na dodatkowych kolankach(tak jak w opisie) czy robiles orurowanie? z tarczami chodzi o to, ze do B8(z tego co ja widzialem) do przodu pasuja tylko 2 rodzaje pod sportowe zaciski - z S(345/30) i z RS(364/34) - one maja odpowiednie osadzenie. Jezdziles na tych 4ro tloczkowych? masz jakies porownanie?
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko jest mierzone z temp plynu hamulcowego Aha, dzięki za wyjaśnienie mimo wszystko było to dla mnie zaskoczeniem teraz widze, ze kolega ma a5 - to pewnie dla Ciebie byl opis montazu IC do 3.0TDI, o ktory prosil Orzeł? Zaskoczyles mnie, ze pasuja do nas 4-ro tloczkowe zaciski z RS3 - przy jakiej tarczy one pracuja(tutaj glownie chodzi mi o osadzenie tarczy)?
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko jest mierzone z temp plynu hamulcowego
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a Jakie masz u siebie teraz hamulce?
  14. Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Nie ma takiego quattro, ktore ma torsen na tylnej osi.
  15. co masz ciekawego na oku?
  16. Panowie... moze mi ktos podac namiary na chlopakow od opon? Dzieki
  17. Dlaczego mialbym go oklamywac poza tym, tam byly lepsze fury wiec...
  18. zdawało mi się że tam coś więcej miałeś ;-) ? tylko Ci sie zdawalo :naughty:
  19. bo TY bardzo poważnie wyglądasz :polew:
  20. Rowniez dzieki za wczoraj, mnie nie sprawdzili nic... tylko dowod i uslyszalem..."176KW to juz musi niezle chodzic"
  21. do 1.8T firma HEPU robi pompy z metalowym wirnikiem
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bez demontazu zderzaka da rade:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.