Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
a jaka wartosc pokazywal stary czujnik? przy takim poziomie nasycenia powinien spokojnie sie na drodze wypalic- probowaliscie?
-
B8 TrOOOOp
059906051A - za 100zl da sie kupic
-
B8 TrOOOOp
Widziałem i właśnie tym się też sugerowałem ;-) Dalej d*pa. Dodatkowo teraz wyskoczyły dwa inne błędy: http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/ahumene9.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/yjamuse8.jpg Po wykasowaniu nie wracają od razu, ale po sporym czasie :-/ czujnik roznicy cisnien do wymiany
-
B8 TrOOOOp
Tak, po wybraniu opcji wypalania filtra w Basic settings zobaczysz komendy:wink:
-
B8 TrOOOOp
a sprobuj bez zaciagnetego recznego, wpisz kod w security access i potem basic settings i po kolei - wciskasz hamulec(lewa noga do konca i trzymasz) potem gaz
-
B8 TrOOOOp
a jak masz w opiaie ktory Ci podal jarek? " naciskasz hamulec(nozny i trzymasz), potem gaz - silnik wchodzi na obroty - ok. 1500 rpm i po jakis 10 min zaczyna wypalac filtr."
-
B8 TrOOOOp
a wiec Ojcze sprawdz najpierw zapylenie filtra. w adv.meas.blocks poszukaj pozycji soot mass - wartosc w gramach pokazuje poziom zapelnienia dpf. mozesz przeprowadzic regeneracje serwisowa. w basic settings masz taka opcje, nie trzeba nic wpisywac pochwalony Panowie, pokazuje mi cały czas ABORTED - SAFETY REASON. Jedyny błąd w silniku to: http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/e3yje9u4.jpg Zapchanie filtra pokazuje na 33 g. Co może go jeszcze blokować? auto jest rozgrzane? trzymasz pedal hamulca caly czas?
-
B8 TrOOOOp
a wiec Ojcze sprawdz najpierw zapylenie filtra. w adv.meas.blocks poszukaj pozycji soot mass - wartosc w gramach pokazuje poziom zapelnienia dpf. mozesz przeprowadzic regeneracje serwisowa. w basic settings masz taka opcje, nie trzeba nic wpisywac pochwalony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki wszystkim za spota:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bede
-
B8 TrOOOOp
szerokosc piasty inna (w B8 masz 66,6)
-
B8 TrOOOOp
ja jezdze na takich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ktos ma ochote to pisac poki jestem jeszcze w krakowie:wink: Ramzes to co robimy we dwojke spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos cos dzis na miescie?
-
B8 TrOOOOp
jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ... chyba jednak musza, do nowych sterownikow wszystko wgrywa sie bezposrednio(nie przez zlacze diagnostyczne) miales jakis update softu?
-
B8 TrOOOOp
Niezle Ci to jarek wytlumaczyl. Nawet ja rozumiem o co chodzi:wink:
-
B8 TrOOOOp
Dziekuje. Wlasnie nie moglem znalezc nr w etce, a teraz juz mam. Gibons. Ja mam caly zderzak z taka dokladka pod sedana
-
B8 TrOOOOp
Panowie, poszukuje zaslepki do amortyzatora, takiej jak w auckji ZAŚLEPKA GÓRNA AMORTYZATORA AUDI A5 8TO (3584663302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko do A4- nie wiem czy sa te same w a5 i w a4. Ktos moze kupowal i zna cene z aso? Z gory dzieki za info
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bingo
-
B8 TrOOOOp
dlaczego? nie chcesz? wolisz neon? wg mnie to duzo mocniej nie swieca od zarowek...
-
B8 TrOOOOp
to prawda, zarowki wygladaja beznadziejne - szczegolnie jak ktos ma ledy z tylu( a kto teraz nie ma )
-
B8 TrOOOOp
hm... w sumie tez sie zainteresowalem tematem tylko jeszcze nie widzialem, jak swieca takie kierunki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: ale fajny CubeK
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wystarczy wybic boczna szybe, nie musisz czolowej ruszac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy ok, to napisz jak go zlapiecie