Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
tak, jest to dodatkowa opcja
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panowie, Odnosnie odliczania VATu - ciekawej rzeczy sie dowiedzialem. Cala ta sytuacja ponoc wyszla z tego, ze nasze kochane panstwo polskie, nie zdarzylo sie przygotowac na ruch z UE i podobno wszystko po 2,3 miesiacach wroci do "normy" czyli do tego, ze bedzie tak jak teraz. Tyle czasu potrzebuja, na reakcje i podobno juz sa jakies przymiarki Generalnie nie ulega watpliwosc, ze nasz rzad poniesie spore straty zwiazane z pelnym odliczanie VATu. Moze ktos to zweryfikowac? Wie cos wiecej na ten temat?
-
B8 TrOOOOp
gdzie znajdę coś więcej na temat tej wady ? czym się objawiała, koszty, kiedy występowała i.t.p. sprawa wyglada nastepujaco: Albo robia sie luzy w samych kolektorach i silniczek nie domyka/otwiera do konca i pojawia sie blad na kompie i FISie, albo pada silniczek sterujacy, albo wyrabia sie ciegno - tworzy sie luz i blad - komp wtedy wylacza dana klape. Co wtedy - generalnie nic powaznego poza DPFem - nie jest w stanie sobie zbudowac odpowiedniej temp do wypalania, bo jak komp wylaczy klape, to pozostawia ja w pozycji otwartej(czyli tak jak przy pelnym bucie). Ciezko podac przebieg przy jakim sie to dzieje, spotkalem przypadek Pawla, ktoremu w A5 padla prawa strona przy przebiegu 50kkm - u mnie padly przy 160kkm. Metoda naprawy, mozesz wymienic kolektor na nowy(koszt 2000zl za strone) i miec spokoj na jakis czas, albo pozbyc sie calkowice wady montujac kolektor np z AZ serwis z Gdanska. Ja od nich bralem i razem testowalismy jak to bedzie dzialac - maja swoje ciegna(metalowe) regulowane za pomoca srubek i dodatkowo "usztywniaja" sam kolektor eliminujac luzy wewnatrz. Potem tylko adaptacja i wszystko dziala Jak masz jakies pytania, to dzwon - temat przewalkowany na 10strone razem z montazem
-
B8 TrOOOOp
dzieki! dobra rzecz - piny w ASO sa w kosmicznych cenach
-
B8 TrOOOOp
ale 3.0 TDI w B7 to zupelnie inny silnik niz 3.0 TDI w B8 spalanie nie jest tragiczne, ja mam srednią 7,5L z 8tys km Co do awaryjnosci, to jedyna rzecza sa kolektory ssace
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
358 ma FullHD i co poza tym w stosunku do 338? Roznica w cenie to okolo 100zl Dla mnie HD jest wystarczajaca opcja i jesli tylko na tym polega roznica, to w dalszym ciagu 338 jest dla mnie pierwszym wyborem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez wlasnie szukam kamerki, mysle o mio 338 - gdzie takie sprzety najlepiej kupowac?
-
B8 TrOOOOp
tak, wychodzi bez problemu
-
B8 TrOOOOp
co trzeba przerobic w tych gałkach (a3 i TTRS) zeby pasowaly do B8?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kompot Jabłków - tam Gruszka by mial niedaleko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raba Dobczyce i Dalin Myslenice - to sa nazwy klubow ten kompleks jest na wypasie i Cupial ma niedaleko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze Ty obok jakiegos domu "rozrywki" jechales
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co ? bo moze tez masz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, Jablczynski! umiesz grac?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jestes?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dlaczego zabierasz glos, jak nie jestes zainteresowany?!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przeczytaj uwaznie co Lukasz napisal, a dopiero potem sie zglaszaj
-
B8 TrOOOOp
dzieki, wlasnie zauwazylem ze na co.uk jest najwiecej rzeczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a chlopaki jak by sobie zalegalizowali zwiazek, to by i kredyt taniej dostali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moc glupoty robi!!!
-
B8 TrOOOOp
wylacz sobie doswietlanie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie, do tych, ktorzy kupuja na ebay'u - ktory ebay ma najwieksza baze aukcji?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
najwyrazniej masz racje, a autostrada jest jedynym miejscem gdzie moga to zrobic
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Jest w stanie bez problemu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a czym sie rozni zestaw z RS'a? Bo rozumiem, ze nie zakladasz ceramiki...? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting taki zestaw zakladasz?