Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, jest to dodatkowa opcja
  2. Panowie, Odnosnie odliczania VATu - ciekawej rzeczy sie dowiedzialem. Cala ta sytuacja ponoc wyszla z tego, ze nasze kochane panstwo polskie, nie zdarzylo sie przygotowac na ruch z UE i podobno wszystko po 2,3 miesiacach wroci do "normy" czyli do tego, ze bedzie tak jak teraz. Tyle czasu potrzebuja, na reakcje i podobno juz sa jakies przymiarki Generalnie nie ulega watpliwosc, ze nasz rzad poniesie spore straty zwiazane z pelnym odliczanie VATu. Moze ktos to zweryfikowac? Wie cos wiecej na ten temat?
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdzie znajdę coś więcej na temat tej wady ? czym się objawiała, koszty, kiedy występowała i.t.p. sprawa wyglada nastepujaco: Albo robia sie luzy w samych kolektorach i silniczek nie domyka/otwiera do konca i pojawia sie blad na kompie i FISie, albo pada silniczek sterujacy, albo wyrabia sie ciegno - tworzy sie luz i blad - komp wtedy wylacza dana klape. Co wtedy - generalnie nic powaznego poza DPFem - nie jest w stanie sobie zbudowac odpowiedniej temp do wypalania, bo jak komp wylaczy klape, to pozostawia ja w pozycji otwartej(czyli tak jak przy pelnym bucie). Ciezko podac przebieg przy jakim sie to dzieje, spotkalem przypadek Pawla, ktoremu w A5 padla prawa strona przy przebiegu 50kkm - u mnie padly przy 160kkm. Metoda naprawy, mozesz wymienic kolektor na nowy(koszt 2000zl za strone) i miec spokoj na jakis czas, albo pozbyc sie calkowice wady montujac kolektor np z AZ serwis z Gdanska. Ja od nich bralem i razem testowalismy jak to bedzie dzialac - maja swoje ciegna(metalowe) regulowane za pomoca srubek i dodatkowo "usztywniaja" sam kolektor eliminujac luzy wewnatrz. Potem tylko adaptacja i wszystko dziala Jak masz jakies pytania, to dzwon - temat przewalkowany na 10strone razem z montazem
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki! dobra rzecz - piny w ASO sa w kosmicznych cenach
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale 3.0 TDI w B7 to zupelnie inny silnik niz 3.0 TDI w B8 spalanie nie jest tragiczne, ja mam srednią 7,5L z 8tys km Co do awaryjnosci, to jedyna rzecza sa kolektory ssace
  6. 358 ma FullHD i co poza tym w stosunku do 338? Roznica w cenie to okolo 100zl Dla mnie HD jest wystarczajaca opcja i jesli tylko na tym polega roznica, to w dalszym ciagu 338 jest dla mnie pierwszym wyborem
  7. Ja tez wlasnie szukam kamerki, mysle o mio 338 - gdzie takie sprzety najlepiej kupowac?
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, wychodzi bez problemu
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co trzeba przerobic w tych gałkach (a3 i TTRS) zeby pasowaly do B8?
  10. Kompot Jabłków - tam Gruszka by mial niedaleko
  11. Raba Dobczyce i Dalin Myslenice - to sa nazwy klubow ten kompleks jest na wypasie i Cupial ma niedaleko
  12. Moze Ty obok jakiegos domu "rozrywki" jechales
  13. po co ? bo moze tez masz
  14. tak, Jablczynski! umiesz grac?
  15. to dlaczego zabierasz glos, jak nie jestes zainteresowany?!
  16. przeczytaj uwaznie co Lukasz napisal, a dopiero potem sie zglaszaj
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki, wlasnie zauwazylem ze na co.uk jest najwiecej rzeczy
  18. a chlopaki jak by sobie zalegalizowali zwiazek, to by i kredyt taniej dostali...
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wylacz sobie doswietlanie:wink:
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, do tych, ktorzy kupuja na ebay'u - ktory ebay ma najwieksza baze aukcji?
  21. najwyrazniej masz racje, a autostrada jest jedynym miejscem gdzie moga to zrobic
  22. a czym sie rozni zestaw z RS'a? Bo rozumiem, ze nie zakladasz ceramiki...? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting taki zestaw zakladasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.