Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest temp cieczy chlodzacej. Zobacz na temp oleju przez VCDS
  2. o kur... na ebay'u patrze, ale nie mam konta http://www.ebay.com/itm/Audi-Supercharged-Badge-Limited-Edition-emblem-/140585266401?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item20bb88ece1#ht_500wt_922
  3. ...dokładnie o ten chodzi Ja tez go jeszcze nie widzialem w PL sklepie/na PL aukcji...
  4. Witam, Widział ktoś z Was znaczek na blotnik "supercharged" w carbonie - badz ma na sprzedaż? Poszukuje 2 sztuk. dzieki, Gabriel
  5. fajne, Ja mam dokladnie taki sam rozmiar opon i felg jak tych, sprzedawanych w aukcji z tym, że u mnie jest ET 35. A jak w tych?
  6. Fajnie... to jakbys mogl to przymierz i zdaj relacje, moze nawet zrob foto. bo mnie cos takiego wkrotce bedzie interesowac
  7. Ja tez kiedys czytalem, ze wejdą, ale nigdy nie przymierzalem. nie mam zadnego info. Ja bym na Twoim miejscu przymierzyl jakas 17 i sprawdzil czy bedzie pasowac 345mm to juz jest duza tarcza i jak wejda to na stykk
  8. Założysz felgi 17' przy tarczy 345mm i zaciskach od S4??
  9. Apropo - Ktos kiedys wspominal o A4 B8 czarnym Avancie, ze widzial z numerami KR... MC. To chyba nie Cuber. Moj kolega ma taka, tam jest wydech. a wlasciwie koncowki na wzor S4 razem z dokladka zderzaka. silnik 3.0 TDI + Compsport
  10. a tam od razu wymyslil... Moze jest
  11. jak sie jezdzi?
  12. Bmw robi swietne silniki: 2.0T... maja w planach zrobic 3.0D na 3 turbinach. 5.0 Na 2 TwinScrollach oraz jednej, zbiorczej turbinie.. tego w audi brakuje
  13. wybaczcie... ale nie moglem sie powstrzymac od wklejenia Nie chce tym nikogo obrażać... http://autokult.pl/2010/06/09/dlaczego-kierowcy-bmw-to-buraki
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i przede wszystkim... podstawy by nie kupił Franz!
  15. a to ona w krk stoi? Zabierz dla mnie podlokietnik
  16. a co Ci sie "znow" zepsuło?
  17. masz juz zdjecia wozu Franciszka?
  18. ... no i silnik 2.0 TwinScroll
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ja juz myslalem, ze pilkarze nie mają w czym grac i ktoś sie musial poswiecic
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z logo biedronki?
  21. nie prawda! nie klam ..to Ty masz żle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.