Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
to jest temp cieczy chlodzacej. Zobacz na temp oleju przez VCDS
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
a przedtem lapalo?
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
o kur... na ebay'u patrze, ale nie mam konta http://www.ebay.com/itm/Audi-Supercharged-Badge-Limited-Edition-emblem-/140585266401?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item20bb88ece1#ht_500wt_922
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
...dokładnie o ten chodzi Ja tez go jeszcze nie widzialem w PL sklepie/na PL aukcji...
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
Witam, Widział ktoś z Was znaczek na blotnik "supercharged" w carbonie - badz ma na sprzedaż? Poszukuje 2 sztuk. dzieki, Gabriel
-
Wypadek na trasie Szczytno - Olsztyn Audi A4 całkowicie rozbite
ktora to maska?
-
Wypadek na trasie Szczytno - Olsztyn Audi A4 całkowicie rozbite
no z 90km/h w zabudowanym...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajne, Ja mam dokladnie taki sam rozmiar opon i felg jak tych, sprzedawanych w aukcji z tym, że u mnie jest ET 35. A jak w tych?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fajnie... to jakbys mogl to przymierz i zdaj relacje, moze nawet zrob foto. bo mnie cos takiego wkrotce bedzie interesowac
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja tez kiedys czytalem, ze wejdą, ale nigdy nie przymierzalem. nie mam zadnego info. Ja bym na Twoim miejscu przymierzyl jakas 17 i sprawdzil czy bedzie pasowac 345mm to juz jest duza tarcza i jak wejda to na stykk
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Założysz felgi 17' przy tarczy 345mm i zaciskach od S4??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Apropo - Ktos kiedys wspominal o A4 B8 czarnym Avancie, ze widzial z numerami KR... MC. To chyba nie Cuber. Moj kolega ma taka, tam jest wydech. a wlasciwie koncowki na wzor S4 razem z dokladka zderzaka. silnik 3.0 TDI + Compsport- [ALL B8] LALA
a tam od razu wymyslil... Moze jest- [ALL B8] LALA
jak sie jezdzi?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bmw robi swietne silniki: 2.0T... maja w planach zrobic 3.0D na 3 turbinach. 5.0 Na 2 TwinScrollach oraz jednej, zbiorczej turbinie.. tego w audi brakuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wybaczcie... ale nie moglem sie powstrzymac od wklejenia Nie chce tym nikogo obrażać... http://autokult.pl/2010/06/09/dlaczego-kierowcy-bmw-to-buraki- B8 TrOOOOp
i przede wszystkim... podstawy by nie kupił Franz!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to ona w krk stoi? Zabierz dla mnie podlokietnik- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Ci sie "znow" zepsuło?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz juz zdjecia wozu Franciszka?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... no i silnik 2.0 TwinScroll- B8 TrOOOOp
a ja juz myslalem, ze pilkarze nie mają w czym grac i ktoś sie musial poswiecic- B8 TrOOOOp
z logo biedronki?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie prawda! nie klam ..to Ty masz żle - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!