Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] LALA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dłuższym czasie zmobilizowałem się wreszcie do zaprezentowania Lali. Oto ona :evil:

p1000600u.jpg

p1000601u.jpg

p1000602f.jpg

p1000604g.jpg

p1000605bh.jpg

Audi A4 B8 2.0T quattro 211KM Manual-6

- Bixenon

- Led

- Bezkluczykowy dostęp i guzik Start/Stop Engine

- Chromowane listwy

- Przyciemniane szyby

- Asystent martwego pola

- Servotronic

- Radio Symphony (6CD, SD)

- Audi Music Interface

- Bluetooth

- AUDI Sound System

- Trójramienna skórzana multifunkcyjna kierownica

- sportowe fotele z pamięcią, skórzane, pełna elektryczna regulacja

- sportowe zawieszenie

- Lusterka z pamięcią, ściemniające, elektrycznie regulowane i ogrzewane

- Lusterko wsteczne z kompasem ściemniające

- Aluminiowe wstawki dekoracyjne

- tylna kanapa nie dzielona, oparcie dzielone

- elektryczne otwieranie klapy bagażnika

- Szyberdach

- Pakiet Schowek

- Pakiet oswietlenie

- Tempomat

- Coming/Leaving Home

- Podlokietnik przod i tyl

- Felgi 18"

- HomeLink

- Trójstrefowa klima

Pewnie o czymś zapomniałem. Mody raczej nie planowane, chyba że ktoś coś fajnego podpowie :)

Opublikowano

ładna sztuka. szkoda, że nie ma Navi MMI i kolorowego FISA... szkoda, że nie planujesz modów :thumbdown: ja bym jednak pomyślał nad S-line z zewnątrz :kox: i nad jakimiś felgami 19" :naughty:

Opublikowano

Czarny , quattro :notworthy: Graty :good:

szkoda ze takie małe fotki wrzuciłeś :cool1:

ps. wrzuć sobie kolorowy FIS znajdź zegary z legalnego źródła i podjedź do ASO na odblokowanie komponentu nic wiecej nie trzeba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurczę fotki miały być większe, coś nie wyszło :)

auta szukałem dłuuuugo aby nie było konieczności "modowania", nie lubię po prostu jak mi się grzebie w aucie :evil:

ale jeśli ktoś coś sensownego zaproponuje... i benzyna potanieje.. :D to pomyślę :rolleyes:

Felgi 18 dają radę, spodobały mi się akurat takie :naughty:

Opublikowano

Bardzo ladny wypasik :) Pasuje zrobic fotki wiekszej rozdzielczosci :wink4: no i srodeczek auta

Opublikowano
  • Autor

fotki lekko poprawiłem :) w środku cyknę ze dwa zdjątka w wolnej chwili... :)

Opublikowano

:good: piekny sedanik - szkoda tylko że mmi nie ma i może większą felgę bym dał bo 18 strasznie skromnie wyglada- ale tak pozazdrościć maszynki :good:

jeżeli najdzie faza na rezanie to tyłek z s4 lub s line załóż zrobi robotę :kox:

ps jezeli wymyślą jak to zagazować to za pare (10) lat sobie taką kupię :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahahaha gazu na razie nie planuję, dużo nie jeżdżę ;) tak na prawdę mod tyłu to jedyny o jakim myślałem i chyba poszukam czegoś ciekawego.... :cool1:

Opublikowano

Murzyn :good: quattro :good: stołki :good: laćki :good: mam te same dobrze to wygląda :) tak jak koledzy proponują dodaj ekterior s-line i będzie łogień

Opublikowano
  • Autor

Canada :P

po czym poznałeś nieeuropejską wersję? :)

Opublikowano

Canada :P

po czym poznałeś nieeuropejską wersję? :)

po czerwonym FISIE :decayed: masz szczescie ze sa bixy z przodu :kox:

Opublikowano
  • Autor

bez bixów bym nie wziął. katowałbym jeszcze ze 2 lata moje B6 gdybym nie znalazł mojego ideału :kox:

Opublikowano

Graty, ładne auto :good:

zmień sobie tylko ten FIS na kolor :naughty:

Opublikowano

jak sie jezdzi?

Opublikowano

ładna, a jak tam spalanie oleju? też masz ten problem co większość 2.0TFSI?

Opublikowano

facet

autko fajowe, ale nick to żeś se wymyślił ... :polew:

Opublikowano

facet

autko fajowe, ale nick to żeś se wymyślił ... :polew:

a tam od razu wymyslil... Moze jest :D

Opublikowano

Pogratulować ładnej sztuki :good:

Napisz czy bierze olej.

Opublikowano

Canada :P

po czym poznałeś nieeuropejską wersję? :)

i po przycisku odblokowania centralnego u pasażera :decayed:

Zderzak z spryskami dokladałeś ? :mysli:

Ps. sam zakładałes znaczek s-line ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.