-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Widziałem wczoraj RS6 w kolorze matowy grafit na blachach "Audi exclusive":slina: Takie auta nie powinny jeździć po naszych drogach, bo się człowiek przez nie rozwalić może:wink: Mniej więceej taki: AudiBlogPL: Foto: Audi RS6 c7 Avant live
-
Kolektor ssacy
Mnie po awarii klapy przepustnicy nie chciało juz odpalić auto - bo klapa nie chciała się otworzyć. Jeżeli z dwóch opcji to klapa przepustnicy a auto normalnie odpala, to tylko w momencie, gdy klapa uszkodziła się w pozycji otwartej. Sprawdzić to i będzie już jasne czy to klapa:wink:
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Napiszcie jeszcze czy Wasze spalanie podawane jest z FISa, czy na podstawie własnych wyliczeń z tankowania - bo to w naszych autach jest różnica:)
-
serwisowa tabela obslugowa
Ja robię olej z filtrem co 15 tys. - co pół roku Filtr powietrza, paliwa, kabinowy co 30tys. - co rok Rozrząd wymieniłem przy 120tys
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Piękna jest:ok2:
-
Zakup i kodowanie kluczyka A4 B8 2008
Miałem to samo, też w takiej kwocie. Niestety, jak chcesz mieć 2 klucze "w razie czego", to trzeba płacić
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
O 22:13 mija 3 rocznica założenia tego wątku. Może Cuber, szykuje foty z tej okazji właśnie na 22:13:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
grubo Za ten rabat to by nowe A4 kupił Gratulacje wyboru. Nie ma co, chłopaki się bawią... i dobrze, popatrzymy sobie chociaż na...foty:naughty:- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
To jest przycisk nie od ogrzewanej szyby (bo takiej nie ma wogóle) tylko tzw. odraszanie Oj tam zwał jak zwał ważne że szyba przejrzysta O to mi właśnie chodziło, podgrzewana tylko w A8 jako opcja:wink:- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Graty zakupu, oby służyła. Dobre wyposażenie jak na PL - konfiguracja prawie taka jak u mnie. Zastanawia mnie tylko ta podgrzewana przednia szyba w b8- Wysokie spalanie
6-7 litrów w mieście z automatem:shock3:, nieźle, mnie by musiał chyba ktoś holować i musiałoby być pusto na mieście. Mnie pali na krótkich odcinkach 2-3km 8,5-11l bez klimy, ze skorygowanym licznikiem na podstawie wyliczeń z tankowania bo FIS zaniżał te wartości.- B8 TrOOOOp
Tez miałem ten problem z jedna klapka. Trzeba było lekko podpilowac jakaś prowadnice i teraz jest już ok. Nie wiem dokładnie, bo mechanik to robił.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ładnie działacie. Niezły rozpieprz. Widzę ze będzie PDC przód i tył, nowe lampy tylne, nowa kiera- Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
W ASO Leja Castrol. Chyba większość osób z forum zalewa Motul - jest o tym pare stron w innym dziale. Z resetowaniem kompa nie ma problemu bo serwis olejowy kasuje się za pomocą MMI. Samemu możesz zrobić wymianę,ale przydałby sie ssak, żeby wyciągnąć stary olej z puszki filara oleju. - [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
kondi30
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta