Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty :slina: ale ta cena hmmm podejrzanie niska az za bardzo nowy golas w salonie 158 tyś zł + S-line wew i zew + NAVI + B&O więc zapewne z jakieś 200 tys myslalem ze 2,0 TFSi ten mocniejszy ma rury po obu stronach a że 1,8 TFSI ma po jednej podówjną [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:07_________________________________________________Kerczi no to juz wiesz , wersja USA przód zmieniony a Pytałes mnie jak ja mam przyklejone znaczki S-line. Zwróc uwage, jak w/w audi ma. Mowilem, ze mialem tak od początku
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Witam, Gratuluje wyniku ... i swietnego samochodu Do zobaczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rowniez dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
B8 TrOOOOp
witam, ...ze w B8 jest schowek z narzędziami?!?! no co Wy... gdzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, rowniez dzieki za spotkanie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, Ja bardzo chetnie sie pojawie.
-
B8 TrOOOOp
ale to chyba nie z lampami, tylko sama usluga montazu
-
[ALL] Katalog dmuchawek
witam, nie do wszystkich modeli sa sprezarki w tym katalogu:) Mam ktos jeszcze jakis? Fajna sprawa dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
Nieznany błąd 03157
nie, nie zmienialem zegarów. kodowalem jedynie dodatkowe opcje do Climatronika(dodatkową opcje przewietrzania) Przegladalem wlasnie ten temat na forum A6. bład bedzie tak sobie ciagle powracal?
-
Nieznany błąd 03157
Witam, Ktos miał do czynienia z błędem 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption 000 - - - Intermittent i wie może za co jest odpowiedzialny? dzieki, Gabriel
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Dlatego pokazuje staly bład w komputerze. Sprawdz, czy u Ciebie tez tak jest. Gratuluje modyfikacji. bardzo ladny samochod:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to za spot wczoraj byl?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to juz slyszalem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raczej nie bylo - przynajmniej nie slyszalem. To jest wolnossaca jednosta 4,2 V8 z bezposrednim wtryskiem RS6 PLUS 4.2 V8 biturbo 480 KM - jakas edycja dziwna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no prosze, nie wiedzialem o tym... bede musial sprobowac dzieki za info
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, Co jest otwarte pod placem centralnym?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kopci bardzo? Jak wygladaja teraz parametry tej B8 (moc i moment)? pozdrawiam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sam wpadł?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przy zbiorniku o ile sie nie myle, jest tylko pompa wysokocisnieniowa Sorki - sluszna uwaga, wyglada na to, ze sa 2 filtry paliwa - wybacz błąd Jak bede mial chwile, to sprawdze Ci to dokladnie - bo z tego co pamietam, widzialem kilka opcji podlaczenia homelink'a w roznych modułach, A tak profilaktycznie - czy fabryczny moduł pod homelink'a nie jest nieco bardziej rozbudowany?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
witam, filtr paliwa jest na wysokosci przedniego fotela pasazera Co do homelink'a, sprobuj zakodowac w Instrument Cluster - 17
-
[ALL B8] Demontaż lusterek bocznych
Witam serdecznie, Jest ktoś w posiadaniu instrukcji/zdjęc jak demontowac lusterka boczne w b8? Interesuje mnie rozebranie lusterka z osłon i dostanie sie do kabli( nie chodzi tutaj o zdjecie calego lusterka) dziekuje i pozdrawiam
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
moge prosic Cie o zdjecie jak to u Ciebie wyglada? bo szczerze powiem, wczoraj spedzilem nad tym troche czasu i nie znalazlem nic dziekuje
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
witam ponownie, niestety te sruby, nie sluza do regulacji wysokosci zderzaka - ona po prostu trzymaja uchwyt