Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
ano sa..., ale to pytanko do kogos kto ma b7 - widzialem - ale nie potrafie Ci powiedziec dokladnie.
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
jak ja zmieniałem u siebie zderzak, to sie zorietowalem, ze krzywo lezy Jeszcze raz dziekuje:) Jakby wpadlo w Twoje posiadanie jakies materialy dot regulacji drzwi, badz reszty elementow - bede zobowiązany
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
Dziekuje, Kazdy element ma sruby korekcyjne? mam na mysli np teraz drzwi? przednie i tyle?
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
dzieki za odpowiedz. Prawa strona zaraz przy grilu(jesli to dobrze wytlumaczylem) mozesz powiedziec, gdzie znajduja sie te sruby?
-
[ALL B8] Sruby korekcyjne przedniego zderzaka
Witam serdecznie, Slyszal ktos o srubach, ktore koryguja polozenie zderzaka przedniego w b8? Wiem, ze w B7 jest cos takiego. Jedna strona zderzaka lezy nieco nizej i nie moge sobie poradzic z wyregulowaniem tego Bardzo prosze o jakies info, zdjecia w miare mozliwosci dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziekuje
-
[ALL B8] Audi Drive Select - dodatkowa chlodnica
w takim razie ja mam jakis dziwny egzemplarz, posiadam system Drive Select - działający, lecz nie posiadam chłodnicy. ciekawe to jest. przynajmniej z przodu jej nie widac dzieki
-
[ALL B8] Audi Drive Select - dodatkowa chlodnica
hm... czyli to jest widoczny element, montowany do chlodnicy glownej. Jesli to jest to dziekuje
-
[ALL B8] Audi Drive Select - dodatkowa chlodnica
Witam serdecznie, Mam nadzieje, ze wiekszość z Was na urlopach... i to slonecznym Pytanko: Slyszał ktoś moze o dodatkowej chlodnicy, ktora jest montowana do samochodów wyposażonych w Drive Select (tryby jazdy)? Moze powiedziec cos wiecej na ten temat, jak wyglada taka chlodnica, gdzie jest mocowana, moze nr czesci? dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Mam prosbe, wspominaliscie wczesniej o stronie recyklingu samochodów/czesci - lecz nie moge jej znalezc. moze ktos podac jeszcze raz pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale musialy bys emocje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w porzadku, prosze o info, czy dziala
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
chyba sie nie rozumiemy. wytlumacze inaczej:) w module 07 Control Head, Adaptacja, kanal 11 i dodajemy do istniejacej wartosci liczbe 8. po tym powinno sie nam sciszac radio, gdy wlaczamy bieg wsteczny, tak abysmy mogli slyszec sygnaly z parctronic'a pozdrawiam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
rozumiem, myslalem, ze chodzi o sciszanie radia podczas wlaczania biegu wstecznego. Pytam, bo cos ta procedura nie chce u mnie zadzialac - myslalem, ze jest jeszcze w innym kanale dostepna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Witam, Na czym polega opcja glosników z przodu i z tylu, jesli chodzi o parctronic? pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co zostalo naprawione/wymienione i jaki mniej wiecej koszt?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hm... nie dobrze, nie jest to jeszcze az tak duzy przebieg - rozumiem, ze samochod glownie po miescie jezdzil? Proponuje, zaraz po usuniecia filtra zrobic przeglad(wspominales cos o kontrolce swiec zarowych) wiec samochod jezdzil w trybie awaryjnych, co nie jest dobrze. Na pewno wymienic olej, prawdopodobnie dolalo sie paliwo do oleju aby go rozrzedzic. Jak juz sie bedziesz usuwał DPF, to prosze pamietaj, aby pozbawic ECU informacji o tych 2 sondach, o ktorych wspominalem. Inaczej nie bedzie to miec sensu pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, wybaczcie moja absencje na spotach - jak wroce do PL to sie bede meldował. co tam chlopaki? u mnie? samochod ma juz zalozony nowy zderzak, jeszcze za namową Cuber'a wpadna listwy boczne Zeby pozbawic DPFa samochod, poza samym wycieciem i wstawieniem kawałka rury, trzeba jeszcze wyłaczyc 2 sondy, ktore tam sobie siedza, sonde NOX i bodajze Lambda(temperatura). nie jest to skomplikowane, mozna do tego od razu zrobic remap glownego sterownika. ile autko ma przejechane? pozdrawiam
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
Witam, Potwierdzam, Oczywiscie, ze sie da przerobic - kwestia 15 minut i szliwierki kątowej. Ja u siebie wlasnie tak zrobiłem. pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale brama...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, ja pewnie pojade, ale jeszcze nie zdecydowalem czy na bora, czy na zakopianke, czy na rybitwy