Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. ano sa..., ale to pytanko do kogos kto ma b7 - widzialem - ale nie potrafie Ci powiedziec dokladnie.
  2. jak ja zmieniałem u siebie zderzak, to sie zorietowalem, ze krzywo lezy Jeszcze raz dziekuje:) Jakby wpadlo w Twoje posiadanie jakies materialy dot regulacji drzwi, badz reszty elementow - bede zobowiązany
  3. Dziekuje, Kazdy element ma sruby korekcyjne? mam na mysli np teraz drzwi? przednie i tyle?
  4. dzieki za odpowiedz. Prawa strona zaraz przy grilu(jesli to dobrze wytlumaczylem) mozesz powiedziec, gdzie znajduja sie te sruby?
  5. Witam serdecznie, Slyszal ktos o srubach, ktore koryguja polozenie zderzaka przedniego w b8? Wiem, ze w B7 jest cos takiego. Jedna strona zderzaka lezy nieco nizej i nie moge sobie poradzic z wyregulowaniem tego Bardzo prosze o jakies info, zdjecia w miare mozliwosci dziekuje
  6. w takim razie ja mam jakis dziwny egzemplarz, posiadam system Drive Select - działający, lecz nie posiadam chłodnicy. ciekawe to jest. przynajmniej z przodu jej nie widac dzieki
  7. hm... czyli to jest widoczny element, montowany do chlodnicy glownej. Jesli to jest to dziekuje
  8. Witam serdecznie, Mam nadzieje, ze wiekszość z Was na urlopach... i to slonecznym Pytanko: Slyszał ktoś moze o dodatkowej chlodnicy, ktora jest montowana do samochodów wyposażonych w Drive Select (tryby jazdy)? Moze powiedziec cos wiecej na ten temat, jak wyglada taka chlodnica, gdzie jest mocowana, moze nr czesci? dziekuje
  9. Witam, Mam prosbe, wspominaliscie wczesniej o stronie recyklingu samochodów/czesci - lecz nie moge jej znalezc. moze ktos podac jeszcze raz pozdrawiam
  10. ale musialy bys emocje
  11. chyba sie nie rozumiemy. wytlumacze inaczej:) w module 07 Control Head, Adaptacja, kanal 11 i dodajemy do istniejacej wartosci liczbe 8. po tym powinno sie nam sciszac radio, gdy wlaczamy bieg wsteczny, tak abysmy mogli slyszec sygnaly z parctronic'a pozdrawiam
  12. rozumiem, myslalem, ze chodzi o sciszanie radia podczas wlaczania biegu wstecznego. Pytam, bo cos ta procedura nie chce u mnie zadzialac - myslalem, ze jest jeszcze w innym kanale dostepna
  13. Witam, Na czym polega opcja glosników z przodu i z tylu, jesli chodzi o parctronic? pozdrawiam
  14. Co zostalo naprawione/wymienione i jaki mniej wiecej koszt?
  15. hm... nie dobrze, nie jest to jeszcze az tak duzy przebieg - rozumiem, ze samochod glownie po miescie jezdzil? Proponuje, zaraz po usuniecia filtra zrobic przeglad(wspominales cos o kontrolce swiec zarowych) wiec samochod jezdzil w trybie awaryjnych, co nie jest dobrze. Na pewno wymienic olej, prawdopodobnie dolalo sie paliwo do oleju aby go rozrzedzic. Jak juz sie bedziesz usuwał DPF, to prosze pamietaj, aby pozbawic ECU informacji o tych 2 sondach, o ktorych wspominalem. Inaczej nie bedzie to miec sensu pozdrawiam
  16. Witam, wybaczcie moja absencje na spotach - jak wroce do PL to sie bede meldował. co tam chlopaki? u mnie? samochod ma juz zalozony nowy zderzak, jeszcze za namową Cuber'a wpadna listwy boczne Zeby pozbawic DPFa samochod, poza samym wycieciem i wstawieniem kawałka rury, trzeba jeszcze wyłaczyc 2 sondy, ktore tam sobie siedza, sonde NOX i bodajze Lambda(temperatura). nie jest to skomplikowane, mozna do tego od razu zrobic remap glownego sterownika. ile autko ma przejechane? pozdrawiam
  17. Witam, Potwierdzam, Oczywiscie, ze sie da przerobic - kwestia 15 minut i szliwierki kątowej. Ja u siebie wlasnie tak zrobiłem. pozdrawiam
  18. witam, ja pewnie pojade, ale jeszcze nie zdecydowalem czy na bora, czy na zakopianke, czy na rybitwy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.