Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrz jaka tu jest kosa: Opel Calibra (3843854457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten silnik jest chyba na kompresorze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/recaro-s4-czarna-skora-biala-nicia-dobra-cena-310433/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tak zapytam, jestes pewien, ze to nie chodzi o zaden fotoradar, ani nic innego? to generalnie jest dramat (swiadek ma duzo wieksze prawa, mozesz miedzy innymi odmowic skladania zeznan) - bo tak jak boseron pisal, kilku policjantow(funkcjonariuszow, ktorzy maja dzialac w charakterze zaufania obywatela - czytaj- nigdy nie klamia) moja rada? wez sobie wydrukuj biling(byle jakiego nr - nie zrobili przeciez zdjecia karty SIM) i sprobuj zrobic tak, jak ja Ci pisalem kiedys - interpretacja przepisow itd. Nic na tym nie stracisz, a mozesz zyskac Nie mow, ze nie pamietasz jak bylo, tylko wszystko dokladnie po kolei. Policjanci napewno beda mowic, ze to bylo dawno, ale na pewno rozmawiales itd, itp. ale nie "pamietaja szczegolow" i wtedy pokaz biling. wg mnie warto sprobowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jesli jestes przesluchiwany w charakterze SPRAWCY - to daje Ci zupelnie inne prawa. Jesli bys byl swiadkiem, to przysluguje Ci prawo do odmowy zeznac, O CZYM MASZ ZOSTAC POUCZONY!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i w zwiazku z tym, ze sadow nie ma masz isc na komende w sprawie wykroczenia i tam Cie maja ukarac?! art.97kw - tak zwany worek wykroczeń drogowych. moze tam byc wszystko, od fotoradarow, przez korzystanie z uslug prostytutki, po uran....(co to oznacza?) niech Ci przedstawia dowod popelnienia wykroczenia. W zwiazku z tym artykulem mozesz zostac pouczony(nie musi byc kara w postepowaniu mandatowym) dlaczego nie zostal skierowany wniosek z powodztwa cywilnego? PS: poprawcie nazwisko Bartka (driftera) -> Bartosz Ostałowski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na komende?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie wstepnie pisze na karty w niedziele, jesli moge
-
B8 TrOOOOp
dlatego mowie... szukaj po nr
-
B8 TrOOOOp
w RS4 B8 wg ETKI jest 8K0511305AD - grubosc 16mm
-
B8 TrOOOOp
podobno w RS4 jest wezszy 16mm, albo 18mm - dlatego szukaj po numerach
-
B8 TrOOOOp
ciezko powiedziec, jak duzo daly same staby, bo wymienilem jeszcze kilka elementow znalazlem na allegro, tylko sprawdz sobie dokladnie nr. Najczesciej do tylu daja inny(wezszy) a pisza ze z RS5/RS4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej...! ale to nie znaczy, ze nie ma!
-
B8 TrOOOOp
przód 8K0411309N - srednica 28mm tył 8K0511305S - 23mm Pasuje wszystko, tylko musisz kupic z uchwytami i gumami, bo maja inne srednice. Musisz tez uwazac, aby nie ukrecic srub, ktore sa w tych uchwytac - przy zakrecaniu moment 23Nm placilem okolo 600zl za wszystko
-
B8 TrOOOOp
ja zakladalem:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj mi nr do siebie na PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i gdzie? mysle, ze gdzies kolo 19-20?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym mogl pojezdzic
-
B8 TrOOOOp
wejdz sobie w CAR -> OSWIETLENIE ZEW -> Headlamp converter i daj OFF - to funkcja ktora troszeczke obniza swiatla i przystosowywuje je do ruchu lewostronnego
-
B8 TrOOOOp
ale ten czujnik dziala na zasadzie obliczen - i nie zawsze kalkuluje odpowiednio. jesli chcesz sprawdzic PRAWDZIWY stan oleju, to otworz maske(sterownik w ten sposob odbiera sygnal, ze moze byc dolewany olej i liczy ponownie jego objetosc) i po kilku minutach sprawdz na FISie(tez nie zawsze sie pokazuje). Prawidlowo liczy tylko wtedy, kiedy masz cieply olej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze, ze zwazywszy na to, ze wiekszosc sie dzisiaj napije - to humory dopisuja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic nie tracisz mam nadzieje, ze uda Ci sie wszystko zrobic jeszcze w tym roku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz jeden taki byl, co bral za pol ceny - a potem do zakopanego jezdzil
-
B8 TrOOOOp
jak zalozysz nowe klocki to mozesz miec problem z zalozeniem zacisku na tarcze - wtedy wystarczy lekko pchnac tloczki(czymkolwiek, jesli nie masz narzedzia - byle delikatnie) i bedzie po wszystkim
-
B8 TrOOOOp
Kompem otwierasz zaciski w pozycje serwisowa, odkrecasz 2 srubki wyciagasz zacisk tak, zeby zostalo samo jarzmo i stare klocki...wyciagasz klocki wkladasz nowe(z nowa blaszka w zestawie) i to wszystko, bez problemu do zwyklej tarczy mozna stosowac klocki ATE nawet ceramiczne. obejdzie sie bez klucza dynamometrycznego i dodatkowych przyrzadow