Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Malzonka to widziala?
  2. dobrze, ze Putin nie trafil
  3. mnie chyba nie będzie tak więc spoko możesz zabrać VAG wez nie gadaj... przyjedz! KERCZI mowil, ze mu sie tylne szyby w A5 nie domykaja - trzeba zakodowac!
  4. ja tez sie moze pojawie - wyprzedzajac pytanie - nie bede mial VAGa ze soba
  5. daj znac, jak sie spisuja tarcze z RS6, jak juz troche pojezdzisz gratulacje setupu
  6. Jak mniejsza? obie tarcze maja rozmair 365x34 - miales okragla tarcze z RS5, czy tzw "kwiatek" ? (kwiatek jest lzejszy o okolo 1kg od okraglej tarczy)
  7. I jest roznica w tarczach miedzy RS5 a RS6 C5? Te z C5 maja troszke wiecej miesa, ale za to sa ciezsze. Tarcze pewnie przygotowywal SID?
  8. nie, zadnego - tak pytam, czy grasujesz dzisiaj maszina
  9. szalejesz dzisiaj fura po miescie? Panowie, jutro ktos sie wybiera na gokarty?
  10. View image: afn chyba chodzi o czesc nr 18? tzw lejek... ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- jeszcze listwy boczne
  11. dzieki rowniez wszystkim! jak zwykle bylo milo
  12. urzadzenie wielofuncyjne za 400zl z tonerem(1000stron do druku) -cena tonera okolo 120zl ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- np TOMASZU takie cuś Brother DCP-1512E albo DCP-7055
  13. do zobaczenia na spocie
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Szukam gornego mocowania przedniego przedniego od strony kierowcy - nr czesci 8K0412391F - wspornik lozyskowy moze ktos ma/widzial na sprzedaz? dzieki
  15. Pablo... jakby w Twoim wozie dmuchalo 3,5bara to bys tak nie mowil Beda ogladac... dopracuja wszystko. Poki co bolid jest wstanie jechac na pelnym doladowanou okolo godziny. Wiec kwestia poprawek ustawien i bedzie groc
  16. Z tym, ze podtrzymanie maja inne
  17. Bolec... jak wygrasz:grin:
  18. Widzieli, slyszeli jak sie suki drą Formula 1 testing 2014 Jerez [HD] pure V6 turbo sound - 29 January - YouTube
  19. 255kkm klapy kolektora robilem - wtryski sa te same, lancuszki sa ponoc poprawione, ale nie mam porownania do starszych wersji, wiec jak nie zobacze to nie uwierze. generalnie robilme tylko klapy i jezdze troche na wyzszym cisnieniu paliwa niz seria i poki co nic sie nie dzieje
  20. co sie w koncu z Twoim autem stalo? wiesz cos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.