Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
taka, jak pod sernik powinna byc dobra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wreszcie!!! bo mi tu jajka chcieli obcinac!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobra bo mam wieksza zamote niz mialem zanim zadalem pytanie. jest sobie takie mmi jak na zdjeciu http://i.imgur.com/jiq2nBM.png czyli ma joy'a. a w opisie: MMI Navigation plus Radio (in Verbindung mit MMI Navigation) DVD-Laufwerk Sprachdialogsystem für Navigationssystem mit DVD inklusive MMI ani slowa o dysku (a widzialem takie opisy z zaznaczeniem dysku) wiec co to jest? high bez dysku? czy high, dysk tez jest tylko nie wrzucony w opis? to jest akurat 3g+
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wlasnie juz sie sam pogubilem, i chyba masz racje przepraszam za zamieszanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj nie, nie Zdzisiu - nie wprowadzaj w blad 3G moze byc bez navi, z navi na DVD i z HDD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ekran 6,5 -> 7cala 3g high ma joystick na pokretle MMI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorry man! dobrze, ze Pan Docent czuwa nad wszystkim a 3G low byly tez bez nawigacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
s-line (1be) sportowe (1bv), tak? 1bv jest ciutke twardsze i chyba, jeszcze o 10mm nizsze w 3G jesli jest NAWIGACJA, to dysk musi byc, bo na nim sa mapy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
postawilem 2zl na real i na PSG
-
B8 TrOOOOp
mozesz podac dokladny link - przed chwila patrzylem i nie moglem znalezc
-
B8 TrOOOOp
wg mnie to najbardziej optymalny rozmiar jeszcze zalezy jaki ksztalt kupisz, ale generalnie powinnienes byc zadowolony
-
B8 TrOOOOp
zeby bylo idealnie z nadkolem, to przy 8J z tylu musialoby byc ET30(albo jego okolice) tyl troszeczke wiecej pomiesci
-
B8 TrOOOOp
ja mam ET35 przy 8J i wyglada fajnie - nawet zaciski z RS sie mieszcza. mniej niz 30 przy 8J raczej nie proponuje zakladac
-
B8 TrOOOOp
coz za wyzsza matematyka jaka roznica w cenie miedzy 255/30 a 245/35?
-
B8 TrOOOOp
...ale Jedrek daje Q7 w pakiecie:wink:
-
B8 TrOOOOp
ja skorygowalem kompa u siebie i pokazuje realne spalanie
-
B8 TrOOOOp
czesc, miasto okolo 10L trasa okolo 7L u mnie jest srednia z 6tys km 7,1L - wiekszosc to trasy
-
B8 TrOOOOp
nie ma czujnikow, blad moze wyskoczyc nawet od tego jak wjedziesz w dziure, takze bez stresu
-
B8 TrOOOOp
pewnie mial cos w rece i nie mogl odebrac
-
B8 TrOOOOp
w przypadku lusterka kierowcy sie nie da tak zrobic
-
B8 TrOOOOp
zgadza sie. tutaj procedura, jakby ktos potrzebowal Enabling reverse mirror tilt on cars without memory seats: Go to module 52 Door Elect, Pass., Long Coding, Byte 4. If the byte has value 40 (cars without electrically folding mirrors), change it to 4C. If the byte has value 50 (cars with folding or folding/dimming mirrors), change it to 5C. Afterwards when reversing and the mirror knob is in passenger position the passenger side mirror will tilt while on reverse to better show the curb. Without memory seats it is currently not known if the tilt can be adjusted, it seems to default to a standard amount
-
B8 TrOOOOp
mozesz sobie je dowolnie ustawic jak i ile sie ma obnizac wg mnie jest to bardzo przydatna funkcja
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
ok, teraz rozumiem... ksztalt felgi ma tutaj znaczenie. dzieki za wyjasnienie:wink:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
ale Witek ma u siebie z przodu zestaw z RS5 i z tego co wiem, to tutaj jest problem, ze przy takim ET ta felga nie wejdzie,tak? wiec wg mnie naturalnym wyborem powinno byc et25, prawda? jesli kogos zle zrozumialem, to z gory przepraszam
-
B8 TrOOOOp
musisz mu troche pomoc...