Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibonsik - z tego co piszesz wychodziloby, ze S4 ma z przodu taki sam zacisk jak 2.0 TDI - a przeciez tak nie jest tyl, owszem jest taki sam w 2.0 i 3.0 TDI zacisk - 8K0615123C - 165x153x85 - ATE klocek - 8K0698151F - 155x110x80 tarcza 314x25mm zacisk -8K0615123B - 190x170x100 - TRW klocek -8K0698151H - 170x100x110 tarcza 320x30mm byc moze wystarczy zmienic jarzma od 3.0 TDI i bedzie pasowac wieksza tarcza(nie wiem, nie robilem tego) ale skutecznosc hamowania napewno nie bedzie ta sama. poza tym, grubosc tarcz jest inna moze dlatego, ze zawsze wylaczam przed zgaszeniem silnika
  2. tez tak kiedys mowilem, a potem kupilem drugi porzadny, bo polowa nasadek zmienila swoj rozmiar ale wiesz, ja mam 2 lewe recze i specjalizuje sie w wyciaganiu sikorek z pasa przedniego
  3. generalnie chyba jedno i to samo, swego czasu byla promocja na narzedzia w castoramie. Ja kupilem fajny zestaw stanley'a za okolo 280zl
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokladnie, ale to w TDI - nie chlodzi zadnych parownikow, czy turbawek zaciski sa inne. jak juz wymieniac na 3.0TDI - zaciski z 3.0, zmienic jarzma pod tarcze 345mm i bedzie S4
  5. "bedzie Pan zadowolony"...? Zobacz: Cud w autoryzowanym serwisie. Skoda opolanki sama się 'naprawiła' - Wykop.pl
  6. musisz 2 kamery u fryzjera zalozyc
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moze Ci sie przekodowal samochod na np A5?
  8. jakiego? dajesz...co boseron znowu naprawil?
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na wlaczonym zaplonie mozna zwolnic hamulec reczny. bez obaw... po spuszczeniu ropy i wymianie filtra paliwa sprawa sie rozwiaze
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jest opis, ktora z nim posiada plastikowy "reduktor" a ktora normalny? nie mam etki zeby sprawdzic
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    etka : 03l145702e 09.2008 - 01.2010 03l145701e 10.2008
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a to nie sa przypadkiem te turbiny, ktore montowane byly do 2009 i od 2009 roku?
  13. dzieki za spota miodek ornitolog wygral
  14. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w silniku -> adv. meas i tam sa takie kanaly, ktorych nazwa rozpoczyna sie na ZQC(kazdy wtrysk ma 3 czasy)
  15. to moze ja tez cos doloze Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki, przeciez to nie bedzie jezdzic! jak mozna bylo takie kola kupic
  16. tylko teraz kto ma rzutnik?
  17. genialnie, pozostaje tylko internet
  18. :hi:dzien dobry wszystkim dzisiaj krotszy spot z powodu meczu, czy ogladamy gdzies wspolnie?
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ? prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy Mam, ale co to da jak tego się nie adaptuje ... Póki co testowałem tylko VagCanPro aale jeszcze sprawdzę VCDS. Tak w razie w nie zaszkodzi. nie wiem co Ci poradzic, bo nigdy tego nie robilem. VCDS powinien podac dokladny kod bledu przy okazji jak sie podepniesz, to zobacz w nastawach podstawowych w silniku, czy nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy skoro adaptuje sie klapy gaszace, to przepustnice pewnie tez - ale moge sie mylic
  20. teraz to juz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem - trudno sie mowi nauczka na przyszlosc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.