Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Gibonsik - z tego co piszesz wychodziloby, ze S4 ma z przodu taki sam zacisk jak 2.0 TDI - a przeciez tak nie jest tyl, owszem jest taki sam w 2.0 i 3.0 TDI zacisk - 8K0615123C - 165x153x85 - ATE klocek - 8K0698151F - 155x110x80 tarcza 314x25mm zacisk -8K0615123B - 190x170x100 - TRW klocek -8K0698151H - 170x100x110 tarcza 320x30mm byc moze wystarczy zmienic jarzma od 3.0 TDI i bedzie pasowac wieksza tarcza(nie wiem, nie robilem tego) ale skutecznosc hamowania napewno nie bedzie ta sama. poza tym, grubosc tarcz jest inna moze dlatego, ze zawsze wylaczam przed zgaszeniem silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziobek dziobek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez tak kiedys mowilem, a potem kupilem drugi porzadny, bo polowa nasadek zmienila swoj rozmiar ale wiesz, ja mam 2 lewe recze i specjalizuje sie w wyciaganiu sikorek z pasa przedniego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
generalnie chyba jedno i to samo, swego czasu byla promocja na narzedzia w castoramie. Ja kupilem fajny zestaw stanley'a za okolo 280zl
-
B8 TrOOOOp
dokladnie, ale to w TDI - nie chlodzi zadnych parownikow, czy turbawek zaciski sa inne. jak juz wymieniac na 3.0TDI - zaciski z 3.0, zmienic jarzma pod tarcze 345mm i bedzie S4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"bedzie Pan zadowolony"...? Zobacz: Cud w autoryzowanym serwisie. Skoda opolanki sama się 'naprawiła' - Wykop.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musisz 2 kamery u fryzjera zalozyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
moze Ci sie przekodowal samochod na np A5?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakiego? dajesz...co boseron znowu naprawil?- B8 TrOOOOp
na wlaczonym zaplonie mozna zwolnic hamulec reczny. bez obaw... po spuszczeniu ropy i wymianie filtra paliwa sprawa sie rozwiaze- B8 TrOOOOp
a jest opis, ktora z nim posiada plastikowy "reduktor" a ktora normalny? nie mam etki zeby sprawdzic- B8 TrOOOOp
etka : 03l145702e 09.2008 - 01.2010 03l145701e 10.2008- B8 TrOOOOp
a to nie sa przypadkiem te turbiny, ktore montowane byly do 2009 i od 2009 roku?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota miodek ornitolog wygral- B8 TrOOOOp
w silniku -> adv. meas i tam sa takie kanaly, ktorych nazwa rozpoczyna sie na ZQC(kazdy wtrysk ma 3 czasy)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to moze ja tez cos doloze Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki, przeciez to nie bedzie jezdzic! jak mozna bylo takie kola kupic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko teraz kto ma rzutnik?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
genialnie, pozostaje tylko internet- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:dzien dobry wszystkim dzisiaj krotszy spot z powodu meczu, czy ogladamy gdzies wspolnie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema!- B8 TrOOOOp
nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ? prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy Mam, ale co to da jak tego się nie adaptuje ... Póki co testowałem tylko VagCanPro aale jeszcze sprawdzę VCDS. Tak w razie w nie zaszkodzi. nie wiem co Ci poradzic, bo nigdy tego nie robilem. VCDS powinien podac dokladny kod bledu przy okazji jak sie podepniesz, to zobacz w nastawach podstawowych w silniku, czy nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy skoro adaptuje sie klapy gaszace, to przepustnice pewnie tez - ale moge sie mylic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz to juz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem - trudno sie mowi nauczka na przyszlosc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam mechanik? - B8 TrOOOOp