Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pamietam, pamietam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzię dobry wszystkim, gdzie jest dzisiaj ten spot? ...bym wpadl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co pijesz?
-
B8 TrOOOOp
a jaki jest opis bledu? nie robi sie przypadkiem adaptacji? moze wtyka jest brudna - do przeczyszczenia z tego co widze, to blad zapalnika kurtyny pasazera...
-
B8 TrOOOOp
mialem na mysli to, ze kurtyna jest w fotelu o ile dobrze kojarze. ten fotel, ktory wsadziles tez ja ma?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
nie znam schematow, ale ktos to juz robil, wiec pewnie zabierze glos i Ci podpowie
-
B8 TrOOOOp
od standardowego suba? wg mnie sub z audi sound system gra lepiej - przynajmniej w sedanie
-
B8 TrOOOOp
sub od banga gra slabo... wiesz o tym, prawda?
-
B8 TrOOOOp
wlasnie wiem, ze ktos zakladal, ale jakos nie moge znalezc
-
B8 TrOOOOp
Ja mowie poważnie, inetesuje mnie kilka aspektow i lista rzeczy do wymiany
-
B8 TrOOOOp
Panowie... moze ktos zmienial u siebie wspomaganie na elektryczne(poliftowe)?
-
B8 TrOOOOp
no to bierz... najwyzej gdzies zostaniesz
-
B8 TrOOOOp
ja mam na mysli tarcie przy skrecaniu...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
no to jak juz sprawdzales, to git - teraz wszystko jasne
-
B8 TrOOOOp
myslalem, ze 255 jesli o mnie chodzi, to ja bym poszukal takiego ET przy feldze 8.
-
B8 TrOOOOp
dokladnie... to kola z A5 z tego co wiem ET29 przy szerokosci 8,5J to juz moze trzec - pytanie jaka opona? 245?
-
B8 TrOOOOp
o kur... niezle... nie myslalem, ze az tak...
-
B8 TrOOOOp
wlasnie, wlasnie... bo tam u Was podobno nieciekawie teraz...zalalo tamte rejony?
-
B8 TrOOOOp
...jak do londynu to powinienes wycieraczki kupowac, a nie koła
-
B8 TrOOOOp
no i git. mam u siebie te same felgi
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
nie sadze, zeby sie to oplacalo... teoretycznie mozna odkrecic silniczek od zacisku. poszukaj od razu zaciskow z S4 i tarcze 330mm
-
B8 TrOOOOp
wyglada na to, ze silniczek sie sp***dolil. na procedure serwisowa pewnie tez nie reaguje?