Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki rowniez. Kerczi - furka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest juz ktos? Da sie wjechac na nibieski? Probuje juz z kazdej strony i pozamykane...tylko do zielonego dojechalem
-
B8 TrOOOOp
hm... kiedy ustawiales geometrie? albo to wina klockow... PS uzupelnij sobie profil, zanim WRC zarzuci ostrzezeniem
-
B8 TrOOOOp
a moze to wina frezu, ktory wykonujesz od strony piasty, zeby zalozyc te tarcze do B8?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
niestety bez prasy sie nie obejdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cze, skont klikash?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
wchodzi nawet z ET35
-
B8 TrOOOOp
ubezpieczyc auto (OC) mozesz po nr VIN - np PZU robi takie ubezpieczenie.
-
B8 TrOOOOp
to pewnie siedzisz w temacie, ja w niedalekiej przyszlosci bede chcial sciagnac cos wysp. Masz moze jakis namiar na kogos kto jest warty uwagi jesli chodzi o transport auto do PL jak rzeczywiscie wyglada w PL jazda na angielskich blachach - z tego co wiem, to mozesz jezdzic pol roku, a tak naprawde pol roku od momentu pierwszej kontroli? z tego co wiem, potrzebne jest polskie ubezpieczenie - czy cos jeszcze? taka mala prosba, jak to najlepiej rozegrac, poki nie ma mozliwosci rejestracji RHD u nas
-
B8 TrOOOOp
widze, ze angielski juz na najwyzszym poziomie bedziesz kupowal na miejscu czy przyjedzie laweta?
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
swego czasu widzialem za 5500zl komplet nowek
-
B8 TrOOOOp
przynajmniej spokojny weekend go czeka
-
B8 TrOOOOp
wygrales internety tym tekstem
-
B8 TrOOOOp
co to w ogole za robota, jak nic nie wybuchnie...
-
B8 TrOOOOp
rozp### kostke i wyciagnij piny, bo pewnie nie masz maszynki do pinow
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
tak, dodaj jeszcze opcje DETONUJ/ODPAL - w koncu to rakieta
-
B8 TrOOOOp
Chyba była jakaś awaria, bo forum przez kilkanaście minut nie działało, a później wywaliło całą stronę postów w tym wątku. mnie sie wydaje, ze go poprostu nie lubia na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie sadze - nigdzie wczoraj nie jezdzilem
-
B8 TrOOOOp
to juz wiem do kogo pisac, jak bede chcial fure sciagnac powodzenia przy przeprowadzce!!
-
B8 TrOOOOp
to 225/45 i nie powinno byc najgorzej - ja bym w taki rozmiar celowal
-
B8 TrOOOOp
a jaka szerokosc felgi? teoretycznie lepsze wezsze, ale w tym wypadku bedzie tez mniejszy(nizszy) profil jezdzilem na dunlopach i nie narzekalem