Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak, wcześniej sub bardzo dudnił, slychać było taki pusty bas. Teraz gra dużo lepiej i bas jest bardziej znośny dla ucha i gra bardziej miękko ?

Koszt wygłuszenia ok.130 zł (i trochę wolnego czasu ?)

Edytowane przez tomi790

Opublikowano
  • Autor

Opcja all black pakiet dobiegła końca - końcówki przemalowane w czarny połysk ?

 

20190728_131733.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę wolnego czasu było więc:

- wygluszenie środka drzwi zrobione, przy okazji zmiana głośnika na bang olufsen ?

- dołożone twity banga ?

- przycisk ryglowania strony pasażera ? (ale ma jakieś zle przeblyski bo po tym jak działał przestał ☹) 

- blendy banga przy lusterkach

- i trochę mocniejsze diody przy klamkach ?

CDN ... ?

 

 

20190809_192256.jpg

20190811_134055.jpg

20190810_195635.jpg

20190808_181804.jpg

Opublikowano

Elegancko Panie ? ? jeszcze trochę i nie będzie co modzic :P

Opublikowano
  • Autor

Cały czas tak mówię ? a jednak ... choroba nie ustępuje ?

Opublikowano

Dobra robota :thumbup1: a wiem że jeszcze w środku to nie koniec :)

Opublikowano

Przy wymianie na banga co należy zrobić poza wymiana gosnikow ?

Podświetlenie klameczek bajka ? 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Dobra robota :thumbup1: a wiem że jeszcze w środku to nie koniec :)

Dzięki dzięki ?, ale nie mów nikomu ??

 

15 minut temu, Norbas napisał:

Przy wymianie na banga co należy zrobić poza wymiana gosnikow ?

Podświetlenie klameczek bajka ? 

Ja wymieniłem wszystkie cztery duże dzwiowe, dwa twity w tylnych na banga i dołożyłem dwa twity z przodu przy lusterkach. Zastanawiam się jeszcze nad wymianą tych dwóch z podszybia. 

A gra to przy wzmaku z subem z audi sound system ?

Opublikowano
20 godzin temu, tomi790 napisał:

Dzięki dzięki ?, ale nie mów nikomu ??

 

Ja wymieniłem wszystkie cztery duże dzwiowe, dwa twity w tylnych na banga i dołożyłem dwa twity z przodu przy lusterkach. Zastanawiam się jeszcze nad wymianą tych dwóch z podszybia. 

A gra to przy wzmaku z subem z audi sound system ?

Hmm, i jak wrażenia ? One maja te same ohm’y co audi sound ? Ciekawe czy kable od BO są grubsze od tych z AS ?

Opublikowano
  • Autor

Po wyciszeniu wnęki suba, po wymianie wszystkich na banga i dołożenie dwoch przy lusterkach moim zdaniem jest o niebo lepiej ?

Teraz to zaczęlo grać ??

Opublikowano
  • Autor

Trochę wolnego czasu i ...

zrobione wygłuszenie drzwi przednich w całości ?

założone nakładki z RS'a ?

coś nie łączyło w wiązce do ryglowania drzwi pasażera więc wpadła kompletna ori wiązka z Q5 ? pasi p&p ?

No i dekory stalowe 2H1 ???

 

20190815_130829.jpg

20190815_115924.jpg

20190815_165522.jpg

20190815_165745.jpg

Opublikowano

To wygluszenie to tak średnio zrobione

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Gibons napisał:

To wygluszenie to tak średnio zrobione

Nie wiem co masz na myśli, ale dla mnie spelnia swoje zadanie ?

Opublikowano
Godzinę temu, tomi790 napisał:

Nie wiem co masz na myśli, ale dla mnie spelnia swoje zadanie ?

Po prostu nie do końca dobrze jest to  zrobione. Nie wiem jak to w srodku wykleiles, ale patrząc na to co jest na zewnątrz pewnie też nie do końca dobrze. 

Opublikowano
  • Autor

Jest tak zrobione żeby było dobrze dla mnie ?? i nie narzekam. Efekt jest taki jaki miał być ?

Opublikowano

Już ktoś pisał wcześniej, ale nie mogę ... diody w podświetleniu klamek dopiero teraz swiecą ?? rezałes czy przeszczep ?

Jak ledy w kierunkach i wstecznym, nie sypią błędami ?

Pięknie prezentują się te drobiazgi ?,  dodają smaku i najważniejsze że Tobie sprawiają fan ?.

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
  • Autor

Diody założone takie czerwone do plytek elektronicznych i świecą calkiem fajnie teraz.

Diody kierunków i wstecznego póki co bez blędów, więc można śmiało zakladać ?

Dzięki za dobre słowo ? - a fan z rezania, jak wiesz, zawsze był - czy w poprzedniej czy w obecnej ?

Opublikowano

Dzieki za info ?

Tak - wiem, wiem... to jest zboczenie, albo choroba ? z tego nie da się wyleczyć ?

Pozdrowionka Tomek .

Opublikowano

A to Fujek jeden fure zmienił i nie pokazał!!!!!!!!!!!!!!! 

 

 

 

 

 

 

Ale spoko Tomi nie gniewam się a nawet mi się podoba :-). 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MARCIN607 napisał:

A to Fujek jeden fure zmienił i nie pokazał!!!!!!!!!!!!!!! 

 

 

 

 

 

 

Ale spoko Tomi nie gniewam się a nawet mi się podoba :-). 

Hmm, wydaje mi się, że gadaliśmy po zmianie ??

Ale gdyby nie, to zapraszam na oględziny ?? i cieszę się, że Ci się podoba ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.