Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze porobione jest ? lakier w poler  i ceramika :)

Opublikowano

Traktuj ją dobrze i ostro rezaj to ją od ciebie wezmę za 4lata ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MARCIN607 napisał:

Traktuj ją dobrze i ostro rezaj to ją od ciebie wezmę za 4lata ?

Marcinku, Jak wiesz wszystkie oooo traktuję bardzo dobrze ? jak jeszcze ją będę miał za 4 lata to kto wie ??

Co do rezania to może jeszcze coś się pojawi ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.08.2019 o 19:00, skubiszek napisał:

Dobrze porobione jest ? lakier w poler  i ceramika :)

Cieszę się, że się podoba ?

Myślę, że coś z lakierem się pomyśli ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

?

Opublikowano
On 8/17/2019 at 4:04 PM, Gibons said:

Po prostu nie do końca dobrze jest to  zrobione. Nie wiem jak to w srodku wykleiles, ale patrząc na to co jest na zewnątrz pewnie też nie do końca dobrze. 

Co masz dokładnie na myśli?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Grubychudas napisał:

Co masz dokładnie na myśli?

Ważne, że dla mnie spelnia swoje zadanie ? i jest tak jak ma być ?

 

A dziś dla odmiany w stosunku do paździerzastych B8 ? z racji pogody udało się pojeździć tym ??? Porsche 911 GT3 by Robert Kubica ???

 

20190929_140728.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ile Cię wyszły maty na same drzwi ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.10.2019 o 11:17, KoJ@K napisał:

Ile Cię wyszły maty na same drzwi ?

Na maty i piankę na boczki myśle, że w 300 zł się zmieścisz bez problemu. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszła pora (trochę wcześniej niż po 60tkm) na wymianę oleju i obydwu filtrów w skrzyni s-tronic. Oczywiście wszystkie graty w oryginale (dzięki Przemek - super robota ?)

Przy okazji, że samochód był na podnośniku wpadł stabilizator z RS4 z nowymi ori obejmami i gumami ?

I korzystając z odrobiny wolnego czasu zostaly zaaktualizowane mapy i soft w MMI ? (dzięki Hammer ?)

20191109_171844.jpg

20191109_171700.jpg

20191109_171958.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Jaki koszt gratów z olejem do s-tronic’a ? Jakbys miał chwilke podrzucisz numery części ?

pozdrowki :hi: 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Norbas napisał:

Jaki koszt gratów z olejem do s-tronic’a ? Jakbys miał chwilke podrzucisz numery części ?

pozdrowki :hi: 

Hej,

Poniżej nr gratów do S-tronic - może się komuś jeszcze przyda (uwaga: wymiana obydwu filtrów: zew i wew w misce):

1. Olej przekladniowy VW G052529A2 - 6 litrów

2. Filtr zewnętrzny: 0B5325330A

3. Oring do obudowy filtra: WHT005499A

4. Filtr oleju wewnetrzny: 0B5325429E

5. Uszczelka miski: 0B5321971F

6. Podkladka śruby spustowej: N0138275

Jeśli ktoś zamierza wymienić tylko zewnętrzny to pozycja: 1 (max.5l), 2 i 3.

Opublikowano
1 godzinę temu, tomi790 napisał:

Hej,

Poniżej nr gratów do S-tronic - może się komuś jeszcze przyda (uwaga: wymiana obydwu filtrów: zew i wew w misce):

1. Olej przekladniowy VW G052529A2 - 6 litrów

2. Filtr zewnętrzny: 0B5325330A

3. Oring do obudowy filtra: WHT005499A

4. Filtr oleju wewnetrzny: 0B5325429E

5. Uszczelka miski: 0B5321971F

6. Podkladka śruby spustowej: N0138275

Jeśli ktoś zamierza wymienić tylko zewnętrzny to pozycja: 1 (max.5l), 2 i 3.

Dzieki wielkie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie diody montowałes w klamki? Chętnie zobaczę 

Opublikowano
W dniu 19.05.2019 o 19:49, tomi790 napisał:

z nową hamownią, po chipsie i z nowym felunkiem

20190330_100708.jpg

 

 

 

 

 

To są te 8.5j et43 ?? 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie 8,5Jx19 et43

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.11.2019 o 11:38, WydRos napisał:

Jakie diody montowałes w klamki? Chętnie zobaczę 

Takie diody led zalożyłem ?

Screenshot_20191128-212324_Samsung Internet.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, tomi790 napisał:

Takie diody led zalożyłem ?

Screenshot_20191128-212324_Samsung Internet.jpg

Powiesz Gdzie kupione ? Jakieś zdj zrobiłeś po przeróbce ? 

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem w sklepie z częściami elektryczno-elektronicznymi. Nie ma większego problemu żeby takie kupić na allegro. Trzeba tylko szukać niezbyt dużych żeby weszły do samego końca w tą tulejkę plexi przy klamce. Im głębiej wejdzie dioda tego plexi paska tym mocniej będzie świeciła. Nie będzie takich strat po drodze.

Do tego najlepiej zrobić jakieś tulejki żeby dioda nie wypadała bo to jednak nie jest sama dioda bez tego plastiku jak ori.

Hmm, zdjęcie gdzieś może mam, muszę poszukać.

Opublikowano

Rezystor zostawiłeś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.