Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, WydRos napisał:

Rezystor zostawiłeś ?

Przy tych diodach nie trzeba rezystora. Podłączasz pod kostkę ori diody i ma świecić.

Opublikowano
4 godziny temu, tomi790 napisał:

Przy tych diodach nie trzeba rezystora. Podłączasz pod kostkę ori diody i ma świecić.

Czekam na foto :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I jest podświetlenie schowków w drzwiach ?

20191208_183518.jpg

20191208_185009.jpg

Opublikowano

Miodzio... co za lampek użyłeś ? 

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Norbas napisał:

Miodzio... co za lampek użyłeś ? 

 

Takie jak na foto.

Myślalem, że beda pasowały lampki z A4 B9, ale jednak jest inny układ scalony w nich i nie świeciły w B8.

20191208_192809.jpg

Opublikowano

Widzę ze zamontowałes bardziej z dołu 

tu efekt po montażu lampki wyżej 

AA0369AD-FF5F-45D6-87FC-40E0612669A6.jpeg

bardzo byłoby fajnie jakbyś zrobiłbyś zdjęcie jak widać to z perspektywy wsiadającego , tez myśle nad tym ale nie wiem gdzie je ułożyć :/

 

PS 

gdybys pozbywał się dekorów pisz !!??

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, WydRos napisał:

Widzę ze zamontowałes bardziej z dołu 

tu efekt po montażu lampki wyżej 

AA0369AD-FF5F-45D6-87FC-40E0612669A6.jpeg

bardzo byłoby fajnie jakbyś zrobiłbyś zdjęcie jak widać to z perspektywy wsiadającego , tez myśle nad tym ale nie wiem gdzie je ułożyć :/

 

PS 

gdybys pozbywał się dekorów pisz !!??

Z perspektywy wsiadajacego masz na pierwszym zdjęciu jak są otawrte drzwi. Z zalożenia lampka ma oświetlać schowek a nie świecić na butelkę (bo tak by świeciła jak na Twoim zdjeciu).

Ja swoje zrobiłem w tym miejscu jak na foto.

Po lewej uchwyt kierowcy.

Co do dekorów to myślę, nad sprzedażą ?

20191208_201221.jpg

Opublikowano
26 minut temu, tomi790 napisał:

Z perspektywy wsiadajacego masz na pierwszym zdjęciu jak są otawrte drzwi. Z zalożenia lampka ma oświetlać schowek a nie świecić na butelkę (bo tak by świeciła jak na Twoim zdjeciu).

Ja swoje zrobiłem w tym miejscu jak na foto.

Po lewej uchwyt kierowcy.

Co do dekorów to myślę, nad sprzedażą ?

20191208_201221.jpg

No i ładnie wyszło 

wpiales się w niebieska wtykę i w masę ? 

rzuć cenę w wiadomości 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
  • Autor

Lampki są podłączone do instalacji diod w klamkach. Zapalają sie razem z podświetleniem klamek ? i świecą się w tym samym czasie.

Opublikowano

Możesz podać numer wtyku do tych lampek diodowych,czy zastosowałeś inne rozwiązanie?

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kris67 napisał:

Możesz podać numer wtyku do tych lampek diodowych,czy zastosowałeś inne rozwiązanie?

 

Screenshot_20191209-204335_Allegro.jpg

Opublikowano

dzięki kolego:hi:

Opublikowano
  • Autor

Lampki są podłączone bezpośrednio do dwoch przewodów diod w klamkach. Do obsadzenia są tylko plus i minus: dwa prawe piny (patrzac na kostkę w powyższym zdjęciu).

Jeśli by nie świeciła należy zamienić piny miejscami i powinna się zapalić. Przy zalożeniu, że wpinami kostkę do takich lampek jak pisałem.

?

Opublikowano

Oki dzięki za info

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę czasu minęło ale coś tam się podziało ? zrobione wygłuszenie drzwi tylnych matami stp i pianką

 

Przy okazji zrobiłem lampki podłokietników w drzwiach ? i oczywiście dzięki Maciek ?

20200215_142520.jpg

20200219_191455.jpg

20200220_172447_001.jpg

20200220_172052.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i przyszedł też czas żeby dokonać zmiany zestawu grającego na desce tj. głośnik centralny i boczne w kokpitu z zestawu ASS na Bang&olufsen i jakość grania jest kolosalna ? nawet jak ktoś nie jest audiofilem ? wystarczy spojrzeć jak wyglądają głośniki ASS a B&O ?

Wszystko pasuje p&p ?

20200306_220939.jpg

20200306_221019.jpg

20200307_141411.jpg

20200308_133420.jpg

Opublikowano

Dobra robota Majster, teraz to już trochę bardziej komfortowo zrobiło się w środku ,wygłuszenie robi robote zwłaszcza na dłuższych trasach :kox: nie szumi w głowie po 1tys km ...:decayed:

Widać że się postarałeś przy tych matach  no i plus za dźwięk:thumbup1: 

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, chwilę to zajęło ale efekt jest zamierzony ??

Opublikowano
W dniu 21.03.2020 o 11:12, tomi790 napisał:

Trochę czasu minęło ale coś tam się podziało ? zrobione wygłuszenie drzwi tylnych matami stp i pianką

 

Przy okazji zrobiłem lampki podłokietników w drzwiach ? i oczywiście dzięki Maciek ?

20200215_142520.jpg

20200219_191455.jpg

20200220_172447_001.jpg

20200220_172052.jpg

Igła ! ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo ?

Coś pewnie jeszcze się pojawi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.