Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ponownie. Po długiej przygodzie z B5 a4/S4 daje RS4, może niektórzy pamiętają, przesiadłem się na typowo rodzinne A6 ultra, trochę pogrzebałem, pojezdziłem 5 lat, jeździmy w sumie dalej. 

Nadszedł czas na odkupienie zabawki. 

A6 C7 3.0tfsi 333km 

Kupione poobijane na licytacji w kwietniu 2022, przyjechało w sierpniu a teraz dobrnęliśmy do końca składania. Założenie było takie żeby zrobić porządnie i w miarę możliwości na oryginalnych częściach. 

Pozostało dokończyć konwersję lamp z tyłu i ogarnąć wszystkie kodowania. Na zdjeciach brakuje spoilera przedniego zderzaka bo zapomniałem dać do malowania:doh:. Szukam też delikatnej lotki na klapę. Pewnie skończy się na tej z s6 .

Teraz plan trochę pojeździć ogarnąć ewentualne usterki a po sezonie stage 2. 

 

Stare S4/ fake RS4 

 

IMG-20230204-WA0032.thumb.jpg.80a8a351c0a09ce525a4914920dc6982.jpg

 

2.0tdi ultra aktualnie przywrócona do serii i zostaje dla żony

IMG_20220318_134303.thumb.jpg.b381e94f8dd1c2cb008d61ce1401ddfc.jpg

IMG_20220318_134228.thumb.jpg.7775042aa789a7a8ff870ec77db9a676.jpg

IMG_20220418_202600.thumb.jpg.aae9abc4254174137df3bf2ef2b3872e.jpg

 

I główny bohater 3.0tfsi 

IMG_20230203_145907.thumb.jpg.4efea43b27640949e1d5786f45fec115.jpg

IMG_20230203_145815.thumb.jpg.85c3ca1352fb57ff4121324d4a9ad7ca.jpg

IMG_20230203_130842.thumb.jpg.0f35bf71b3976ea16c149a0a272fe66a.jpg

IMG_20230203_124321.thumb.jpg.1b042cd23f4a6d910603f245f4f0ad57.jpg

IMG_20230202_182505.thumb.jpg.4dce7a6493aef31569862a26fe16000e.jpg

 

 

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Fajna. + za sedana, ta rolka to 21 cali?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

Fajna. + za sedana, ta rolka to 21 cali?

Tak to 21 chyba 9 cali szeroka 

Opublikowano

fajnie tu pasuje :thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał(a):

fajnie tu pasuje :thumbup1:

W Avancie też ?

Opublikowano

:banan:

Opublikowano

Świetnie się prezentuje i ta rolka elegancko siadła :hi:

Opublikowano

Opis by się przydał Panie kolego:whistling:

Opublikowano

Jaki gwint siedzi w białasie ?

Prezentuje się elegancko .  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Jaki gwint siedzi w białasie ?

Prezentuje się elegancko .  :thumbup1:

Eibach, polecam kolegę wyżej jak potrzebujesz. 

Zawieszenie jeszcze muszę delikatnie skorygować  tył 1cm do góry, przód cm w dół 

Opublikowano

Już mam Eibach pro Street S. Bardzo fajnie się jeżdzi mimo ,że na 19kach i nisko. B)

 

Tak mi przyszło do głowy emblematy i lusterka dałbyś w czarny połysk .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.02.2023 o 13:07, Wandej napisał(a):

Opis by się przydał Panie kolego:whistling:

3.0tfsi Ameryka a więc tiptronic i wersja 333KM 

Z ciekawego wyposażenia 

-HUD 

-kamery360

-klapa otwierana z kopa 

-keyless

-czarny sufit 

-rolety w drzwiach z tyłu i elektryczna tylnej szyby (aktualnie nie działa nie wiedzieć czemu ale dojdziemy) 

-fotele elektryczne z pamięcia  grzane i wentylowane z przodu + elektryczna regulacja kolumny kierownicy 

-asystent pasa 

-czujniki martwego pola 

-światła LED 

-acc

-bose 

-pakiet Black 

 to chyba tyle, mi niczego nie brakuje. 

od siebie składając wlozyłem od razu gwint eibacha, hamulec akebono z tarczą 390mm z przodu, tył na razie seria. 

koła z poprzedniej C7 i wyszło moim zdaniem bardzo ładnie. Widzę po komentarzach że podoba sie nie tylko mi więc jest spoko. 

Zamówiłem dzisiaj taki spoiler w piano Black, zobaczymy jak to się spasuje

s-l400.jpg.ed3376d4e0825b41236dca8216fa3f04.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, dekiel 13 napisał(a):

Już mam Eibach pro Street S. Bardzo fajnie się jeżdzi mimo ,że na 19kach i nisko. B)

 

Tak mi przyszło do głowy emblematy i lusterka dałbyś w czarny połysk .

Nad emblematami długo myślałem i finalnie dałem srebrne. Oznaczenie modelu i silnika będę zdejmował z tylnej klapy. Muszę tam zrobić małą naprawę lakieru. 

Opublikowano
8 godzin temu, duffy napisał(a):

Eibach, polecam kolegę wyżej jak potrzebujesz. 

Zawieszenie jeszcze muszę delikatnie skorygować  tył 1cm do góry, przód cm w dół 

Jak Avant był obniżony ?

Jaki rozmiar mają opony na tych 21" ?

Opublikowano
3 godziny temu, granatowy napisał(a):

Jak Avant był obniżony ?

Jaki rozmiar mają opony na tych 21" ?

245/30R21

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Wandej napisał(a):

245/30R21

IMG_20230204_201630.thumb.jpg.dc520ce8d235ab4da7b635309b709eb8.jpgIMG_20230204_201541.thumb.jpg.9d7dd3c7c8584499f5034717f5eaa21b.jpg

Wygląda :kox:

praktyczne czy nie, nie muszę się przejmować bo mam drugie auto. Zresztą jestem przyzwyczajony :wink:

Avant też jest na gwincie, tam zakladałem stx 

 

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Fajna, widzę Prestige :) Ja swojego polifta właśnie dopiero składam, przyjdzie pora to i się tu pochwalę ;)

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, audicoman napisał(a):

Fajna, widzę Prestige :) Ja swojego polifta właśnie dopiero składam, przyjdzie pora to i się tu pochwalę ;)

Wytrwałości i cierpliwości, ja swojego skladam i ogarniam już prawie pół roku :wink:

Opublikowano

Zależy czy samemu się robi przy aucie czy zleca usługi. Ja staram się jak najwięcej robić sam. Jaki to rocznik? Przebieg?

Opublikowano
  • Autor

2016. 122k przebiegu 

 Jak tylko mam możliwość i przede wszystkim czas to też wolę zrobić sam. 

Jak nie to mam kilka zaufanych osób.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.