Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, WojtekA6C7 napisał(a):

Przód : 4H0853605CT94 ,A8,S8,Q2,Q8

 

Tył : 8W6853742AT94 ,RS5 Coupe 

Zamawiałem do siebie i wymiary te same co c7 lift 

Dzięki :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, qlimazz napisał(a):

Stensiki cieszą oko a jak się jeździ ? ?

W zeszłym roku spas do błotnika był dokładnie taki sam, kilka tys km zrobione. Nie mam zastrzeżeń. Auto jako drugie w domu więc nie wszędzie musi wjeżdżać ?

Opublikowano
  • Autor

Update. 

Kurier był jeszcze dwa razy i mam w końcu 4 koła. ?

Znaczek z przodu zmieniony. Z tyłu chciałem spróbować z naklejka quattro ale niestety przyszła za duża więc jeżdżę z gołą d*pą ?

IMG_20240113_154323.thumb.jpg.1ce546bc45ee3ff208ab0e20b8cad1a4.jpg

 

IMG_20240113_154339.thumb.jpg.30fae9950ae104419eaea20b48e1ac78.jpg

 

IMG_20240113_154405.thumb.jpg.6d70fffc52746ba9b8a5e5a3fd050aa1.jpg

 

IMG_20240113_130153.thumb.jpg.6e58c93bf46126c091131fd7a0945fee.jpg

 

IMG_20240113_154345.thumb.jpg.b9e063c0a0ce704648fba7aef5c3c175.jpg

IMG_20240113_154329.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 13.01.2024 o 16:25, duffy napisał(a):

Z tyłu chciałem spróbować z naklejka quattro ale niestety przyszła za duża więc jeżdżę z gołą d*pą ?

Dobrze wygląda - koła też ?

Opublikowano

Jest klawo. ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale piękna kabinka ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tarcze 390mm masz od jakiego auta? Mercedes GLS? Udało mi się kupić zaciski akebono w dobrej cenie, zastanawiam się czy dać tarcze 375 ori z Audi czy dać z marca.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem z czego miałem tarcze. Sorry że ci nie odpisałem, dawno nie zaglądałem. Mój zestaw akebono z 390mm będzie na sprzedaż. 

 

W aucie sporo zmian. 

Wrzucę jakiś update na dniach 

Na bieżąco zmiany będą też na 

Instagram

IMG_20240828_195224.thumb.jpg.f9e273a6d7f1152612f7fb3952b1acff.jpgIMG_20240828_195644.thumb.jpg.8613350637e546eaa263ff9b47c0a48b.jpg

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Lusterka w czarny połysk i będzie malyna. ?

Opublikowano

Piękne shooty ma oko kolega. Fura też robi wrażenie od jakiegoś czasu choruje na taki look biale auto w pakiecie czerń.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Lusterka w czarny połysk i będzie malyna. ?

Lustro od strony kierowcy było rozbite w mak i czeka na naprawę,  myślę nad czarnymi ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, qlimazz napisał(a):

Piękne shooty ma oko kolega. Fura też robi wrażenie od jakiegoś czasu choruje na taki look biale auto w pakiecie czerń.

Dzięki 

Opublikowano

Tarcze 420 mm ?

Opublikowano
  • Autor

Tak i 10 tłoczkowy zacisk 

Opublikowano
  • Autor

356 z tyłu ?

Opublikowano

Sztos furka

Opublikowano
  • Autor

,Dobra to na bieżąco,

Jak już widać wcześniej na foto, zmieniłem hamulce z 390/330 na 420/356 przy okazji zmieniając też kolor po kilku latach latania na żółtych. 

 

17250215513596542013407220116180.thumb.jpg.9ea0fc29b37fd45d95972b1f9d4ff698.jpg

IMG_20240826_172548.thumb.jpg.1a91f09c556abcc3f6a2c6f352234671.jpg

17250215866531920069344211828977.thumb.jpg.652b141f1286e860e37dbead78ba9dcc.jpg

?

 

Na tyle zadomowił się maxton z końcówkami 4x100mm  i znaczek w czarnym połysku 

17250218407051926630109031320367.thumb.jpg.b93ca8ec5c3e7d4345977d0370774c46.jpg

IMG_20240828_181756.thumb.jpg.def2b7d658510b13607f3a2c3eaed12d.jpg

 

Korek wlewu oleju R8

IMG_20240830_105051.thumb.jpg.baadad7dd1d5e9a38c6423aa1be7c4a4.jpg

IMG_20240830_105313.thumb.jpg.5ec93c46132a6ff336472743e4e55cfa.jpg

 

Puszka filtra powietrza z rs6… częściowo otwarta, w połączeniu z moim silikonowym dolotem i filtrem k&n mam dźwięk jak w małym hellcatcie ?

IMG_20240830_105023.thumb.jpg.4537c13d20ecb8491acd7cf121c6dc5a.jpg

IMG_20240830_114325.thumb.jpg.362a764bf9affb49c99460a7a36a157a.jpg

IMG_20240830_122450.thumb.jpg.23fd06561618d378097a0bf9f9675d52.jpg

 

Wymienione przetarte nadkoleIMG_20240830_132541.thumb.jpg.48744647fc42ec3df6dc833c16bda421.jpgIMG_20240830_133221.thumb.jpg.2ed06c1f0e12872c80fd59bc5508a2ba.jpg

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano
  • Autor

Leży też już cześć klamotów pod wyższe moce, dużo większy wymiennik ciepła

17250228759501329690653096702668.thumb.jpg.a9f49b633e6bace068938998c728cf61.jpg

 

Dp w izolacji i środkowy wydech z przeniesionymi pod skrzynie katalizatorami plus dłuższe wiązki do sond.

 

 

IMG_20240828_091145.thumb.jpg.0829047d4c94117d6d8d09e5de54aab8.jpg

 

Brakuje mi jeszcze wydajniejsza pompa wody i czas na montaż. Później muszę się umówić na program i hamownie. Byłoby spoko jeśli uda się przed zimą 

 

 

Opublikowano

Jak wrażenia po zmianie hebli ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.