Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na allegro. Użytkownik cargrille z Litwy chyba. 

Na tą chwilę widzę że nie ma akurat takiego ale zapytaj. 

Sprzedawany jako zamiennik ale pasuje idealnie, z tyłu ma numery i znaczek audi 

 

Opublikowano

Pewnie to oryginał ze startym logo...

Opublikowano
  • Autor

Usunąłem naklejkę i srebrne oznaczenia modelu i silnika z klapy. 

IMG_20230225_150856.thumb.jpg.706f03a12b6b638eead84e69ff29cb91.jpg

IMG_20230225_150949.thumb.jpg.eda5e428dee0b93497ac9e4122729e80.jpg

Zawieszenie się już ułożyło, przód trzeba obniżyć :wink:

IMG_20230225_151038.thumb.jpg.fe75b242d56cc29131034097a17e9174.jpg

 

Czekam jeszcze na króciec i w przyszły weekend będę rzeźbił dolot.  

IMG_20230224_183231.thumb.jpg.28ad0613ff05b4e9bef8e4b0b6e5919b.jpg

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Dolot poskładany i swistak się teraz odzywa.IMG_20230303_172656.thumb.jpg.0ea047f37dd0bdf519a57778654961bf.jpgIMG_20230303_172749.thumb.jpg.a4d37c34bb5cc7c65b9ef2965eb855d6.jpg

IMG_20230303_175231.thumb.jpg.01cf65d9decd5513fc291401b9c8f1f5.jpg

 

 

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Kolego, lampy tył dałeś EU czy przerabiałeś amerykańskie?  Jeśli USA to ciągnąłeś kable do BCM?

Opublikowano
  • Autor

Lampy są przerabiane, jeden kabel w klapie bagażnika tylko dołożony. Działają jak oryginalne europejskie. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć duffy mam prośbe. Kolega mi podesłał twój temat i jestem ciekawy odnośnie dolotu. W chwili aktualnej wywaliłem puche od filtra i żłożyłem dolot z nierdzewki oraz stożek jednak bez osłony termicznej filtr szybko wysycha i mocno zasysa go do środka. Pytanie do ciebie co ty kupowałes aby zrobić dolot tak jak masz na zdjęciu? WIdze że są dwa kolanka silikonowe oraz rura w środku. Podzieliśz się informacją tutaj lub na maila co dokupić aby to złożyć. + Czy filtr w puszce zostawiłeś fabryczny czy tez jest załozony sportowy?

[email protected]

 

Pozdrawiam :)

1.jpeg

Opublikowano

Zostaw sobie ori puchę ewentualnie zrób dziurki na górnej części jak jest w s/rs w to jakiegoś dedykowanego kn, albo pipercrossa

Opublikowano
Godzinę temu, qujot napisał(a):

Zostaw sobie ori puchę ewentualnie zrób dziurki na górnej części jak jest w s/rs w to jakiegoś dedykowanego kn, albo pipercrossa

Myslałem tak zrobić ale wolałbym mieć tak jak duffy.

Opublikowano
Godzinę temu, qujot napisał(a):

Zostaw sobie ori puchę ewentualnie zrób dziurki na górnej części jak jest w s/rs w to jakiegoś dedykowanego kn, albo pipercrossa

Dziurki ma tylko RS

Opublikowano
2 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

Dziurki ma tylko RS

Zrobie tak ja ma duffy tylko zastanawia mnie kąt łącznika silikonowego. 135 stopni będzie ok?

Opublikowano
  • Autor

Przesłałem ci wszystko na priv. 

Przód 2cm niżej. 

IMG_20230310_200920.thumb.jpg.34dc93bd452c2d588abf17f25b010827.jpg

IMG_20230310_192704.thumb.jpg.e9695932d304e8fb7916dcb990a02cf3.jpg

 

No i zakupiłem dekory, moje były uszkodzone. Muszę znaleźć chwilę żeby to założyć. 

IMG-20230324-WA0007.thumb.jpeg.25a4a3da2f417376660d93e7a835a37a.jpeg

IMG_20230324_213331.thumb.jpg.da5c70a12e197d06bec4067dc01e4739.jpg

Opublikowano

Fela Fajna, ja mam póki co takie z USA bremmercraft br17 na all season ale mysle nad zmianąna rotory z S5 z et 24 ;D

Jeśli macie jakieś pomysły co do felg do słucham uwaznie.

 

Dzięki za info o dolot mam na priv już sklejam.

 

2.jpg

Opublikowano

Krzychu nie spamuj koledze w temacie, załóż swój :P

Opublikowano
15 godzin temu, audicoman napisał(a):

Krzychu nie spamuj koledze w temacie, załóż swój :P

Przepraszam ?

Dzięki za pomoc i powodzenia ;D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wywaliłem "meblościankę" z audi. Trochę ponad 2h roboty ale warto było, jest teraz kompletny czarnuch. 

Przed: 

IMG_20230502_190859.thumb.jpg.6ee396a4dccacfa18811cb3e28595835.jpg

 

I po: 

IMG_20230502_214010.thumb.jpg.bb1138de6ca072dada3159d83402d64d.jpg

IMG_20230502_214034_1.thumb.jpg.6b33072386bf731862ed2575e77ebf58.jpg

 

 

Wewnątrz jeszcze przyjdzie kolej na przeróbkę kierownicy i chyba tyle :wink:.

 

Tutaj fajna instrukcja krok po kroku jak rozebrać tunel

WWW.AUDIZINE.COM

Like many folks on here I wanted to change my center trim piece but unfortunately, this job requires the...

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Beaufort jak dla mnie petarda jest  ;) Sam wymieniałem u Siebie z alu szczotki 

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał(a):

Beaufort jak dla mnie petarda jest

Do C6 też były dostępne?

Opublikowano
3 minuty temu, pelonek1 napisał(a):

Do C6 też były dostępne?

Nie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.