Treść opublikowana przez mlody22122
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
do skrzyni a do dyfra i już o innym oznaczeniu trzeba lać?
-
Końcówki wydechu 1.8T
KOŃCÓWKA WYDECHU TŁUMIKA NAKŁADKA INOX NIERDZEWKA 8512747365 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 32,90 zł - KOŃCÓWKA WYDECHU TŁUMIKA NAKŁADKA INOX NIERDZEWKA (8512747365). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
podlinkuj folie mam dziure po gazie chcialem to zakryc
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
poka a nie się czaisz
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
- Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
LAMPKI LED PODŚWIETLENIE do Audi A3 8P A4 B6 B7 A6 6060695474 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 25,99 zł - LAMPKI LED PODŚWIETLENIE do Audi A3 8P A4 B6 B7 A6 (6060695474). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! słyszałem ze jak klejem na gorąco się je zaleje to będą długo służyć testował ktoś bo one własnie często z tyłu rdzewiały i wtedy zaczynały mrugać- Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
no hamulce robią wrażenie całe auto za***iste ?- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
?- Grupowe zdjęcie Bukowina 2019
?- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
?- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
?- Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
?- Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
❤️???- Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
dawaj wincej- [ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
- JAKIE ZARÓWKI PRZECIWMGIELNE H11
.- JAKIE ZARÓWKI PRZECIWMGIELNE H11
jakie żarówki polecacie żeby świeciły na biało podobnie jak ksenon ale zeby cos oświetlały. Myślałem nad taką JAPOŃSKA ŻARÓWKA Xtec H11 80W 5900K - EFEKT XENON dobra czy badziew?- RNSE a TELEWIZJA
- RNSE a TELEWIZJA
Witam ktoś z forum podłącza dekoder telewizyjny do RNSA za hajs. Czy łatwo to samemu ogarnąć? - Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS