Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, egon47 napisał:

19 to takie minimum w b8 żeby ładnie wyglądała a wiosna tuż tuż 

Dlatego poszukiwania trwają :wink:

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

Bo do 19tek powinno byc 245/35

 

17 godzin temu, Michu1996 napisał:

No właśnie ;) jeśli się nie mylę to 255/35 to w A5 jest stosowane 

Nieee...moje Audi wyjechało z taśmy produkcyjnej na 19 255/35, więc raczej ten rozmiar opony jest dedykowany do a4. Wklejam wlepe z mojej a4 gdzie mam podany rozmiar 255/35 :kox:

wlepa-drzwi.jpg

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, wolwerin napisał:

 

Nieee...moje Audi wyjechało z taśmy produkcyjnej na 19 255/35, więc raczej ten rozmiar opony jest dedykowany do a4. Wklejam wlepe z mojej a4 gdzie mam podany rozmiar 255/35 :kox:

wlepa-drzwi.jpg

Masz racje , przyjrzałem się i u mnie na wlepce tez tak jest :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siemanko :)

Kolejna modyfikacja już na pokładzie- dyfuzor S4 look :D

Jak oceniacie ? :wink:

 

IMG_E1948.JPG

IMG_E1949.JPG

Opublikowano

Dobrze wygląda :thumbup1:

Opublikowano

Nawet spoko siadło:hi:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, szafa napisał:

Dobrze wygląda :thumbup1:

Dzięki :thumbup1:

1 godzinę temu, Misiek671 napisał:

Nawet spoko siadło:hi:

Też tak myślę :thumbup:

Opublikowano

No całkiem dobrze to wyszlo

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

No całkiem dobrze to wyszlo

Największy plus, że pasował p&p :wink:

Opublikowano
  • Autor

Korzystając z ładnej weekendowej pogody zabrałem się za mały,  pozimowy detailling auta :cheesy:

Najpierw porządne mycie, a następnie nałożenie powłoki polimerycznej w postaci quick detaillera od ADBL, czego zadaniem było osiągnięcie jak największej głębi koloru oraz nabłyszczenie auta. Ponadto całe wnętrze zostało odkurzone, a deska rozdzielcza i inne elementy zostały poddane czyszczeniu, a także została na nie nałożona powłoka, która ma za zadanie chronić przed osiadaniem kurzu i innych zanieczyszczeń :wink:

Dodatkowo wpadł ori emblemat Quattro w grill, a także prezencik od taty- carbonowa nakładka na kluczyk :dance2:

IMG_1928.JPG

IMG_2032.JPG

IMG_2040.JPG

IMG_2054.JPG

IMG_2057.JPG

IMG_2059.JPG

IMG_2060.JPG

IMG_2064.JPG

IMG_2065.JPG

Opublikowano

Dobra robota:banan:

Opublikowano
20 minut temu, Michu1996 napisał:

Dodatkowo wpadł ori emblemat Quattro w grill

A to quattro jest, czy tylko tak dla zmylenia przeciwnika? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Misiek671 napisał:

Dobra robota:banan:

:hi:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, pelonek1 napisał:

A to quattro jest, czy tylko tak dla zmylenia przeciwnika? :whistling:

Nie jest to Quattro, nie ma co tego ukrywać :wink: Po prostu bardziej podoba mi się grill z tym emblematem :cheesy: całość dobrze się zgrywa, oczywiście to moja opinia, nie każdemu musi się to podobać :whistling:

Opublikowano
6 minut temu, Michu1996 napisał:

nie każdemu musi się to podobać

Dokładnie, ważne że Tobie się podoba chociaż jak dla mnie trochę za dużo tych zbędnych oznaczeń Quattro, s-line. Takie moje zdanie jednak to Twój samochód i to Tobie ma się podobać.

Opublikowano
  • Autor

Wesołego Alleluja :brzydkibanan::audi::a4fan:

B80A195A-C51D-463A-8759-F1132C4E83D2.jpeg

Opublikowano

Lepiej było dać emblemat ori na grill audi sport jak np w r8 jest niż robić fejk quattro,wymiary podobne są lub nawet takie same,taki o

37B87E3D-CBF9-4913-AFDB-42E2D756F1F1.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

Lepiej było dać emblemat ori na grill audi sport

Dokładnie , np.

6F5879F7-1B47-4D20-876B-85BD8D713FA4.jpeg

Opublikowano
  • Autor

No widzicie Panowie, Wam się podoba emblemat Audi Sport( według mnie jest naprawdę ładny ;) ) , jednak mi lepiej pasuje Quattro :wink:

Każdy ma inny gust :thumbup1:

Jednakze dziękuje za wszelkie sugestie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No i kolejne zmiany....:kox:

 

Lampy doczekały się przyciemnienia :naughty::P

IMG_2169.JPG

IMG_2170.JPG

IMG_2172.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.