Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Michu1996 napisał:

Myślałem o tym, żeby cały front na czarno zrobić, ale jak na razie zostawiłem chrom, bo według mnie fajnie się zgrywa z lusterkami :wink:

Nigdy nic nie wiadomo, więc może z czasem się to zmieni :naughty:

Wszystkie chromy w black`a jedynie lusterka zostawić. :D 

Opublikowano

Obowiązkowo ten grill w czarn daj bo się gryzie wszystko z przodu

Opublikowano

słabo ten grill wygląda :wacko:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.09.2021 o 19:12, kalix94 napisał:

Wszystkie chromy w black`a jedynie lusterka zostawić. :D 

Przemyślę :rolleyes:

 

 

13 godzin temu, karolek_ust napisał:

Obowiązkowo ten grill w czarn daj bo się gryzie wszystko z przodu

Jak na razie dla mnie jest dobrze jak jest ;) może za jakiś czas :whistling:

Opublikowano

Ramka grilla mogłaby być czarna :naughty:

Konkret wóz :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.09.2021 o 21:32, R4xx napisał:

Ramka grilla mogłaby być czarna :naughty:

Konkret wóz :kox:

Dzięki za miłe słowo :banan:

Co do ramki- może z czasem wpadnie czarna :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:siema:

Minionej niedzieli dużą ekipą zawitaliśmy na spota do Sokołowa Podlaskiego, a przy okazji zrobiliśmy jesienne foto :kox::whistling:

img_1635094691408.jpg

img_1635102683644.jpg

img_1635102803017.jpg

img_1635182676785.jpg

Opublikowano

ta ramka atrapy miała jeszcze sens przy znaczku chrom, no gryzie się to :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

ta ramka atrapy miała jeszcze sens przy znaczku chrom, no gryzie się to :kwasny:

Zastanawiam się, czy by nie dać w czerń tę ramkę dookoła, a tą na dole wraz z napisem Quattro zostawić, bo to kolor satynowy, taki jak lusterek :eusathink:

Opublikowano

jakby wrócił znaczek chrom byłoby lepiej:wink:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, marcin_o23 napisał:

jakby wrócił znaczek chrom byłoby lepiej:wink:

Znaczek w czerni zostanie, tylko teraz kwestia co dalej z ramką :rolleyes:

Opublikowano

ramkę na czarno, średnio pasuje w chromie kiedy znaczek czarny. Tak trochę pomieszane to.

Opublikowano

Ramka strasznie bije po oczach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

@wolwerin @R4xx mówicie o całej ramce czarnej wraz z napisem quattro czy proponujecie tą małą ramkę w satynie z napisem zostawić jak jest ? :eusathink:

Opublikowano

Okleiłbym bym wszystko na czarno. Ale ciekawi mnie jaki byłby efekt jakbyś okleił dużą i małą ramkę a sam napis quattro zostawić w satynie.

Weź czarną taśmę izolacyjną i na próbę oklej poszczególne elementy. Zajmie Ci to 15 minut pracy a pokaże Ci efekt na jaki możesz liczyć. Twój samochód i Tobie ma się podobać, może znajdziesz sobie jakąś kombinację jaka Ci podejdzie.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie muszę popróbować w jakiej "konfiguracji" by to najlepiej siadło :whistling:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy przedwiosenny modzik :D

 

Dołożenie splitterów tylnych bocznych black piano :)

 

:drinks::drinks::drinks: @Misiek671

259846944_434336195089191_3805090380475286380_n.jpg

272496059_632747444667500_5426555217823461609_n.jpg

272706668_1557780921275008_4976652762413878087_n.jpg

Opublikowano

Michał, na co montowałeś te spliterki?

Fajnie to wygląda:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Adam87 napisał:

Michał, na co montowałeś te spliterki?

Fajnie to wygląda:thumbup:

Cieszę się, że się podoba :)

Splitterki montowałem do zderzaka i nadkola na wkręty, które już były w zestawie :whistling:

Opublikowano
21 minut temu, Michu1996 napisał:

Cieszę się, że się podoba :)

Splitterki montowałem do zderzaka i nadkola na wkręty, które już były w zestawie :whistling:

Chyba będzie trzeba takie zanontować:thumbup1:

Do zobaczenia na zlocie:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.