Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

„Dzień z życia detaillera” :tongue4:

 

Dziś wpadł wosk na auto :wub::whistling:

ADEEA12B-DCB4-48D8-AFD0-238C367FAA4E.jpeg

F0203E30-0800-4887-BC99-A610D6BABE80.jpeg

1EBED467-3B51-4DC5-A3D6-81583A78D007.jpeg

2CAFD0CF-43E8-4C13-9C37-644F26BE2612.jpeg

Opublikowano

No i ładnie nasmalcowany

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, karolek_ust napisał:

No i ładnie nasmalcowany


Błysk musi być , trzeba się jakoś prezentować na mieście :dancing:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hejkaaa :hi:

 

Przyszedł czas na jesienną sesję :whistling::whistling::whistling:

image0.jpeg

image1.jpeg

image2.jpeg

Opublikowano
13 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Hejkaaa :hi:

 

Przyszedł czas na jesienną sesję :whistling::whistling::whistling:

image0.jpeg

image1.jpeg

image2.jpeg

Kolor ładniejszy w B9 ale reszta + dla B8?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Wandej napisał(a):

Kolor ładniejszy w B9 ale reszta + dla B8?

Podziękował :thumbup1::hi:

Opublikowano

Tutaj ciężki wybór, obydwie ładne.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Szybki shot w LLU :whistling:

D90D3CE6-DADC-4A8C-8847-D6EC79D94F32.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas pokazać nowy setup na lato :whistling:

 

- nowa rolka Yanar Wheels Y-NL47 19" 9,5J ET35 Silver Machined Face :banan:

-full body Maxton :tongue4:

-ściema szyby czołowej :palacz:

 

 

 

:hi::hi::hi:

 

 

 

IMG_E8084.JPG.825c9593b49fd26c2111a5ed16625886.JPGIMG_E8085.JPG.c8040e1af3a16b8cb27e4045330b3473.JPG

IMG_E8091.JPG

IMG_E8093.JPG

IMG_E8105.JPG

IMG_E8115.JPG

IMG_E8118.JPG

IMG_E8123.JPG

IMG_E8125.JPG

Opublikowano
2 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

Czas pokazać nowy setup na lato :whistling:

 

- nowa rolka Yanar Wheels Y-NL47 19" 9,5J ET35 Silver Machined Face :banan:

-full body Maxton :tongue4:

-ściema szyby czołowej :palacz:

 

 

 

:hi::hi::hi:

 

 

 

IMG_E8084.JPG.825c9593b49fd26c2111a5ed16625886.JPGIMG_E8085.JPG.c8040e1af3a16b8cb27e4045330b3473.JPG

IMG_E8091.JPG

IMG_E8093.JPG

IMG_E8105.JPG

IMG_E8115.JPG

IMG_E8118.JPG

IMG_E8123.JPG

IMG_E8125.JPG

No i elegancko?

Opublikowano

Oryginalny wzór Yanar ?

Oblookamy na żywo w Bukowince.

Pozdrowienia ?

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, black4 napisał(a):

Oryginalny wzór Yanar ?

Oblookamy na żywo w Bukowince.

Pozdrowienia ?

:drunk:

Opublikowano

Sztosik. :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na przełomie marca i kwietnia odbył się XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska :hi::a4fan:

 

Poniżej kilka fotek :whistling:

 

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę:oklasky: oraz super fotki @M0ZART @Magdalenah :decayed:

20230401_130459.jpg

20230401_131159.jpg

IMG_8168.JPG

IMG_8172.JPG

IMG_8174.JPG

IMG_8184.JPG

IMG_8190.JPG

IMG_8194.JPG

IMG_8201.JPG

IMG_8223.JPG

IMG_8226.PNG

Opublikowano
18 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Na przełomie marca i kwietnia odbył się XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska :hi::a4fan:

 

Poniżej kilka fotek :whistling:

 

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę:oklasky: oraz super fotki @M0ZART @Magdalenah :decayed:

20230401_130459.jpg

20230401_131159.jpg

IMG_8168.JPG

IMG_8172.JPG

IMG_8174.JPG

IMG_8184.JPG

IMG_8190.JPG

IMG_8194.JPG

IMG_8201.JPG

IMG_8223.JPG

IMG_8226.PNG

Pięknie się prezentuje?

Opublikowano

nie myślałeś żeby jednak pójść w pakiet czerń i wywalić te chromy?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.04.2023 o 09:47, jedrekx napisał(a):

nie myślałeś żeby jednak pójść w pakiet czerń i wywalić te chromy?

 

Nie po to szukane były lustra od RS-a, żeby teraz je w czerń zamieniać :whistling: No bo skoro pakiet czerń to all black, a ja wolę jednak zostawić chromy, bo moim zdaniem to dobrze współgra do czarnego sedana :kox:

Opublikowano

chromy jak najbardziej są ok, dobrze wyglądają do czarnego auta, jedynie (będę się powtarzał) gryzie w oczy czarny znaczek z satynowym grillem

Opublikowano
  • Autor

No cóż każdy ma inne gusta, mnie pasuje bardzo ta satynowa ramka z przodu do lusterek, dlatego tak zostało :D

@marcin_o23 gryzie Cię w oczy sama ramka czy całość z napisem na dole Quattro? 

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał(a):

 

Nie po to szukane były lustra od RS-a, żeby teraz je w czerń zamieniać :whistling: No bo skoro pakiet czerń to all black, a ja wolę jednak zostawić chromy, bo moim zdaniem to dobrze współgra do czarnego sedana :kox:

po prostu zapytałem ;) ja jestem akurat z tych, którzy za chromami nie przepadają... chociaż sam je mam w S5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.