Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, KonradA4troop napisał:

No, no ta fela i zacisk robi robote. :D

Podziękował :hi: no to już masz pomysł na kolejną modyfikację ? :whistling:

Opublikowano
21 godzin temu, Michu1996 napisał:

Podziękował :hi: no to już masz pomysł na kolejną modyfikację ? :whistling:

Oczywiście, ale to za jakiś czas, na razie chwilowo przerwa w modach do wakacji, dalej zobaczymy. :D

Opublikowano
  • Autor

Kilka ujęć z trasy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej :wub:

@reikeb podziękuj Dorocie za fotki :hi::kox:

277145318_809042543388932_9050682120232881895_n.jpg

277405621_1025446414988443_4402378139034592665_n.jpg

277594457_977050506517345_8179134984781641141_n.jpg

277612624_793856781590011_5407218370938744383_n.jpg

Opublikowano

Fajnie wygląda zacisk

Opublikowano

Tej felgi do siebie szukam. :D Ładnie u ciebie to gra z całą resztą. :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Fajnie wygląda zacisk

No w porównaniu do serii jest przepaść wizualna :wink:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, KonradA4troop napisał:

Tej felgi do siebie szukam. :D Ładnie u ciebie to gra z całą resztą. :D

Nie wiem jak teraz sytuacja , ale kiedyś jak szukałem to nie było tak łatwo :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sesja Majówkowa 2k22 :decayed::naughty:

 

@Misiek671 :wub::whistling:

3776066B-A7C5-4644-B8C7-0B05ED8B21AE.jpeg

30DBCC6F-4498-4588-8800-F6AD4F27C200.jpeg

6BF28F28-FEBC-41BE-90D5-B0271BFA9A26.jpeg

33EE426E-3DC6-4BCD-BD4F-D08FB1DC3E64.jpeg

Opublikowano

Fajna rodzinka ???

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Misiek671 napisał:

Fajna rodzinka ???

Rodzina :a4fan: :hi:

Opublikowano

Usuń ten chrom z grilla i będzie lepiej

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, karolek_ust napisał:

Usuń ten chrom z grilla i będzie lepiej

Chrom został, bo pasuje do lusterek :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany we wnętrzu :whistling::wub::decayed:

 

Kierownica full perforacja RS4, była cała, prosta, a jest ścięta :banan:

 

Emblemat zmieniony z RS na S-Line :)

IMG_5835.JPG

IMG_6084.JPG

IMG_6120.jpg

IMG_6121.jpg

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano

No no:thumbup1:Ta kiera zawsze robi robote

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, instruktor83 napisał:

No no:thumbup1:Ta kiera zawsze robi robote

Fajnie, że się podoba :)

Opublikowano

Piękna kiera :wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Michu1996 napisał:

Małe zmiany we wnętrzu :whistling::wub::decayed:

 

Kierownica full perforacja RS4, była cała, prosta, a jest ścięta :banan:

 

Emblemat zmieniony z RS na S-Line :)

IMG_5835.JPG

IMG_6084.JPG

IMG_6120.jpg

IMG_6121.jpg

Ideolo?Widziałbym taka u siebie.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Wandej napisał:

Ideolo?Widziałbym taka u siebie.

Dziękuje :hi:

Niestety z tą kierą ciężki temat teraz jest :facepalm:

Opublikowano

Miodzio:hi:

Opublikowano

Ja ci już mówiłem, ale to nic, jeszcze raz, za**bista, mega pasuje ci do auta, powinien tak z fabryki wyjechać. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.