Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Ja ci już mówiłem, ale to nic, jeszcze raz, za**bista, mega pasuje ci do auta, powinien tak z fabryki wyjechać. :D

:hi:
 

To kiedy swoją robisz ? :kox:

Opublikowano

Ta kiera to oryginalna czy jakaś chińska podróba?:eusathink:

Opublikowano

Oryginalna przerobiona.

Opublikowano
10 minut temu, Langista napisał:

Oryginalna przerobiona.

Czyli jak przerobiona to jak dla mnie żadna rewelacja.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 godziny temu, Michu1996 napisał:

:hi:
 

To kiedy swoją robisz ? :kox:

Ja na razie zawieszenie / lakiernik / servotronic / koła ogarnę, w tej kolejności, ale też się pojawi, bo robi robotę. :D

 

NelsonPL ta "żadna rewelacja" zmienia całe wnętrze, tutaj wygląda świeżo i ładnie, a u ciebie jak stary kondon. :p 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, NelsonPL napisał:

Ta kiera to oryginalna czy jakaś chińska podróba?:eusathink:

Patrząc na Twój temat odnośnie auta i poziommerytoryczny , nie mamy o czym rozmawiać ;)

Kierownica jest oryginalna , a Ty lepiej dalej inwestuj w mody którymi się tylko chwalisz a nic z tego nie wynika i najlepiej udaj się do ASO:hi:

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Czyli jak przerobiona to jak dla mnie żadna rewelacja.

W ASO jakbym kupił to byłoby coś prawda ? ;)

Opublikowano

Jak nie z ASO to się nie liczy .tak jak dla niego kupno nowej org  rzeczy z allegro to tez się nie liczy .

 

Fajnie odmłodniało wnętrze

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Ja na razie zawieszenie / lakiernik / servotronic / koła ogarnę, w tej kolejności, ale też się pojawi, bo robi robotę. :D

 

NelsonPL ta "żadna rewelacja" zmienia całe wnętrze, tutaj wygląda świeżo i ładnie, a u ciebie jak stary kondon. :p 

No to czekam na efekty :thumbup1: będzie co oglądać na spocie :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@Michu1996 Mile zaskoczenie we Wrocławiu ?. Fenomenalnie wygląda w realu, pozdrowienia! 

BF7FCD0D-D71D-4C7C-8D50-1C67C12747A3.jpeg

84E1C2D3-CE01-455E-8A73-54EDE4198A56.jpeg

Edytowane przez phiel

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.07.2022 o 21:45, phiel napisał:

@Michu1996 Mile zaskoczenie we Wrocławiu ?. Fenomenalnie wygląda w realu, pozdrowienia! 

BF7FCD0D-D71D-4C7C-8D50-1C67C12747A3.jpeg

84E1C2D3-CE01-455E-8A73-54EDE4198A56.jpeg

No proszę jakiś spotter mnie złapał :tongue4:

Bylem na Ultrace akurat :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś mały detailling felg i zacisków :wub:

B3BA28C3-B4BB-434B-924E-D428B69415D6.jpeg

2E2C465B-1C9C-4510-BA14-30BFAFDFC03F.jpeg

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano

Ale byłby kot z czarnym grillem :decayed:

(no i bez napisu quattro) :wink: chyba ze będziecie rezać Q :hi:

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, 07_yeti napisał:

Ale byłby kot z czarnym grillem :decayed:

(no i bez napisu quattro) :wink: chyba ze będziecie rezać Q :hi:

Mówiłem Ci, że ramka zostaje żeby współgrało z lusterkami :tongue4:

 

A po co rezać Q skoro już jest ? :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 20.07.2022 o 07:14, Michu1996 napisał:

Mówiłem Ci, że ramka zostaje żeby współgrało z lusterkami :tongue4:

 

A po co rezać Q skoro już jest ? :grin:

Fajna furka teraz wygląda jak wypasiona RS4  co do chromu  z przodu jest Ok 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, slawinho napisał:

Fajna furka teraz wygląda jak wypasiona RS4  co do chromu  z przodu jest Ok 

Cieszę się ze się podoba :naughty:

Opublikowano

A to auto jest faktycznie Quattro?:whistling:

Opublikowano
8 minut temu, NelsonPL napisał:

A to auto jest faktycznie Quattro?:whistling:

Tak jak Twoje

Opublikowano
W dniu 31.07.2022 o 22:58, Dev napisał:

Tak jak Twoje

Jego jest ULTRA... ma napęd na 5 kół, w tym na to zapasowe w bagażniku :dance2:

 

Co do samochodu z tematu to wygląda za***iście 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tomek_091019 napisał:

Jego jest ULTRA... ma napęd na 5 kół, w tym na to zapasowe w bagażniku :dance2:

 

Co do samochodu z tematu to wygląda za***iście 

:hi::hi::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.