Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przygotowania pełną parą :D 

Z boku wygląda całkiem spoko , od tyłu ja osobiście chyba dał bym lekko wyżej :) 

Ale jest ciekawie, na plus :D

Opublikowano

Moim zdaniem bardzo kiepsko to wygląda.:cygaro:

Opublikowano

Poszerzają wizualnie tył teraz przy dole zderzaków . A nie montowales w ACO?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Chyba będzie trzeba takie zanontować:thumbup1:

Do zobaczenia na zlocie:hi:

Montuj to oblukamy na zlocie :banan:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, reikeb napisał:

Przygotowania pełną parą :D 

Z boku wygląda całkiem spoko , od tyłu ja osobiście chyba dał bym lekko wyżej :) 

Ale jest ciekawie, na plus :D

Trzeba się przygotować na Bukowinę :grin::P

Dla mnie jest dobrze, jak jest ;) zawsze coś nowego :P

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Moim zdaniem bardzo kiepsko to wygląda.:cygaro:

Rzecz gustu ;) ale nie montowałem w ASO :grin:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Poszerzają wizualnie tył teraz przy dole zderzaków . A nie montowales w ACO?

Nieee, w ASO nie :P czyli poszerzenie na plus ? :)

Opublikowano
36 minut temu, Michu1996 napisał:

Trzeba się przygotować na Bukowinę :grin::P

Dla mnie jest dobrze, jak jest ;) zawsze coś nowego :P

Tobie musi się podobać, resztą nie ma co się przejmować bo każdy ma swój gust :D 

Zawsze to coś się dzieje a nie nudna seria :D 

Ja na Bukowinę też się ostro szykuję - umyję auto :doh: no chyba że 80-tka będzie już jeździć to może zaryzykuję :kox:

Opublikowano

No nawet spoko, ale jak z tyłu to i po bokach by pasowało coś jeszcze dorzucić. :D 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, reikeb napisał:

Tobie musi się podobać, resztą nie ma co się przejmować bo każdy ma swój gust :D 

Zawsze to coś się dzieje a nie nudna seria :D 

Ja na Bukowinę też się ostro szykuję - umyję auto :doh: no chyba że 80-tka będzie już jeździć to może zaryzykuję :kox:

Dokładnie , ważne że się coś dzieje :wink:

Coś planujesz oprócz umycia auta na Bukowinę? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KonradA4troop napisał:

No nawet spoko, ale jak z tyłu to i po bokach by pasowało coś jeszcze dorzucić. :D 

Na bokach są listwy S-Line ;) nie wiem czy jest sens coś jeszcze dokładać pod tym :rolleyes:

Opublikowano
44 minuty temu, Michu1996 napisał:

Na bokach są listwy S-Line ;) nie wiem czy jest sens coś jeszcze dokładać pod tym :rolleyes:

Tylko szkoda że na innej wysokości, ja bym rezał do kompletu jeszcze niżej. :D

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, KonradA4troop napisał:

Tylko szkoda że na innej wysokości, ja bym rezał do kompletu jeszcze niżej. :D

Zobaczymy zobaczymy :whistling:

Opublikowano

Rzecz gustu. Mi się nie podoba, ale nie o to w tym chodzi:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dużo ciekawych aut, polecam obejrzeć :banan:

Kto bystry znajdzie tu klubowe auto ? :tongue4:

Opublikowano

Kurde fajnie że są takie spoty jeszcze . Pamiętam stare dobre czasy jak u mnie w okolicy co piątek byly spotkania na stacji lotos

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.03.2022 o 06:04, karolek_ust napisał:

Kurde fajnie że są takie spoty jeszcze . Pamiętam stare dobre czasy jak u mnie w okolicy co piątek byly spotkania na stacji lotos

W Warszawie co sobota jest WNR :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu auto będzie się szybko zatrzymywać .....:D

 

Wpada zestaw hebli od A6 C7  356/330mm :tongue4::banan::wub:, tarcze nawiercane Zimmermann 

Dodatkowo, montaż dystansów 10mm przód oraz 15mm tył :)

Sezon letni czas zacząć :whistling::whistling::whistling:

 

Podziękowania za skompletowanie zestawu dla @rs dziadek i @Wandej :thumbup1:

IMG_5503.jpg

IMG_5520.jpg

IMG_5538.jpg

IMG_5541.jpg

IMG_5545.jpg

IMG_5528.jpg

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano
7 minut temu, Michu1996 napisał:

W końcu auto będzie się szybko zatrzymywać .....:D

 

Wpada zestaw hebli od A6 C7  356/330mm :tongue4::banan::wub:, tarcze nawiercane Zimmermann 

Dodatkowo, montaż dystansów 10mm przód oraz 15mm tył :)

Sezon letni czas zacząć :whistling::whistling::whistling:

IMG_5503.jpg

IMG_5520.jpg

IMG_5538.jpg

IMG_5541.jpg

IMG_5545.jpg

IMG_5528.jpg

No i super:hi:

Opublikowano

No, no ta fela i zacisk robi robote. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.