Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu długo wyczekiwany mod ....:D

 

.............Grill RS look oraz kratki halogenów w plaster miodu :kox::wub:

IMG_2399.JPG

IMG_2404.JPG

IMG_2405.JPG

IMG_2408.JPG

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

W końcu długo wyczekiwany mod ....:D

 

.............Grill RS look oraz kratki halogenów w plaster miodu :kox::wub:

IMG_2399.JPG

IMG_2404.JPG

IMG_2405.JPG

IMG_2408.JPG

Bardzo fajnie się prezentuje:banan:

Opublikowano

no teraz ten napis quattro jest jeszcze lepiej widoczny :grin:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Misiek671 napisał:

Bardzo fajnie się prezentuje:banan:

No mi tez się mega podoba :wub:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, marcin_o23 napisał:

no teraz ten napis quattro jest jeszcze lepiej widoczny :grin:

No to prawda :decayed: mnie się podoba ten grill, bo przy napisie quattro jest satynowa wstawka, która dobrze pasuje do r-sowych lusterek :wink:

Opublikowano

Napis guattro fajny, tylko czy jest sens pokazywać komuś coś czego się nie ma? Dla mnie przerost formy nad treścią ale to właścicielowi ma się podobać, rzecz gustu jasna sprawa. 

Opublikowano
17 godzin temu, monthrey12 napisał:

Napis guattro fajny, tylko czy jest sens pokazywać komuś coś czego się nie ma? Dla mnie przerost formy nad treścią ale to właścicielowi ma się podobać, rzecz gustu jasna sprawa. 

Dobrze powiedziane jak mu się podoba niech ma.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.05.2021 o 14:01, monthrey12 napisał:

Napis guattro fajny, tylko czy jest sens pokazywać komuś coś czego się nie ma? Dla mnie przerost formy nad treścią ale to właścicielowi ma się podobać, rzecz gustu jasna sprawa. 

Mnie ten grill się podoba , dlatego taki wleciał :kox:

Opublikowano
3 minuty temu, Michu1996 napisał:

Mnie ten grill się podoba , dlatego taki wleciał :kox:

No i bardzo dobrze powiedziane to tobie ma się podobać a nie innym:banan:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Misiek671 napisał:

No i bardzo dobrze powiedziane to tobie ma się podobać a nie innym:banan:

Dokładnie tak :naughty: dla mnie jest sztos :buhaha:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała modyfikacja stylistyczna .....:P

Końcówki wydechu w Piano Black :naughty:

Dzięki za ogarnięcie tematu dla @Misiek671 :whistling:

@black4 trochę podkusił no i jest kolejny mod na pokładzie :lol1:

IMG_2679.JPG

IMG_2683.JPG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Michu 1996 

Warto było pokusić

Efekt ?

Podobnie u Misiek671  

Pozdrowienia ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć :D

Po dłuższej nieobecności pora przedstawić kolejne mody :wink: :

- emblematy przód/tył w piano black

- przyciemka szyb z przodu

- dokładka przód Maxton 

- lotka S4 look

 

:banan:

IMG_2812.JPG

IMG_3276.JPG

IMG_3278.JPG

IMG_3303.JPG

IMG_3304.JPG

IMG_3390.JPG

IMG_E2694.JPG

Opublikowano

Witaj, 
znaczek na tył założyłeś oryginalny ??

Opublikowano

Hamulce zmieniaj szybko. Bo jak się to ma do tych modów......?????

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.08.2021 o 20:27, DominikCz napisał:

Witaj, 
znaczek na tył założyłeś oryginalny ??

Cześć, 

Nasi przyjaciele z Chin też mają takie emblematy :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.08.2021 o 21:11, pawel72689 napisał:

Hamulce zmieniaj szybko. Bo jak się to ma do tych modów......?????

Jest to w planach, ale wszystko w swoim czasie, pozdrawiam :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wraz z @Misiek671 odwiedziliśmy Ogólnopolski Zlot Audi w Łodzi :audi::whistling:

IMG_3765.JPG

Opublikowano

Według mnie chromy na przodzie OUT!  :D 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, kalix94 napisał:

Według mnie chromy na przodzie OUT!  :D 

Myślałem o tym, żeby cały front na czarno zrobić, ale jak na razie zostawiłem chrom, bo według mnie fajnie się zgrywa z lusterkami :wink:

Nigdy nic nie wiadomo, więc może z czasem się to zmieni :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.