Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
37 minut temu, Michu1996 napisał:

No i kolejne zmiany....:kox:

 

Lampy doczekały się przyciemnienia :naughty::P

IMG_2169.JPG

IMG_2170.JPG

IMG_2172.JPG

No i teraz gotowy na słoneczne lato:banan:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Misiek671 napisał:

No i teraz gotowy na słoneczne lato:banan:

:decayed: No prawie , teraz czas na ładne koło :whistling:

Opublikowano
13 godzin temu, Michu1996 napisał:

:decayed: No prawie , teraz czas na ładne koło :whistling:

Przydało by się:banan:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Misiek671 napisał:

Przydało by się:banan:

Teraz trzeba znaleźć ładny wzór felg :decayed:

Opublikowano

Dużo lepiej lampy, folią robiłeś? Ja moje lakierowalem farba bazowa pewna mixtura i na to bezbarwny 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.04.2021 o 16:40, karolek_ust napisał:

Dużo lepiej lampy, folią robiłeś? Ja moje lakierowalem farba bazowa pewna mixtura i na to bezbarwny 

No teraz na żywo dużo lepiej się auto prezentuje, powinno tak wychodzić z fabryki :decayed:

Przód został delikatnie przyciemniony, żeby nie wpływało to na widoczność 

Odpowiadając na Twoje pytanie, tak jest nałożona folia na lampy :)

Opublikowano
W dniu 10.04.2021 o 11:46, Michu1996 napisał:

No teraz na żywo dużo lepiej się auto prezentuje, powinno tak wychodzić z fabryki :decayed:

Przód został delikatnie przyciemniony, żeby nie wpływało to na widoczność 

Odpowiadając na Twoje pytanie, tak jest nałożona folia na lampy :)

Będzie wpływać na widoczność :) uwierz

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.04.2021 o 16:21, BLENDEK napisał:

Będzie wpływać na widoczność :) uwierz

Jak do tej pory nic takiego nie zauważyłem. Jadąc w nocy nie ma pogorszenia widoczności, światła nie świecą krócej itp. :wink:

Masz u siebie przyciemnione lampy ?

Opublikowano
W dniu 13.04.2021 o 20:55, Michu1996 napisał:

Jak do tej pory nic takiego nie zauważyłem. Jadąc w nocy nie ma pogorszenia widoczności, światła nie świecą krócej itp. :wink:

Masz u siebie przyciemnione lampy ?

Nie mam, widziałem na youtube - widoczna różnica, widziałem na żywo jak przyciemniali golfa VII - widoczna różnica, mam kolegę, który przyciemniał PPF przednie lampy - zdjął :D

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, BLENDEK napisał:

Nie mam, widziałem na youtube - widoczna różnica, widziałem na żywo jak przyciemniali golfa VII - widoczna różnica, mam kolegę, który przyciemniał PPF przednie lampy - zdjął :D

Dlatego zależało mi na delikatnym przyciemnieniu przodu, żeby nie wpływało to na widoczność :wink: Być może koledzy za mocno przyciemnili :naughty:

Opublikowano

Kozak wygląda, ale tył według mnie trochę za mocno przyciemniłeś.

Opublikowano
W dniu 19.04.2021 o 20:56, Michu1996 napisał:

Dlatego zależało mi na delikatnym przyciemnieniu przodu, żeby nie wpływało to na widoczność :wink: Być może koledzy za mocno przyciemnili :naughty:

No jak znasz coś mniej ściemniającego od DYNOshade to pewnie możesz spróbować ;) Przecież bym Ci nie pisał o foliach typu smoła, orientuję się w tym temacie i mówcie mi co chcecie, stracicie światło. Jak Ci to nie przeszkadza to klej, tylko nie pisz, że nie stracisz ~30% światła bo pęknę ze śmiechu ;D

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.04.2021 o 07:32, KonradA4troop napisał:

Kozak wygląda, ale tył według mnie trochę za mocno przyciemniłeś.

Dzięki za opinię :thumbup1: mnie się podoba , taki efekt chciałem uzyskać :wink: wcześniej krwista czerwień była zbyt „wyrazista”, teraz ciemniejsze lampy w mojej opinii lepiej zgrywają się z ciemnym autem :wink:

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, BLENDEK napisał:

No jak znasz coś mniej ściemniającego od DYNOshade to pewnie możesz spróbować ;) Przecież bym Ci nie pisał o foliach typu smoła, orientuję się w tym temacie i mówcie mi co chcecie, stracicie światło. Jak Ci to nie przeszkadza to klej, tylko nie pisz, że nie stracisz ~30% światła bo pęknę ze śmiechu ;D

Tak jak piszesz , okleiłem lampy, pogorszenia widoczności nie zauważyłem i jestem zadowolony , tyle w temacie :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

super pokazane :hi:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, barca8585 napisał:

super pokazane :hi:

:wink::rolleyes: dzięki 

Opublikowano

Ja lakierowalem tylne lampy farba bazowa i ilość warstw decyduje o ściemnieniu i na to bezbarwny

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, karolek_ust napisał:

Ja lakierowalem tylne lampy farba bazowa i ilość warstw decyduje o ściemnieniu i na to bezbarwny

Tył tylko ruszałeś czy przód tez ? 

Opublikowano
8 godzin temu, Michu1996 napisał:

Tył tylko ruszałeś czy przód tez ? 

Tył tylko masz u mnie, zdj w temacie efekt podobny jak w c6 oem dymione

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2021 o 06:04, karolek_ust napisał:

Tył tylko masz u mnie, zdj w temacie efekt podobny jak w c6 oem dymione

Widziałem, dobrze wygląda :thumbup1: sam to robiłeś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.