Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, jedrekx napisał(a):

po prostu zapytałem ;) ja jestem akurat z tych, którzy za chromami nie przepadają... chociaż sam je mam w S5 :decayed:

No jasne, Ty zapytałeś, więc ja odpowiedziałem i dogadani :D

 

I co zostawiasz chromy w S5? Czy pakiet black robisz ? :P

Opublikowano
51 minut temu, Michu1996 napisał(a):

No cóż każdy ma inne gusta, mnie pasuje bardzo ta satynowa ramka z przodu do lusterek, dlatego tak zostało :D

@marcin_o23 gryzie Cię w oczy sama ramka czy całość z napisem na dole Quattro? 

nie że gryzie, bo to twoje auto i ma się tobie podobać ale jakby znaczek wrócił srebrny to moim zdaniem byłoby lepiej
(grill jest spoko tylko ten znaczek)

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
Teraz, marcin_o23 napisał(a):

nie że gryzie, bo to twoje auto i ma się tobie podobać ale jakby znaczek wrócił srebrny to moim zdaniem byłoby lepiej

Niby spoko, ale z drugiej strony srebrny znaczek z przodu, a czarny z tyłu też jakoś nie bardzo :kwasny:

Na razie zostaje jak jest :)

Opublikowano
7 minut temu, Michu1996 napisał(a):

No jasne, Ty zapytałeś, więc ja odpowiedziałem i dogadani :D

 

I co zostawiasz chromy w S5? Czy pakiet black robisz ? :P

 

wiesz co, patrzyłem jakby to wyglądało.. ale zostawię ten nieszczęsny chrom. bo tutaj w cabrio jest ramka dookoła szyby srebrna i chyba dziwnie by to wyglądało..

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał(a):

 

wiesz co, patrzyłem jakby to wyglądało.. ale zostawię ten nieszczęsny chrom. bo tutaj w cabrio jest ramka dookoła szyby srebrna i chyba dziwnie by to wyglądało..

Skoro ramka srebrna dookoła szyb to i chrom pasuje na innych elementach :)

A lustra masz srebrne czy w kolor auta ?

Opublikowano

srebrne - S5

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał(a):

srebrne - S5

No to nie ma co ruszać :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Majówka, majówka i po majówce ;)

 

Korzystając z pogody udało się zrobić kilka fotek wraz z @Misiek671 :oklasky:

 

Efekty poniżej :tongue4: Majoofffka udana :decayed::a4fan::hi:

IMG_8337.JPG

IMG_8381.JPG

IMG_8412.JPG

IMG_8504.JPG

IMG_E8326.JPG

IMG_E8523.JPG

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:whistling::whistling::whistling:

IMG_9034.jpeg

Opublikowano

Wylizana, zadbana, fajna. Widac ze poszedles swoim stylem, za to plus.

      Wedlug mnie, za duzo bajerow jak np. naklejki, a opony masz odpowiednie? W sensie profil i szerokosc?

Felgi troche nie pasuja albo ich kolor...

Edytowane przez Alik87

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.07.2023 o 16:48, Alik87 napisał(a):

Wylizana, zadbana, fajna. Widac ze poszedles swoim stylem, za to plus.

     

 

 

Lata pracy, dzięki :thumbup1:

 

"a opony masz odpowiednie? W sensie profil i szerokosc?"

 

255/35/19, felga 9,5J ET35 

Opublikowano
W dniu 17.07.2023 o 07:53, Michu1996 napisał(a):

Lata pracy, dzięki :thumbup1:

 

"a opony masz odpowiednie? W sensie profil i szerokosc?"

 

255/35/19, felga 9,5J ET35 

Elegancko, takie powinny byc. Na jednym zdjeciu profil opony wygldal na mniejszy. Jak wrazenia z jazdy?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.07.2023 o 17:22, Alik87 napisał(a):

Elegancko, takie powinny byc. Na jednym zdjeciu profil opony wygldal na mniejszy. Jak wrazenia z jazdy?

 

Jak na tak szerokie opony to jeździ się bardzo przyjemnie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z Ogólnopolskiego Zlotu Audi w Strykowie :whistling:

IMG_0033.jpeg

IMG_0041.jpeg

IMG_0042.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z Ogólnopolskiego Zlotu Audi w Strykowie :whistling:

@Misiek671:kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybki strzał na myjni :kox: @Misiek671:thumbup1:

4.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

JESIENIARY :decayed::whistling::decayed::kox: @Misiek671

IMG_7340.JPG

IMG_7358.JPG

IMG_7387.JPG

IMG_7406.JPG

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.01.2021 o 11:48, Michu1996 napisał(a):

500zł za komplet ( 2 szt ) , udało się znaleźć troszkę taniej, bo z tego co pamiętam w ASO komplet coś około 650zl :eusathink:

Ale z doświadczenia wiem, że ori projektory bez porównania z tymi wszystkimi chińskimi podróbkami itp, wiec warto zainwestować ;)

Super projektory...

Osobiście tez mam takie  ORI z przodu i z tyłu... Warto wydać było więcej kasy...Nie ma porównania z innymi.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wesołego Alleluja :hi:

@Misiek671:banan:

IMG_1655.jpeg

IMG_1649.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:P

IMG_2455.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.