-
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Jest na pro-kit, 20tys km za nami. Chyba bardziej tyl nie zejdzie. Mozna cos zaradzic zeby zszedl chociaz 1cm?
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Dobrze wiedziec. W tygodniu powinno byc ogarniete.
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
0.8/1ltr na 5000km dla tfsi to dobry wynik. Plukanka dobry pomysl. Tak zrobie, na pewno bedzie lepiej wygladalo od tego co jest teraz. Czworka miewa sie bardzo dobrze. Czekajá nas naprawy, centralny zamek w drzwiach kierowcy zamyka, ale nie otwiera drzwi, i sterownik poduszki (blad recznego z poduszká).
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Nawet na 19tkach auto dostalo lekkosci przy wiekszych predkosciach na autostradzie. Trzymanie 160/180kmh jest bezproblemowe I czuc ze ma czym jechac. Rolki 2 i 3 bardzo mocne. Powyzej 4000 jest wariatka. Pozytywnie? Teraz przesiadka do vito?
-
Eska B8.5 Shadowline
Gratulacje projektu, porządne graty u Gregora wystrojone?
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ale zjazdy na weekend sa w opcji;p spidyy jestes? Kiedys Kupilem od ciebie Honde??
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Elegancko, takie powinny byc. Na jednym zdjeciu profil opony wygldal na mniejszy. Jak wrazenia z jazdy?
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Siemano, Sprężyny założone, na geometrii również ustawione. Wcześniej kierownica była lekko na lewo, teraz już prosto. Brak drgań przy prędkości powyżej 120kmh. Pozytywnie Odpowiednio obniżone na pro-kicie, nie za wysoko, nie za nisko. Za pewne jeszcze się ułoży. To już trzecie auto na Eibachu, jak zawsze dobrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluje zakupu?
-
Jak poprawić dźwięk wydechu w A4 B8 2.0TFSI?
Rozmawiałem i wysłałem meila do Carro. Znana firma tuningowa w Szczecinie. Współpracują z Mg motorsport. Jestem wstępnie umówiony na Dp,Tipa i usunięcie środkowego tłumika. Ktoś coś może jeszcze doradzić? Będzie się świecił check, da się go wyprogramowac? Chodzi chyba o drugą sondę? (Nie robię póki co programu, jak dojdzie dolot Injen lub K&N i zastanawiam się na Ickiem większym, dopiero wtedy).
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Wyszlifowane, odtłuszczone i pomalowane farbą do wysokich temperatur, chyba wkłady kominkowe. Szybka akcja w garażu i nie straszy końcówka. Teraz jeszcze DP, usunięcie środkowego tłumika i powinno być lepiej.