-
Szyszekb7 obserwuje zawartość Planuje nowe koła na wiosnę , Jakie zawieszenie przód do A4 B7? , Stukanie w A4 B7 na nierównej nawierzchni i 1 inny
-
Jakie zawieszenie przód do A4 B7?
Jeśli był taki post to przepraszam, nie szukałem zbyt dużo forum. Cześć wszystkim, mam pytanie odnośnie zawieszenia w audi a4 B7 kombi 2006r 2.0tdi Jakiej firmy polecacie zawieszenie (standardowe)na przód (komplet) oraz jaki jest koszt wymiany, wiadomo że orientacyjne bo ceny się różnią jak i mechanicy. Mówimy tu Podkarpaciu, Dzięki za info
-
Stukanie w A4 B7 na nierównej nawierzchni
Jeśli chodzi o zawieszenie to każdy diagnosta stwierdził że to nie przez luzy na zawieszeniu, że jest w pełni sprawne. A jeśli chodzi o luzy na drążkach lub listwie to pewnie by były też luzy na kierownicy albo auto ściągało na boki czy niekoniecznie, jak sądzicie?
-
Stukanie w A4 B7 na nierównej nawierzchni
Od czego pewniej zacząć czy bardziej loteria?
-
Stukanie w A4 B7 na nierównej nawierzchni
Witajcie, mam taki dziwny problem, podczas jazdy po nierównej powierzchni, bądź po dziurach na drodze, słychać stukanie w przednim zawieszeniu, podczas hamowania na np. jumbach jest taki szybki stukot ( wiem ciężko opisać) problem pojawia się gdyż byłem na 5 stacjach diagnostycznych i żaden diagnosta nie potrafi mi sprecyzować źródła owego problemu, nie oczekuje od nikogo o rozwiązanie problemu, ale może ktoś miał podobnie, bądź ktoś ma coś na myśli ??
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
A dlaczego byś się nie pchał w dystanse?
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
To w jakim zakresie ET szukać, chodzi mi o 17
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
Dzieki, czyli kupuje dystanse 15mm, do tego dłuższe szpilki i wszystko ma pasować rozumiem, bez żadnych problemów po drodze
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
Teraz mam orginalne 16, a parametry nie wiem dokładnie
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
Sorki wszystkim, ale zdj nie mogę dodać, felgi pochodzą z Seata Leona, RONAL 7Jx17H2 ET 54
-
Felga, czy pasuje do mojej audi
Witam forumowiczów, mam takie pytanko, czy ta felga spasuje do mojej audi a4b7 2006r, czy będzie trzeba jakieś dystanse bądź pierścienie centrujące? Czy może być jakiś problem?
-
Planuje nowe koła na wiosnę
Standardowe odpowiedzi, panowie nie prosiłem o wasze mądrości tylko o jakieś fotki z felami. Identycznie jak w innym moim temacie, żadna odpowiedź nie była w moim temacie, moim zapytaniem...
-
Planuje nowe koła na wiosnę
No racja, zbyt popłynąłem z zakresem ? może zwęzić zakres do rozmiaru i koloru? może 17 i kolor czarny bądź grafit ??
-
Planuje nowe koła na wiosnę
Witam forumowiczów, planuje na sezon letni kupić fele do mojej audi a4b7 kombi 2006r kolor czarny, zastanawiam się nad 17 bądź 18, może doradzicie jakie badą fajnie wyglądały w niej, które będą lepsze, plus jaka opona do tego, zastanawiam się nad grafitowym kolorem bądź czarnym, może macie u siebie bądź jakiś pomysł, chętnie bym zobaczył fotki. Ogólnie to srebrne też wchodzą w zakres zainteresowania, Z góry dzieki
-
Problem z odpalaniem Audi
Dziś robiłem próbę bez bezpiecznika, pierwszy pomiar poboru prądu, wyszło 1,54 po kilku sekundach spadło do 0,10, czyli chyba wszystko ok? Teraz pytanie czy problem jest w drzwiach bądź w wiązce tej w rurce podczas otwierania drzwi, czy może pod deską rozdzielcza.
-
Problem z odpalaniem Audi
Spróbuję inaczej, w piątek wieczorem wyciągałem bezpiecznik 22 i do dziś(poniedziałek) stoi bez odpalania, koło południa sprawdzę pobór prądu i spróbuję odpalić i się okaże czy to przez te drzwi kierowcy bądź pasażera
Szyszekb7
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta