Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 1Z] Obroty silnika
Na 100% czujnik cieczy chłodzącej w 1.9 też sie chyba nazywa G62 jak sie nie myle ?
-
[B5 AFN] Łapie muła na wyższych obrotach podczas jazdy...
Zrób logi bo przyczyn troche może być
-
[ALL B5] Spuszczanie paliwa
Po co dzisiaj napisałeś posta ? napisz jutro :> Kolega chce spuścić i tyle potrzebne musi byc
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
Nie widac zdjecia
-
[B5 AFN] Kopci na czarno !
Jak Kolega jezdzi dynamicznie to sie samo przepali
-
[B5 AFN] Kopci na czarno !
święta są przecież nie bedzie dzisiaj latał i wymieniał.. i sie nie boj bo wszystko co wymieniles przetrwa :>
-
[B5 AFN] Kopci na czarno !
nie nie wtedy bedzie za duzo paliwa do powietrza i bedzie kopcił na czarno wymień to i powinno być ok
-
[B7 BPW] Jak to jest z turbiną?
Turbina działa cały czas coś masz nie tak zrób logi.
-
[B5 AJM] Tiptronic na R nie rusza.
Tego to ona nie wie i w tym problem
-
[B5 AJM] Tiptronic na R nie rusza.
To powiedz gdzie to można naprawić za ile itp
-
[B5 AJM] Tiptronic na R nie rusza.
Z tego co ja sie nim przejechałem to jest tak że na D startuje super dużo lepiej niz mój ale moze dlatego ze tam FWD a ja Q niewiem a na r bez gazu nie startuje albo z ogromnym opoznieniem i dopiero po kilku sekundach na gazie dostaje wkoncu obrotow i mocy tak jakby sprzegło chwyciło wkoncu i bylo ok.
-
[B5 AJM] Tiptronic na R nie rusza.
Witam w kuzynki passacie z 99r z skrzynia tiptronic 5hp, chyba po wymianie oleju w skrzyni samochod przestał ruszać na R trzeba dodać gazu aby ruszył co to może być ?[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:42_________________________________________________błędów żadnych nie ma
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Jak troche muli to może być znowu za dużo oleju w skrzyni czytałem o takich przypadkach
-
Wesołych Świąt
Zdrowych spokojnych Świąt oraz mokrego dyngusa
-
F1, Rajdy i Motorsport
podobno olej to poczekajmy na fakty może za rok usłyszymy, że rehabilitacja dobiegła końca a może nie.. A wyścig dopiero za 15 dni [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M50cebf2bd24.0.html
-
[ALL B5] Pytanie o muzyke navigation plus
Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh
-
[ALL B5] Pytanie o muzyke navigation plus
Witam w jakim formacie odtworzy mi nawigacja muzyke ? mam zmieniarke na 6 płyt jak to coś zmienia. W mp3 nie da rady tylko musze nagrać jako calość max 60min. na płyte CD da sie jakoś inaczej aby piosenek było wiecej na płycie ?
-
Piłka nożna
Ogląda ktoś finał hiszpani ?
-
Wędkarstwo
Jak tam Panowie Jutro sie wybieram na staw miejscowy jaka polecacie przynete na karpia ? robak biały, kukurydza ? co tam jeszcze ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie nie przecież jeszcze tam jest
-
[B5 AJM] Kodowanie skrzyni tiptronic
Chwila zaraz Ci znajde to kodowanie na aktywowanie tych guzików bo mam spisane.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 19:44_________________________________________________W Twoim przypadku będzie to . 00133 Skrzynia na D/S, klikniesz guzik i sie aktywuja na te 30sek. mniej więcej sprawdzane i działa.
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
Mi przyszła po 1 dniu w czestochowie więc luzz ale daleko miałem.. Potem zamówiłem śrube i te tulejki i mi ktoś niekompetentny zamówił tylko 1 tuleje i musiałem 2 razy po nia jechac śruba też chyba 42zł i tulejki po 6xzł wyniosło mnie ok .160 heh
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
Jak sie ma zadbane 2.5 to mozna kręcic bez przeszkód :gwizdanie: Z tiptroniciem po chipie spokojnie można kręcić ile motor pozwoli czyli np 200km i 400nm bo bynajmniej ten TIP co jest u mnie wytrzymuje 420nm momentu wiec luzz
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
Nic by to nie dało 1 wybiłem z 1cm po kilku godzinach walenia wiec tylko uciołem samą srube. W 2 kole zaczołem zalewac ta srube codziennie jakimis preparatami tydzien przed akcja i tutaj śruba wcale nie drgneła i musiałem odciąć z tulejami to już było kosztowniejsze heh
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
Poradziłeś sobie ze śrubą mimośrodową czy musiałeś ciąć ? :gwizdanie: