Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. kubson odpowiedział(a) na dareksa1 temat w 1.9TDI
    Na 100% czujnik cieczy chłodzącej w 1.9 też sie chyba nazywa G62 jak sie nie myle ?
  2. Zrób logi bo przyczyn troche może być
  3. Po co dzisiaj napisałeś posta ? napisz jutro :> Kolega chce spuścić i tyle potrzebne musi byc
  4. kubson odpowiedział(a) na Scratch temat w 1.9TDI
    Jak Kolega jezdzi dynamicznie to sie samo przepali
  5. kubson odpowiedział(a) na Scratch temat w 1.9TDI
    święta są przecież nie bedzie dzisiaj latał i wymieniał.. i sie nie boj bo wszystko co wymieniles przetrwa :>
  6. kubson odpowiedział(a) na Scratch temat w 1.9TDI
    nie nie wtedy bedzie za duzo paliwa do powietrza i bedzie kopcił na czarno wymień to i powinno być ok
  7. Turbina działa cały czas coś masz nie tak zrób logi.
  8. Tego to ona nie wie i w tym problem
  9. To powiedz gdzie to można naprawić za ile itp
  10. Z tego co ja sie nim przejechałem to jest tak że na D startuje super dużo lepiej niz mój ale moze dlatego ze tam FWD a ja Q niewiem a na r bez gazu nie startuje albo z ogromnym opoznieniem i dopiero po kilku sekundach na gazie dostaje wkoncu obrotow i mocy tak jakby sprzegło chwyciło wkoncu i bylo ok.
  11. Witam w kuzynki passacie z 99r z skrzynia tiptronic 5hp, chyba po wymianie oleju w skrzyni samochod przestał ruszać na R trzeba dodać gazu aby ruszył co to może być ?[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:42_________________________________________________błędów żadnych nie ma
  12. Jak troche muli to może być znowu za dużo oleju w skrzyni czytałem o takich przypadkach
  13. Zdrowych spokojnych Świąt oraz mokrego dyngusa
  14. podobno olej to poczekajmy na fakty może za rok usłyszymy, że rehabilitacja dobiegła końca a może nie.. A wyścig dopiero za 15 dni [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________http://f1.pl/Artykul.82+M50cebf2bd24.0.html
  15. Aż tak nie jestem zdesperowany ale ciekawa rada tak tak zmieniarka na 6 płyt oryginalna[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 11:15_________________________________________________taki emulator 400zł to cóż chyba pozostaje mi nadal nagrywac po 60 minut na płyte heh
  16. Witam w jakim formacie odtworzy mi nawigacja muzyke ? mam zmieniarke na 6 płyt jak to coś zmienia. W mp3 nie da rady tylko musze nagrać jako calość max 60min. na płyte CD da sie jakoś inaczej aby piosenek było wiecej na płycie ?
  17. kubson odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogląda ktoś finał hiszpani ?
  18. kubson odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tam Panowie Jutro sie wybieram na staw miejscowy jaka polecacie przynete na karpia ? robak biały, kukurydza ? co tam jeszcze ?
  19. Nie nie przecież jeszcze tam jest
  20. Chwila zaraz Ci znajde to kodowanie na aktywowanie tych guzików bo mam spisane.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 19:44_________________________________________________W Twoim przypadku będzie to . 00133 Skrzynia na D/S, klikniesz guzik i sie aktywuja na te 30sek. mniej więcej sprawdzane i działa.
  21. kubson odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Mi przyszła po 1 dniu w czestochowie więc luzz ale daleko miałem.. Potem zamówiłem śrube i te tulejki i mi ktoś niekompetentny zamówił tylko 1 tuleje i musiałem 2 razy po nia jechac śruba też chyba 42zł i tulejki po 6xzł wyniosło mnie ok .160 heh
  22. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Jak sie ma zadbane 2.5 to mozna kręcic bez przeszkód :gwizdanie: Z tiptroniciem po chipie spokojnie można kręcić ile motor pozwoli czyli np 200km i 400nm bo bynajmniej ten TIP co jest u mnie wytrzymuje 420nm momentu wiec luzz
  23. kubson odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Nic by to nie dało 1 wybiłem z 1cm po kilku godzinach walenia wiec tylko uciołem samą srube. W 2 kole zaczołem zalewac ta srube codziennie jakimis preparatami tydzien przed akcja i tutaj śruba wcale nie drgneła i musiałem odciąć z tulejami to już było kosztowniejsze heh
  24. kubson odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Poradziłeś sobie ze śrubą mimośrodową czy musiałeś ciąć ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.