Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Do motorów są tez soczewy pod ksenon
  2. bije z całej siły przesuwa sie juz w lewo z 1cm w ta i spowrotem natomiast dalej nie chce wyjsc.( ten 1-2cm to musialem nieźle młotkiem pukac zeby to poszło) innej mozliwosci nie ma bo dobry kilka minut z tym walczyłem i nic[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________?[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________Uciąłem ją tylko nigdzie nie moge w sklepach jej znaleźć gdzie mozna ja kupic ??[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 14:05_________________________________________________dzieki wszystkim za obszerna pomoc. temat do zamkniecia
  3. kubson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Poszukuje numeru śruby od mcphersona ta na samym dole która przez niego przechodzi i ustawia sie nia zbieżność z tylnej lewej osi.
  4. Mi też ta śruba nie chciała wyjsc wiec ja uciąłem gdzie ją można kupić bo nigdzie takiej nie moge dostać ?! prosze o odpowiedz
  5. witam rozebrałem już całe praktycznie całe lewe tylne zawieszenie do wymiany łożyska i została mi dolna śruba od mcpersona który nie chce wyjść jak ją wyciągnać ?? prosze o szybka odpowiedz[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________ta co sie bieznosc ustawia, ona nie chce wgl wyjsc..
  6. Witam jakie łożysko na lewy tył polecacie bo ja już zgłupiałem które są dobre SKF, RUVILLE, FAG ? Można prosić numery katalogowe czy coś w tym stylu ?[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________Ps. Audi A4 98r Quatro[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:33_________________________________________________Nikt nie raczył żadna pomoca wiec kupiłem faga 110zł z śrubami simeringami itp
  7. Przecież masz Multitronika nie ma co sie bawić z tą skrzynia.. Widziałem chipa dla multi ale moment był praktycznie nie ruszony
  8. 110 a 130 to troche różnica fajnie jak by ktoś miał dokładne wagi
  9. Też daffi sądziłem, że na forum ktoś pomoże ale widze nic z tego
  10. Na jaki kolor dymi... ?
  11. Spanky wiem, że Ty sie na tym znasz mógłbyś dać info jak samemu przerobić mapke ecu ? Chętnie bym sie tym pobawił tylko nie wiem jak sie za to zabrać ? Prosze nie pisać, żeby jechać na hamownie itp.. tylko na temat.
  12. Turbo na stół do czyszczenia i fura odzyska moc. Taki przebieg to nie problem.
  13. Ale głupoty piszesz :gwizdanie: Awaryjnośc jak w manualu
  14. Tak tak gdzieś widziałem te żaluzyjki po ok. 90zł albo w serwisie albo na allegro poszukaj
  15. Dlatego własnie pytałem czy mu od tamtego momentu oleju ubyło :gwizdanie:
  16. Też bym obstawiał czujnik temp.
  17. Pewnie sie turbo `rozwaliło`, po tamtej akcji oleju ubyło ?
  18. Auto naprawiasz czy chcesz go mieć teraz do zabawy tylko ? Jeśli do zabawy to odpalaj smialo najwyzej zdlawisz go 5 biegiem
  19. no bawiłem sie w zakretach bo zimno było i takie wyskoczyło po jakims czasie [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:06_________________________________________________A to dziwne bo czasem na chwilowym spalaniu przy ostrym przyspieszaniu i ponad 60L pokazywał.
  20. Mam wiatrówke wpadnij pożycze strzelisz w dupsko i już na 200% nie podejdzie
  21. Teraz przez zime to i ponad 15l mi łyknie 100%miasta [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 20:17_________________________________________________Niech nikt nie pisze, że 2.5 jest dla oszczędnych
  22. Panowie kodowanie zmieniony skrzynia chodzi jak marzenie !! Wcześniej nie chciało zmienić nic bo skrzynia nie złapała położenia P bo czasem coś nie styka. Jako że w moim sterowniku kodowanie mogłem zmienić tylko na 00010 tak więc zrobiłem i zmieniłem także shop na WSC 06435 tak jak u Was, skrzynia chodzi jak marzenie zmienia każdy bieg do 2000rpm na luzie . Wkońcu przestało przeciągać ten 2 bieg, do tego skrzynia teraz działa inteligentnie na położenie pedału gazu wtedy tego nie było rewelacja polecam wszystkim tą zmiane którzy mają tą skrzynia co ja
  23. Odłożyłem to na jutro bo mnie głowa boli. Wrzuce 00010 to już musi odpalić na mojej skrzyni jak nie to spróbuje zmienic to WSC na taki jak u Was, jak nie pomoże to sie poddaje Jakiego vaga Kris używałes ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.