Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 ADR] Zmiana H7 na H4
Do motorów są tez soczewy pod ksenon
-
[B5 AFB] Pilna Sprawa prosze o pomoc !
bije z całej siły przesuwa sie juz w lewo z 1cm w ta i spowrotem natomiast dalej nie chce wyjsc.( ten 1-2cm to musialem nieźle młotkiem pukac zeby to poszło) innej mozliwosci nie ma bo dobry kilka minut z tym walczyłem i nic[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________?[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________Uciąłem ją tylko nigdzie nie moge w sklepach jej znaleźć gdzie mozna ja kupic ??[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 14:05_________________________________________________dzieki wszystkim za obszerna pomoc. temat do zamkniecia
-
[ALL B5] Numer śruby.
Poszukuje numeru śruby od mcphersona ta na samym dole która przez niego przechodzi i ustawia sie nia zbieżność z tylnej lewej osi.
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
Mi też ta śruba nie chciała wyjsc wiec ja uciąłem gdzie ją można kupić bo nigdzie takiej nie moge dostać ?! prosze o odpowiedz
-
[B5 AFB] Pilna Sprawa prosze o pomoc !
witam rozebrałem już całe praktycznie całe lewe tylne zawieszenie do wymiany łożyska i została mi dolna śruba od mcpersona który nie chce wyjść jak ją wyciągnać ?? prosze o szybka odpowiedz[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________ta co sie bieznosc ustawia, ona nie chce wgl wyjsc..
-
[B5 AFB] Jakie łożysko na tył quattro
Witam jakie łożysko na lewy tył polecacie bo ja już zgłupiałem które są dobre SKF, RUVILLE, FAG ? Można prosić numery katalogowe czy coś w tym stylu ?[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________Ps. Audi A4 98r Quatro[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:33_________________________________________________Nikt nie raczył żadna pomoca wiec kupiłem faga 110zł z śrubami simeringami itp
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
Przecież masz Multitronika nie ma co sie bawić z tą skrzynia.. Widziałem chipa dla multi ale moment był praktycznie nie ruszony
-
[ALL] Waga silników
110 a 130 to troche różnica fajnie jak by ktoś miał dokładne wagi
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
Też daffi sądziłem, że na forum ktoś pomoże ale widze nic z tego
-
[B5 AFN] Turbo zdechło i co dalej?? Help
Na jaki kolor dymi... ?
-
Muzyka w naszych autkach
- [B6 AYM] Przerobienie mapki
Spanky wiem, że Ty sie na tym znasz mógłbyś dać info jak samemu przerobić mapke ecu ? Chętnie bym sie tym pobawił tylko nie wiem jak sie za to zabrać ? Prosze nie pisać, żeby jechać na hamownie itp.. tylko na temat.- [B6 AWX] Jak ocenić stan silnika
Turbo na stół do czyszczenia i fura odzyska moc. Taki przebieg to nie problem.- [B5 AJM] Ręczny Tiptronic nie działa
Ale głupoty piszesz :gwizdanie: Awaryjnośc jak w manualu- [B5 AJM] Ręczny Tiptronic nie działa
Tak tak gdzieś widziałem te żaluzyjki po ok. 90zł albo w serwisie albo na allegro poszukaj- [ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
Dlatego własnie pytałem czy mu od tamtego momentu oleju ubyło :gwizdanie:- [B5 AJM] Świece się długo grzeją
Też bym obstawiał czujnik temp.- [ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
Pewnie sie turbo `rozwaliło`, po tamtej akcji oleju ubyło ?- [ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
Auto naprawiasz czy chcesz go mieć teraz do zabawy tylko ? Jeśli do zabawy to odpalaj smialo najwyzej zdlawisz go 5 biegiem- [ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
Masz jeszcze olej ?- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no bawiłem sie w zakretach bo zimno było i takie wyskoczyło po jakims czasie [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:06_________________________________________________A to dziwne bo czasem na chwilowym spalaniu przy ostrym przyspieszaniu i ponad 60L pokazywał.- Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada
Mam wiatrówke wpadnij pożycze strzelisz w dupsko i już na 200% nie podejdzie- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Teraz przez zime to i ponad 15l mi łyknie 100%miasta [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 20:17_________________________________________________Niech nikt nie pisze, że 2.5 jest dla oszczędnych- [B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Panowie kodowanie zmieniony skrzynia chodzi jak marzenie !! Wcześniej nie chciało zmienić nic bo skrzynia nie złapała położenia P bo czasem coś nie styka. Jako że w moim sterowniku kodowanie mogłem zmienić tylko na 00010 tak więc zrobiłem i zmieniłem także shop na WSC 06435 tak jak u Was, skrzynia chodzi jak marzenie zmienia każdy bieg do 2000rpm na luzie . Wkońcu przestało przeciągać ten 2 bieg, do tego skrzynia teraz działa inteligentnie na położenie pedału gazu wtedy tego nie było rewelacja polecam wszystkim tą zmiane którzy mają tą skrzynia co ja- [B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Odłożyłem to na jutro bo mnie głowa boli. Wrzuce 00010 to już musi odpalić na mojej skrzyni jak nie to spróbuje zmienic to WSC na taki jak u Was, jak nie pomoże to sie poddaje Jakiego vaga Kris używałes ?? - [B6 AYM] Przerobienie mapki