Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Pójde potem zmienic to w shop na WSC 06435 może jak mi to wejdzie to i soft coding no ale wątpie..
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
No nagraj filmik chętnie zobacze jak to u Ciebie wyglada.
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
U mnie sterownik skrzyni wygląda tak : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdc992a827bfa302.html Jeśli wejde w recode i zmienie soft coding klikam do it i niestety nic sie niezmienia wpisywałem różne 00100, 00001,00123 . Zastanawia mnie także dlaczego w shop mam koncowke 12345 czy juz ktoś wczesniej grzebał czy tak powinno być.
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Okej, ale teraz jeszcze mi napiszcie jak to kodowanie zmienić?? bo jeśli w recode (czy jakos tak to potrzebny jest login) którego nie znam.???
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
Widziałem auta po 500km z katalizatorem. Np audi 2.7 bit.
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj. Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...
-
[B5 AFB] Prośba o pomoc Tiptronic
Witam, mam do Was Koledzy prośbe szczególnie do tych którzy mają silnik 2.5 i przedewszystkim TIPTRONICA abyście zrobili screnshota po tym jak wejdziecie w sterownik skrzyni bo chyba mam coś kodowania pogrzebane i chciałbym zobaczyć jak to powinno wyglądac. Prosze o pomoc i pozdrawiam.
-
[ALL B6] Silniki 2.5tdi
Z quattro przy dynamicznej jezdzie to i 20l pali Ale przeważnie około 10-12 po mieście i 8 w trasie
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Ja także miałem 0 zmieniłem na 1 i jest zdecydowanie lepiej
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Petarda mozna nazwać coś +500km nasze fury przy tym wymiekaja
-
Moja Audi A4 1.9 TDI AFN 110kM...
Fajna B5 i ten świetny kolor
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Z tego chyba lepsze jest ta nowa tak ? Mógłby ktoś objasnic co sie zmienia w pracy skrzyni z old na new ? Jutro bede sprawdzał u siebie jak mam jeśli 0 to moge spokojnie na 1 przestawic ?
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
Że lepiej już teraz wymieniac termostat a nie czekać do lata. Podjedz na miejscowego spota Kolego tam Ci autko pod Vaga podłaczą napewno
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
Ale jeśli ktoś lubi jeździć ostrzej to ma problem hehe ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
A niedawno pisali ze to Robert zaproponował heidfelda beznadziejne te media :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Idzie jakos Vagiem zmienic w skrzyni aby wczesniej zmieniał biegi coś w tym stylu ?
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Myślisz że jak jakiś pan koło 200kg wagi jeżdząc po miescie te 100tysiecy nie zniszczy tak foteli to chyba sobie żartujesz. mogło tak też być
-
[B7 BLB] Problemy z temperaturą
Termostat do wymiany
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
nie nic nigdy nie syczało
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Coś o tym słyszałem i przed zgaszeniem wyjołem korek i zgasiłem jak weszłem do auta odpalilem i zgasiłem z 2 razy i nadal spływało.
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Może to być to musze sprawdzić czy taki zaworek wogole posiada moj egzemplarz[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:55_________________________________________________Wie ktoś gdzie sie to w silniku 2.5 znajduje ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale napewno nie wróci w tym sezonie do F1, a szczególnie jak to niektorzy pisza za 3 miesiące bo to nierealne [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 07:38_________________________________________________Chciałbym żeby wrócił ale on został tak poturbowany, że nawet jakby chciał to go nie dopuszczą aby wsiadł za bolid! Po długiej rehabilitacji na pewno będzie oswajał się powoli z bolidem F1 ale to dopiero nastąpi wrzesień lub październik. Ja szacuje, że Robert ponownie wystartuje w formule 1 w połowie roku 2012. Modlę się za Roberta aby szybko powrócił na nogi. Robert jeszcze sam dobrze nie wie jak było źle. Na pewno czeka go długa rehabilitacja. Na pewno Robert zrobi wszystko, żeby jak najszybciej odzyskać w pełni zdrowie. Życzę tego Robertowi Trudno po takim wypadku być optymistą. Ja dziękuję Bogu, że on w ogóle żyje! Kubson
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
On sie teraz nie zapowietrza po nocy także odpala bez problemu. Nawet jeśli nie było tego zaworka to o dziwo z taką ilośćią powietrza jaka dostawał to i tak sie nie zapowietrzał teraz to są śladowe ilośći tego powietrza dzieki temu zaworkowi. Pompa z baku paliwo podaje. O te uszczelniacze to chodzi o tą pompe w baku tak ?
-
[B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Założyłem nowy filtr nawet, dokręcona jest sprawdzane.
-
[B5 AJM] Ręczny Tiptronic nie działa
Może coś z żaluzyjka sciągnij to obok dźwigni i wyczysc, albo poprostu jakis blad.