Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Pójde potem zmienic to w shop na WSC 06435 może jak mi to wejdzie to i soft coding no ale wątpie..
  2. No nagraj filmik chętnie zobacze jak to u Ciebie wyglada.
  3. U mnie sterownik skrzyni wygląda tak : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdc992a827bfa302.html Jeśli wejde w recode i zmienie soft coding klikam do it i niestety nic sie niezmienia wpisywałem różne 00100, 00001,00123 . Zastanawia mnie także dlaczego w shop mam koncowke 12345 czy juz ktoś wczesniej grzebał czy tak powinno być.
  4. Okej, ale teraz jeszcze mi napiszcie jak to kodowanie zmienić?? bo jeśli w recode (czy jakos tak to potrzebny jest login) którego nie znam.???
  5. Widziałem auta po 500km z katalizatorem. Np audi 2.7 bit.
  6. Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj. Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...
  7. Witam, mam do Was Koledzy prośbe szczególnie do tych którzy mają silnik 2.5 i przedewszystkim TIPTRONICA abyście zrobili screnshota po tym jak wejdziecie w sterownik skrzyni bo chyba mam coś kodowania pogrzebane i chciałbym zobaczyć jak to powinno wyglądac. Prosze o pomoc i pozdrawiam.
  8. kubson odpowiedział(a) na GranuL temat w Audi A4 B6/B7
    Z quattro przy dynamicznej jezdzie to i 20l pali Ale przeważnie około 10-12 po mieście i 8 w trasie
  9. Ja także miałem 0 zmieniłem na 1 i jest zdecydowanie lepiej
  10. Petarda mozna nazwać coś +500km nasze fury przy tym wymiekaja
  11. Fajna B5 i ten świetny kolor
  12. Z tego chyba lepsze jest ta nowa tak ? Mógłby ktoś objasnic co sie zmienia w pracy skrzyni z old na new ? Jutro bede sprawdzał u siebie jak mam jeśli 0 to moge spokojnie na 1 przestawic ?
  13. Że lepiej już teraz wymieniac termostat a nie czekać do lata. Podjedz na miejscowego spota Kolego tam Ci autko pod Vaga podłaczą napewno
  14. Ale jeśli ktoś lubi jeździć ostrzej to ma problem hehe ;]
  15. A niedawno pisali ze to Robert zaproponował heidfelda beznadziejne te media :gwizdanie:
  16. Idzie jakos Vagiem zmienic w skrzyni aby wczesniej zmieniał biegi coś w tym stylu ?
  17. Myślisz że jak jakiś pan koło 200kg wagi jeżdząc po miescie te 100tysiecy nie zniszczy tak foteli to chyba sobie żartujesz. mogło tak też być
  18. Termostat do wymiany
  19. nie nic nigdy nie syczało
  20. Coś o tym słyszałem i przed zgaszeniem wyjołem korek i zgasiłem jak weszłem do auta odpalilem i zgasiłem z 2 razy i nadal spływało.
  21. Może to być to musze sprawdzić czy taki zaworek wogole posiada moj egzemplarz[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:55_________________________________________________Wie ktoś gdzie sie to w silniku 2.5 znajduje ?
  22. Ale napewno nie wróci w tym sezonie do F1, a szczególnie jak to niektorzy pisza za 3 miesiące bo to nierealne [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 07:38_________________________________________________Chciałbym żeby wrócił ale on został tak poturbowany, że nawet jakby chciał to go nie dopuszczą aby wsiadł za bolid! Po długiej rehabilitacji na pewno będzie oswajał się powoli z bolidem F1 ale to dopiero nastąpi wrzesień lub październik. Ja szacuje, że Robert ponownie wystartuje w formule 1 w połowie roku 2012. Modlę się za Roberta aby szybko powrócił na nogi. Robert jeszcze sam dobrze nie wie jak było źle. Na pewno czeka go długa rehabilitacja. Na pewno Robert zrobi wszystko, żeby jak najszybciej odzyskać w pełni zdrowie. Życzę tego Robertowi Trudno po takim wypadku być optymistą. Ja dziękuję Bogu, że on w ogóle żyje! Kubson
  23. On sie teraz nie zapowietrza po nocy także odpala bez problemu. Nawet jeśli nie było tego zaworka to o dziwo z taką ilośćią powietrza jaka dostawał to i tak sie nie zapowietrzał teraz to są śladowe ilośći tego powietrza dzieki temu zaworkowi. Pompa z baku paliwo podaje. O te uszczelniacze to chodzi o tą pompe w baku tak ?
  24. Założyłem nowy filtr nawet, dokręcona jest sprawdzane.
  25. Może coś z żaluzyjka sciągnij to obok dźwigni i wyczysc, albo poprostu jakis blad.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.