Treść opublikowana przez kubson
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert ma 8 dni testowych a Pietrov 7 bardzo sprawiedliwe Powiem Wam że jeszcze bardziej żal mi Kubicy za ten sezon 2008 co mu zrobiło BMW po tym jak przeczytałem jego wywiad do f1.com
-
Zmaina Audi na mazde 626
Kapitalka silnika czyli co masz na myśli ? :gwizdanie:
-
Jak nie A4 to co... ?
BMW E46 number ONE
-
Zmaina Audi na mazde 626
Nie własnie lakier tam jest jak nówka sztuka lakier audi to przy nim `kupa` Z tego co wiem to własnie te produkcji włoskiej były super te polskiej już miały problemy z blacha itp. A to wkońcu 96 rok
-
Zmaina Audi na mazde 626
Wypraszam sobie jestem 1właściciełem FIATA brava jeszcze produkcji włoskiej i 0 rdzy.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
2/5 filmu i już nie wytrzymałem.. myślałem ze zwruce pizze która skończyłem 5 minut temu obrzydliwe !!!!
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
jestes mlody duzo przed TOBA wiec zamias pier***ic siadz pomysl i zacznij cos robic:) a uwierz ze mozna w Polsce zarobic:)) ale od samego siedzenia i narzekania nikt nigdy miliona nie zarobil:)) ale moze BEDZIESZ pierwszy:)) Nie ma szans być 1 . pierwszy to był założyciel faceboka
-
Takie B2 ...
Narazie to zwykłe i nudne b2, trzeba coś pomodzić
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
To jest beznadziejne heh.
-
[B6 AVF] Automat nie chce ruszać, dopiero przy wys. obrotach
To zapewne mają za mało oleju bo pod wpływem temperatury on `puchnie` zwiększa swoja objętośc.
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Andrew to pisząc to troche tak jak Ty piszesz. Masz zepsuty silnik Ma mieć zawsze 90c proste. Jakbyś kupił termostat w aso miałby 90c
-
[B5 1Z] Problem z przełożeniami po wymianie skrzyni biegów
Chętnie też bym włożył skrzynie od benzyniaka z krótkimi przełożeniami aby był żwawszy ale niestety mam automata.. przy 120km/h mam 2,000obrotów na 5 biegu, a np drugi moge ciągnąć do 120 hehe ;P Tak jak wyżej najprawdopodobniej założyli Ci skrzynie od benzyny
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
tgkone niektórzy za dużo głupot sie naczytali i klepią to samo Zrobisz porządek z przepływką i stożkiem to będzie kox :> Fajna fura tak wgl ;]
-
[ALL B5] Automat
Odpuść sobie te przełożenia w normalnej jeździe..
-
[ALL] Najciekawsze fotki A4.
zgadza sie to passacik
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Wrzuć np na fotosik.pl. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:48_________________________________________________Co powiecie Państwo na mojego parcha ?
-
[ALL] Najciekawsze fotki A4.
W temacie Moja B5 jest temat galeria B5 i są tam naprawde super fury
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
DOPALACZĄ STANOWCZO NIE . Co to wgl ma być zwykłe gówno i tyle
-
[ALL B5] Automat
Ale sprecyzuj to troche :gwizdanie: Chodzi Ci o te przelożenia co są pod D ?
-
Ogame- gra/ł ktoś ?
Ja akurat gram eko kilka klików w ciągu dnia i tyle A kiedyś fakt miałem bardzo duzo wolnego czasu heh
-
Ogame- gra/ł ktoś ?
Witajcie Dzisiaj zostało otwarte nowe uniwersum Jupiter. Jako że kilka lat temu grałem przez kilka lat w to np uni 33 top 50 byłem uni 61 także top 50. To z ciekawości zarejestrowałem sie na Jupiterze może mnie znowu wciągnie i ponownie pogram pare latek hehe Macie może jakieś doświadczenia z tym związane ?
-
[B5 AKN] Zanik mocy
Ale przez to by nim raczej nie szarpneło? jak masz vaga to go podłacz zobaczymy co wypluje.
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Zgadzam sie Malik Dachy świadcza tylko o tym że Adaś ostro jeździł
-
Wędkarstwo
U mnie to samo w takiej wodzie nie widziałem zbytniego sensu łowić
-
Muzyka w naszych autkach
Pełen relax