Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak nie A4 to co... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukamy alternatywy dla Naszych A4.

Jakie auto Waszym zdaniem jest na drugim miejscu.

Żeby nie rozmywać za bardzo tematu to przyjmijmy pewne standardy.

rocznik: nie więcej jak 8 lat

cena: 20tyś - 30tyś

przeznaczenie: rodzina 2+1

użytkowanie: tryb mieszany

silnik: raczej coś ekonomicznego

Ja bym się chyba zastanawiał nad mondeo lub laguną.

Ze względu na komfort fajne jest też C5 tylko że strasznie brzydkie...

A Wy jakie macie propozyjce, może A6 lub jakieś BMW :mysli:

Opublikowano

BMW 330XD :kox:

Opublikowano
  • Autor

BMW 330XD :kox:

To jest ten ekonomiczny silnik :naughty:

Opublikowano

Podobno w mondeo te silniki 2.0 CDTI to lipa straszna - tak słyszałem ale nie miałem styczności z tym silnikiem.

Co do renault to miękkie strasznie. Takie dla emerytów do bujania się do wnuczków.

Opublikowano

Mazda 6 :good:

Opublikowano

A o Saabie myślałeś?? :gwizdanie: Kuzyn ma starszą 9-5 i powiem że naprawde mi się podoba to auto. Zupełnie inne niż a4. Za taką cene to kupisz 9-5 w naprawdę dobrym stanie. Np:http://otomoto.pl/saab-9-5-vector-3-0-tid-navi-skora-C15810452.html

Opublikowano

BMW 330XD :kox:

To jest ten ekonomiczny silnik :naughty:

pewnie że tak,w porównaniu do kiblowatego mondeo :naughty:

Opublikowano

Opel Vectra C 1.9 cdti 150 ps albo Ford Mondeo 2.0 TDCi. jeszcze ja bym się zastanowił nad Passatem 1.9 TDI

Opublikowano
  • Autor

A o Saabie myślałeś?? :gwizdanie:

Ja narazie o niczym nie myślę, albo inaczej: mam zbyt wiele myśli :kox:

Póki co nie chce kupić, chciałem poznać Wasze zdanie na ten temat zanim zacznę w ogóle szukać.

BMW 330XD :kox:

To jest ten ekonomiczny silnik :naughty:

pewnie że tak,w porównaniu do kiblowatego mondeo :naughty:

Na takie posty właśnie liczyłem :rolleyes:

Opel Vectra C 1.9 cdti 150 ps albo Ford Mondeo 2.0 TDCi. jeszcze ja bym się zastanowił nad Passatem 1.9 TDI

Vectra odpada, w top gear jej nie lubią :naughty:

A passat to też dobra opcja, zapomniałem w sumie o nim...

Opublikowano

seat leon top sport 2004-2005 1.9tdi 150km.

Octavia w TDI

Opublikowano

Odpuść sobie Lagune, kumpel ma, te auto to jakaś porażka więcej stoi w serwisie niż się nią jeździ.

Ogólnie dużo problemów miał z elektroniką, webasto samo się włączało kiedy chciało, rano schodził do garażu, żeby jechać do pracy a tam pusty zbiornik... Auto strasznie wariowało, wiele nerwów przy nim zjadł, a przy tym w choooj kasy, aż w końcu sprzedał to padło. Należy też powiedzieć, że auto nigdy nie bite, nie po powodzi, jednym słowem ideał, a tu takie cyrki wyszły...

Opublikowano
  • Autor

seat leon top sport 2004-2005 1.9tdi 150km.

To raczej nie auto rodzinne a dla kawalera :good:

Octavia w TDI

Już bardziej tylko że toporne to w środkuuuuuu że masakra :wallbash:

EDYTA Dopisany: 26 Styczeń 2011, 10:49

Odpuść sobie Lagune, kumpel ma, te auto to jakaś porażka więcej stoi w serwisie niż się nią jeździ.

Ogólnie dużo problemów miał z elektroniką, webasto samo się włączało kiedy chciało, rano schodził do garażu, żeby jechać do pracy a tam pusty zbiornik... Auto strasznie wariowało, wiele nerwów przy nim zjadł, a przy tym w choooj kasy, aż w końcu sprzedał to padło. Należy też powiedzieć, że auto nigdy nie bite, nie po powodzi, jednym słowem ideał, a tu takie cyrki wyszły...

Francuzy mnie korcą komfortem jazdy, kto śmiga dużo po mieście wie o czym piszę - dziury, koleiny, wyboje, nierówności... To może C5 skoro laguna taka awaryjna :mysli:

Opublikowano

c5 jest :kox:

Opublikowano

Honda Accord, Toyota Avensis, Mazda 626

z naciskiem na Honde

Opublikowano

przeciez Leon to segment Octavii, Golfa i a4 o ile sie nie myle.

zanim audi kupilem to ogladalem tez Leona FR i powiem szczerze ze wcale nie jest male.

nie kupilem tylko dlatego ze akurat zdymaniec sie trafil ale auto fajne i przy 150koniach w TDI bardzo fajnie jezdzi, po sofcie samym potrafia pod 200koni podchodzic..

jak mi dzieciak podrosnie i wozka juz nie bede musial wozic to sprzedam mojego Avanta i kupie sobie takiego przecinaka wlasnie, btw mysle ze na 3 osoby spokojnie by wystarczylo.

wg mnie:

honda: za 30 tys to chyba ta stara mozna bedzie tylko kupic

Avensis : wiekszosc to auta po przedstawicielach handlowych

mazda 6: slabe blachy i male w srodku

Opublikowano

ja bym kupił a4 b6 :kox:

Opublikowano

ja na Twoim miejscu bym zmienil wytyczne i kupil 350Z... strasznie mi sie te auta podobaja.... duze.. oszczedne silniki :tongue4: :tongue4: naped na tyl :kox: :kox: ale wiesz ja jestem kawalerem i bede przez dlugi czas to moge wymyslac :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.