Treść opublikowana przez kubson
-
[B5 AFB] Jest na forum jakiś znawca tiptronika?
Na vagu sprawdzałeś czy są jakieś błędy ?
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
DPF filtr cząstek stałych poczytaj sobie o tym. 2 miechy Ci tak spaliny smierdza ?
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
Masz DPF`a ? być może jest zapełniony albo ktoś go wyrzucił i nie zmienił programu była taka sytuacja ze po korekcie przestało szczypać w oczy. Albo plecionka do wymiany.
-
Muzyka w naszych autkach
temat brzmi muzyka w NASZYCH autkach więc każdy wrzuca to co ma swoim moze sie powtarzac...
-
[B5 AFB] Jest na forum jakiś znawca tiptronika?
To najpierw napisz co to za problem a potem będziemy myśleć :gwizdanie:
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
poszło
-
Strefa Śmiechu
no gdzieś było ale dawno to luzz
-
[ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Nieźle kumpel także zrobił sam skrzynie basowa 1200w do samochodu też robi robote
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
Na tych weselach na których byłem to kierowca nie wychodził wgl z samochodu na zastawach ani nic także sobie bedziesz wygodnie siedział tylko ;]
-
F1, Rajdy i Motorsport
Będzie można oglądac jutrzejsze testy w telewizji ? Czytałem gdzieś że na którymś programie na AStrze bedzie to dostepne wie ktoś coś dokładniej czy bd musiał przeglądać wszystkie kanały aż znajde lub nie tą transmisje ?
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Jasne kierowca z seicento zachował sie odpowiednio w stosunku do tego szczyla..
-
Muzyka w naszych autkach
Coś z Trance Vocal Eternity Volume 54 HD (New Vocal Trance of March 2010 in the mix + animated Lyrics)
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Co za burak..
-
[ALL B5] Automat
No rzecz jasna
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów statycznych poprawionych
MAsz może zapisany numer błędu odnośnie tych świec ? Na jakiej firmy wymieniałeś ?
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów statycznych poprawionych
Wychodzi na to że masz świece spalone któreś przez to nim trzęsie i chodzi jak traktor.
-
[ALL B5] Automat
W czasie jazdy mozna przelączyc z D na 1 i potem z 1 na D czy trzeba sie do 0 zatrzymac ?
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
Może tutaj ktoś odpisze, można to zrobić z tiptronikiem ? Chodzi mi o wrzucenie N i toczenie sie.. ?
-
[B5 ACK] Moj powrot do audi
Kolorek, kiera,automat,fotele jak u mnie super furka
-
F1, Rajdy i Motorsport
no przecież wiadome..
-
F1, Rajdy i Motorsport
przednie skrzydlo mocno rozbudowane i regulowane za wlotem powietrza na gorze nie ma juz pletwy az do skrzydla tylne skrzydlo calkiem inne z mozliwoscia regulacji z kokpitu KERS te rzeczy będą mieć praktycznie wszystkie zespoły..
-
F1, Rajdy i Motorsport
tak bardzo normalnie wygląda
-
F1, Rajdy i Motorsport
to co tam stroi teraz to jest ten nowy bolid ? bo własnie włączyłem
-
ŁDZ Banda zaprasza na kanał IRC | irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl :D
Zapraszam Wszystkich serdecznie na ircu panuje niesamowicie przyjazna atmosfera a tematów do obgadania mamy tysiące
-
[ALL] [ALL] Opinie użytkowników telefonów?
GT 540 niesamowity telefon niesamowite funkcje jak za tą cene !! Bateria przy ciągłbym korzystaniu z wi-fi wytrzyma praktcznie cały dzień jeśli siedzisz od czasu do czasu 3 dni starcza System Android robi robote [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 10:34_________________________________________________PS. Mam go ja i moja żona tyle że żona na swoim nie ma praktycznie zadnych aplikacji nie to co u mnie i też sobie chwali